Şimdi Ara

Apple, üçüncü nesil iPad'in güncellenmiş bir versiyonunu bu yaz piyasaya sürebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple, üçüncü nesil iPad'in güncellenmiş bir versiyonunu bu yaz piyasaya sürebilir

Apple, birkaç ay önce duyurduğu üçüncü nesil iPad'in yenilenmiş bir versiyonunu geliştiriyor olabilir. Çinli Apple Daily gazetesinin piyasa gözlemcilerinden edindiği bilgiye göre; bu yaz piyasaya sürülecek güncellenmiş 9.7 inçlik iPad modeli, Eylül'de daha yüksek bir sevkiyat hacmiyle dünya genelindeki tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Bazı ısınma sorunları bulunan mevcut model, önceki iPad'den daha kalın tasarlanmıştı. Güncellenen tablette, yeni bir pil ve genişletilmiş bir kamera lensi kullanılacak. Aynı dönemde dağıtıma hazır hale gelecek Sharp'ın IGZO ekranının kullanılacağı cihaz, bu sayede biraz daha ince olacak, pil ömrü artış gösterecek ve ekran konusunda rota Samsung'dan Sharp'a çevirilmiş olacak.

Halihazırda yeni iPad'in %60-70'lik panel tedariğini elinde bulunduran Samsung'u, LG Display ve Sharp izliyor. Ancak Foxconn'un Japon elektronik devine yaptığı yatırımlar sonucunda Sharp'ın üretimdeki payı %50'ye çıkarılacak. Bu durum hem Apple'ı hem Foxconn'u hem de tüketiciyi memnun edecek. Yalnız üçüncü nesil iPad'in mevcut kullanıcıları güncellenmiş versiyonu pek hoş karşılamayacaktır.

Apple Daily gazetesi, 7.85 inçlik iPad'in biraz daha ince bir kasayla sonbaharda geleceğini de rapor etti.  

• anten problemi olan iphone4 bir sene boyunca güncellenmedi. 4S çıkmasını beklediler güncelleme için. Anten problemi kadar dikkat çekmeyen ısınma sorunu için apple'ın güncelleme yapacağını hiç sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: husNUKE

anten problemi olan iphone4 bir sene boyunca güncellenmedi. 4S çıkmasını beklediler güncelleme için. Anten problemi kadar dikkat çekmeyen ısınma sorunu için appleın güncelleme yapacağını hiç sanmıyorum.

yanılıyorsun ilk parti üretimden sonra anten sorunuyla karşılaşan olmadı

• İmkansızzzz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husNUKE

anten problemi olan iphone4 bir sene boyunca güncellenmedi. 4S çıkmasını beklediler güncelleme için. Anten problemi kadar dikkat çekmeyen ısınma sorunu için apple'ın güncelleme yapacağını hiç sanmıyorum.

iPhone 4 de anten sorunu yalnizca ilk partide vardi.

Sonra ikici parti ile birlikte iPhone 4 de anten sorunu yok.

En azindan bende cok iyi cekiyor. iPhone 4 kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anten sorununun düzeltildiğine emin misiniz? Anten tasarımı 4S te değişti. İlk alanlar anten sorununu bilmeden aldığı için bedava bumper verildi, sonradan alanlar sorunu bildiği halde aldığı için bumber verilmedi.

• Haberi yazan arkadaş yazdıklarına kendisi inanıyor mu acaba merak ettim.
  • Yaz değil de sonbaharda gelir...
  • iPhone da anten sorunu hiçbir zaman çözülmedi

• olabilir,çıkabilir,çıkmayabilir Allah bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros
    ...
    yanılıyorsun ilk parti üretimden sonra anten sorunuyla karşılaşan olmadı

Bizi adamdan saymıyorsunuz o zaman.

(Şubat 2011 üretimi-Tcell hat-Acıbadem-İstanbul)
  • Bir günde 4 tane iPad mini ile ilgili haber yazılmış. Küçük iPad çıkacak çıkacak diyorlar. Pes artık çıkmayacak bir sey için bu kadar haber yapmışlar

• Yavasss okadar kolay degil, sak diye guncellenmis yeni ipad cikaracaklar bizim onumuze. Bize sattigin yeni ipad te ne sorun vardi peki?, al o zaman bunu ver guncel olanı bakim derler adama...

• Tamamen dayanaksız sallama bir haber "piyasa gözlemcilerinden edindiği bilgiye göre" piyasa gözlemci ne allahaşkına?

• Bencede şuan Yeni iPad'e sahip olanlar pek memnun kalmıyıcak, keriz gibi hisseder insan kendini ne yazıkki :)

• The newest iPad.
  • mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

The newest iPad.

Alali 1 ay olmuştu. Halk kanacaksa güzel haber aynı fiyata satarlarsa. Apple kanacaksa lanet yağsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

iPhone da anten sorunu hiçbir zaman çözülmedi

Evet 4 için hiçbir değişiklik yapılmadı aksini düşünenler sinyal seviyesi düşük bolgede olmadıkları içindir
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

iPhone da anten sorunu hiçbir zaman çözülmedi

Evet 4 için hiçbir değişiklik yapılmadı aksini düşünenler sinyal seviyesi düşük bolgede olmadıkları içindir

valla dostum bende 4s var ama zaman zaman çekmiyor hattan düşüyor felan,halen problem var 128kb Turkcell Micro sim ile kullanıyorum bu arada.ne yazıkki iPhone kronik problemi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.