Şimdi Ara

Asus K55V Nasıl bilgisayar daha yeni aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
41.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar asus K55V laptop aldım fazla konusmadan özelliklerini yazayım Nasıl bişe oldugunu bana anlatırmısınız ekran kartı nasıl idare edermi

CPU Türü Mobile DualCore Intel Core i5, 1200 MHz (12 x 100)

CPU Takma Adı Ivy Bridge-MB

Anakart Çipseti Intel Panther Point HM76, Intel Ivy Bridge

Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce GT 630M (2048 MB)

Anakart Adı Asus K55VM Series Notebook

6gb ram var

Birde Bana Bellek hızını bana söylerimisiniz 1333 MHZ mü 1600 MHZ

Bellek Hızı DDR3-1600 (800 MHz)

Bellek Hızı DDR3-1600 (800 MHz)

• Almadan once sorsan daha iyi olmaz miydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Almadan once sorsan daha iyi olmaz miydi :)

artık ladık nasıl güzel bişemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakinta

quote:

Ozelliklerini dogru yazamamissiniz. Bilgisayarim sistem ozelliklerinde bakip soylerseniz daha iyi olur. Bu arada fiyati ne kadar ?
  • quote:

quote:

quote:

Ozelliklerini dogru yazamamissiniz. Bilgisayarim sistem ozelliklerinde bakip soylerseniz daha iyi olur. Bu arada fiyati ne kadar ?

zaten sistem özelliklerinde yazanların hepsi ordada yazıyor 1500 aldım
  • Dostum madem almışsın... Bence süper bilgisayar, için rahat olsun, fiyatıda iyi. Sorun çıkmaz mı? Tabii ki kıçar ama şans belli olmaz. Seni belli bir süre idare eder. Bence paranın karşılığını almışsın. Haa daha iyi laptoplar yok mu? Var tabii ki ama o fiyata yok. Güle güle kullan...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

zaten sistem özelliklerinde yazanların hepsi ordada yazıyor 1500 aldım

Islemci modelini soruyorum yahu yani i5 2430m gibi :)

• ivy bridge dediğine göre standarttır yani şuan için i5 3210m kullanılıyor.bunun i5 modeli var mı? eğer i5 ise 1500 normaldir birde işletim sistemliyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

ivy bridge dediğine göre standarttır yani şuan için i5 3210m kullanılıyor.bunun i5 modeli var mı? eğer i5 ise 1500 normaldir birde işletim sistemliyse

bilgisayarın ram hızı kaç söyleyebilirmisin
  • Araştırmanı almadan once yapsaydın daha saglıklı olurdu bence ama iyi bi tercih bence sen şimdi kurul başına zevkini çıkar sıkıntı çekecegini sanmıyorum.
  • quote:

quote:

ivy bridge dediğine göre standarttır yani şuan için i5 3210m kullanılıyor.bunun i5 modeli var mı? eğer i5 ise 1500 normaldir birde işletim sistemliyse

ivy bridge destekli anakartlar hm7 serisi çipset'lere sahipler 1600mhz ram desteği taşır,üzerindeki ramler bu hızdadır.
  • quote:

quote:

quote:

ivy bridge destekli anakartlar hm7 serisi çipset'lere sahipler 1600mhz ram desteği taşır,üzerindeki ramler bu hızdadır.

teşekkürler birsey daha sorucam bunda 2 tane ekran kartı var biri intel digeri nvida ben intellle fifa 2012 ful ayarlarda oynuyabiliyorum bu nasıl oluyor ?

• fifa sistem gereksinimi yüksek oyun değil ondan oynatabiliyor,fifanın istediği sistem gereksinimlerinde dahili kartlar vardır kaldı ki hd4000 birçok giriş seviyesi harici karttan daha iyi performans veriyor.
  • hocam magazadan alınabiliyor mu yoksa sadece webden mi.sanırım vatandan aldın.kampanya hsonu gecerlimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdayd

hocam magazadan alınabiliyor mu yoksa sadece webden mi.sanırım vatandan aldın.kampanya hsonu gecerlimi?

indirim var vatanda
  • Bende vatandan aldım aynı cihazı, bir de kargolanma işi bitseydi. Bu fiyata gayet uygun olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Bende vatandan aldım aynı cihazı, bir de kargolanma işi bitseydi. Bu fiyata gayet uygun olduğunu düşünüyorum.

kardes aldıktan soran biraz kullan bakalım ıce Cool daha serin kol dayama paneli diye bişe var benim ora sıcak bi bak senindemi sıcak ? oyun oynadıktan sonra oluor sıcaklık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Bende vatandan aldım aynı cihazı, bir de kargolanma işi bitseydi. Bu fiyata gayet uygun olduğunu düşünüyorum.

kardes aldıktan soran biraz kullan bakalım ıce Cool daha serin kol dayama paneli diye bişe var benim ora sıcak bi bak senindemi sıcak ? oyun oynadıktan sonra oluor sıcaklık

tamam gelince bir kurcalarım burdan bildiririm.
  • bende 2 hafta önce aldım aynısından canavar gibi ,için rahat olsun ve ice cool bende pek isinmiyor acıkcası sadece biraz ılıklasıyor
  • asus intel core i5- 3230m,2.6GHz
    6gb ram 1tb hdd
    2 gb nvıdıa ekran kartı
    bu özelliklere sahip bilgisyar almayı dusunuyorum tavsiyenizi ala bilirmiyim ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.