Şimdi Ara

Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
7
Favori
78.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranda göründügü gibi samsung hotti_.76@ tek sıfırın oldugu yer calışmıyor tuş kilidim 00 88 di
     Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albay_123 -- 29 Kasım 2013; 3:19:39 >
  • telefonun model sürümü telefon hakkında kısmında ne gözüküyor bendeki z15a

quote:

Orijinalden alıntı: yirmisekizli
    REPLİKA CİHAZLARINIZIN TAMİRİ YAPILIR

TÜM REPLİKA S3 VE S4 LERE UYUMLU PİLLER GELMİŞTİR

Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım

S3 PİL: 25 TL
    S4 PİL: 30 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 29 Kasım 2013; 10:19:16 >

• Yani şimdi şu UV sıvısı (loca diye geçiyor sanırım) dahil bu ekran değişimi işi adam gibi yapabilecek bir yer yok mu şu memlekette?
    Ben ekranı da aldım ama bu işe güvenip de teslim edecek birisini bulamıyorum. Durduk yere 400 TL verilir mi servise yahu babalar gibi LCD'miz çalışıyor.
    Saçmalık yani.
  • s3 formata gecmiyor neden arkadaşlar ?
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Size yardımcı olabilirim. Sitemi inceleyebilirsiniz.

http://www.tablettamircisi.com/samsung-tamir
  • Merhaba Arkadaşlar,

Samsung Lens değişimi, Ekran değişimi, İpad tamiri, iphone tamiri konusundan size yardımcı olabilirim. Sitelerden yaptığım ürünleri inceleyebilirsiniz.

İyi günler.

http://www.tablettamircisi.com

http://www.ipadtamircisi.com
  • Merhaba.

Siz LOCA lı uygulama mı yapıyorsunuz çünkü LOCA olmadan zamanla toz giriyor ve ekran kitleniyor. Bu konuda bilgi rica ediyorum ve işlem ne kadar sürüyor yani geldik size cihazı getirdik orada beklerken alabiliyor muyuz 1-2 saat içinde? Saygılar.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İşlemi jel ile yapıyoruz ve en son fırınlama yapıp orjinal haline getirebiliyoruz. Teknik servisimiz sabah 09:00 açılmaktadır. Sabah bırakırsanız öğleden sonra alabilirsiniz. Öğleden sonra bırakırsanız bir sonra ki gün sabahtan alabilirsiniz.

İyi günler.

Ön cam değişiminden sonra tozlanma ve Dokunmatik hassasiyetin de hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabletci

Merhaba,

İşlemi jel ile yapıyoruz ve en son fırınlama yapıp orjinal haline getirebiliyoruz. Teknik servisimiz sabah 09:00 açılmaktadır. Sabah bırakırsanız öğleden sonra alabilirsiniz. Öğleden sonra bırakırsanız bir sonra ki gün sabahtan alabilirsiniz.

İyi günler.

Ön cam değişiminden sonra tozlanma ve Dokunmatik hassasiyetin de hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

çakma s3 lerde cam ve ekran değişimi var mı bula biliyormusunuz yada 150 liraya olmaz telefonun sıfırı okadar zaten yurt dışında
  • Tamirciye yaptırdığım ön cam değişiminden hiç memnun değilim, bahsedilen dokunmatik kilitlenmesi ve dokunmatik hassasiyet kaybı yaşıyorum. 3m bant ile yeniden ön cam yerleştirmesi yapmayı planlıyorum. 3m kullanan var mı ya da bir bilgisi olan varmı?
  • Arkadaşlar şuan çakma s3 ler için değişim yapmıyoruz sadece orjinallere yapıyoruz.

Lens değişimlerinde yapıştırma kesinlikle problem.

Çünkü takılan lensin (öncam) hiçbir elektronik bağlantısı yok koruma kapağı olduğunu düşünelim. İçine jel sıkılmadığında lens ile dokunmatik arasında boşluk kalıyor hassasiyet ve toz girme gibi problemler yaşanıyor. Ama jel sıkılıp fırınlanırsa arada dolgu görevi görüyor ve bu problemler hiç yaşanmıyor.

