Şimdi Ara

Sniper: Ghost Warrior 2'ye Yeni Çıkış Tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Sniper: Ghost Warrior 2 bildiğiniz üzere baslında Mart ayının başları için planlanmıştı daha sonra Ağustos'a kadar uzatılmıştı bu süre.

Mart ve Ağustos'u es geçen yapımcılar iki tarihi de ertelemiş durumdalar. Şimdi ise City Interactive bizlere yeni bir tarih sunuyor; 9 Ekim. Umuyoruz bu kadar erteleme oyunun hatasız, muazzam bir şekilde çıkış yapmasını sağlar da, beklenene değer.

• güzel oyunmuş
  • Kriz geçirecem... ben beklemekten yoruldum adamlar ertelemekten yorulmadılar. Kesin Sniper Elite V2 deki kill cam özelliğinde x-ray özelliğinin benzerini yapmak için ertelediler. Çünkü çok ilgi gördü o özellik. GW 2 nin kill camı sönük kalıyordu onun yanında. Bence böyle ama bekleyip göreceğiz. Çünkü baya bir ertelemişler. Sinirlendim...
  • Çıksa artıkta oynasak, anca erteleniyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk oyunu cok sevmiştim güzeldi ama bir gercek var
    sürekli ertelenen oyunlar hep patlıyor inş böyle bir şey olamz

• ilk oyun rezaletti resmen bir sniper oyunundan çok uzaktı yapımcılar herhalde eline snip alan her askeri keskin nişancı sanıyor ilk oyunda al eline makinalıyı koştur aralarına dal gibi saçmalıklar vardı umarım bu oyun gerçek bir snip oyunu olur ve gizlilik üzerine yoğunlaşır
  • ilk oyunu oynama fırsatım olmadı ama bu yeni Sniper'ın ertelenmelere karşın,CryEngine'in gücü ile birlikte grafiksel açıdan yeterli düzeyde olacağını düşünüyorum.İnşAllah,oynanış ve diğer ögeler de geri kalmaz.Ayrıca,çoğu kişi gibi ben de Sniper Elite V2'den daha başarılı bir yapım olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

ilk oyunu oynama fırsatım olmadı ama bu yeni Sniper'ın ertelenmelere karşın,CryEngine'in gücü ile birlikte grafiksel açıdan yeterli düzeyde olacağını düşünüyorum.İnşAllah,oynanış ve diğer ögeler de geri kalmaz.Ayrıca,çoğu kişi gibi ben de Sniper Elite V2'den daha başarılı bir yapım olacağını düşünüyorum.

Sniper Elite V2 deki o süper sahnelerden sonra GW2 nin daha iyi olması çok ama çok zorlaştı bence...
  • ya ekimde medal of honor cikiyor bu oyuna para verip almam, ama pc de indirir oynarim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.