Şimdi Ara

Press Reader ile gazete okuma keyfi katlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Her geçen gün daha fazla basılı içeriğin dijital cihazlarımıza geldiği günümüzde, artık kaliteli içerik sunan uygulamalar ön plana çıkmaya başladı.

Samsung'un Reader's Hub platformundan hatırlayacağımız Press Reader, bağımsız olarak mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. 95 ülkeden 2000'den fazla gazeteyi bulabileceğiniz uygulamada Vatan, Milliyet, Sabah gibi pek çok gazetemiz günlük olarak yerini almış.

Uygulamada otomatik yayın indirme, sosyal ağlarda paylaşma, Evernote veya Instapaper gibi uygulamalara kaydetme, ses desteği ile uyumlu makaleleri dinleyebilme, başlık arama gibi özellikler sunuluyor.

Uygulama ilk 7 gazeteyi ücretsiz okuma fırsatı veriyor. Sonrasında ise kısa bir süreliğine ilk ay 5.99$ olarak ücretlendirilecek. Standart olarak aylık sınırsız gazeteye erişim 29.95$ şeklinde. Hem telefon için hem de tabletler için uygulama ücretsiz.

• Aylık 30$ çok pahalı.
    Vatan,Milliyet,Zaman zaten ücretsiz Store'da.
  • yok yok o gazeteyi elimde tutmam lazım yoksa keyfi çıkmıyor:)

• 30 dolar mı :D

sitesine girip okurum ya :D hahah
  • Bence gereksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Readers Hub ta kullanıyordu mbunu .. Kıbrıs Gazetesi ni okuyoru mbazen eve gazete almayı unutuyor bizimkiler :D

• Fiyat çok uçuk gazeteye abone olsan daha ucuza gelir ki web siteleri zaten ücretsiz. Eğer tek sefer alsan ve ucuz olsa o zaman özellikle tabletler için iyi bir uygulama olabilirdi.

• Türk gazetelerinden takip ettiğim Sözcü, Hürriyet, CNN Türk var

Sözcü tüm gazeteyi sayfa sayfa ücretsiz olarak uygulamasında veriyor zaten. Hürriyet ve CNN Türk'ü de uygulamalarından takip ediyorum. Ben para vermezdim bu uygulamaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

30 dolar mı :D

sitesine girip okurum ya :D hahah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.