Aklınıza takılan bir şey varsa lütfen sorun. En doğru cevabı hiç çekinmeden buraya yazacağıma emin olabilirsiniz.

Atakan Akbulut

http://www.tablettamircisi.com
    http://www.ipadtamircisi.com

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Yani şimdi şu UV sıvısı (loca diye geçiyor sanırım) dahil bu ekran değişimi işi adam gibi yapabilecek bir yer yok mu şu memlekette?
    Ben ekranı da aldım ama bu işe güvenip de teslim edecek birisini bulamıyorum. Durduk yere 400 TL verilir mi servise yahu babalar gibi LCD'miz çalışıyor.
    Saçmalık yani.

Kendime Orjinal LCD ararken şuna denk geldim;

http://www.replacebase.co.uk/samsung-galaxy-s3-siii-i9300-lcd-to-glass-panel-optically-clear-adhesive-oca-film-sheet-4239-p.asp#.UrA11fRdXgw

• Atakan Bey'le bugün telefonla görüştüm, kendisi ilgili bir beyefendi, beni davet etti yerine, en kısa sürede
    gidip yüz yüze de görüşeceğim, umarım koca İstanbul'da bu işi lağıyıgla yapan bir yer bulduk diyebilirim
  • Bugün cihazımı teslim aldım, sağolsun Atakan Bey çok ilgili bir arkadaş. İşi profesyonelce yapan, güven konusunda hiç sorun yaşamayacağınız birisi. Bu vesileyle kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum, bir dost edinmiş oldum ayrıca.

İşte hastanın ameliyat öncesi, ameliyatı ve sonrası görüntüleri :)

Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım

• Emre bey yazdıklarınız için çok teşekkür ederim.. Bende sizin gibi bir dost kazandığım için çok mutluyum...
  • NOTE 3 LENS DEĞİŞİMİMİZ BAŞLAMIŞTIR.

http://www.tablettamircisi.com/note-3-n9000-n9005-ekran-degisimi.html

Note 3 N9000 / N9005 LENS DEĞIŞIM BEDELI (ÖN CAM) : 200 TL

Değişim orjinalinde kullanılan silikon jel ile yapılmaktadır. Kırık ön cam sökülür ve Jel sıkıldıktan sonra fırınlama yapılır.

Ön cam değişiminden sonra Dokunmatiğinde, hassasiyetinde hiçbir sorun yaşanmayacağının %100 garantisini veriyoruz.

*** Bu fiyat sadece ön lens değişim fiyatıdır. Ekranda görüntü varsa ve dokunmatiğiniz çalışıyorsa. Ön lens değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.
     Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım Galaxy s3 ön camı değişimi hakkında yardım

• merhaba s3 cam degişimini silikonlu şekilde 99 liraya yapıyoruz.

samsung marka cam kırıkları için arayıp bilgi alabilirsiniz.

www.kırıkekran.com

www.kırıkekran.com/referanslar.html

www.kırıkekran.com/iletisim.html

0555 5894449

referanslarıma bakabilirsiniz.

• tabletci T kullanıcısına yanıt
    hocam sadece orta kasa değişimi yapıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı dokunmatik kasa kapak tuş takımı aldım.. uv lova yapıştırıcı da aldım.. GECE DEN DEĞİŞTİRMEYE BAŞLICAM.ÇÜNKÜ GECE TELEFON İHTİYIACIM YOK.. ben s3 mü komple değiştirmek istiyorum kasasını ve dokunmatiğini. sadece anlamadığım konu anakartın üstündeki minik parçalar çok ufaktır.ne yapmam lazım ? geri toplayamassan sabaha bozuk bi TELEFONUM OLUR telefonsuz kalırım valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciddiyim la

hocam sadece orta kasa değişimi yapıyor musunuz?

merhaba sadece kasa degişimini 99 liraya yapıyoruz..

www.kırıkekran.com
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.