Şimdi Ara

Ultimate Marvel vs. Capcom: Uncanny Edition?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        EVO 2012'nin başlamasına 2 gün kala Capcom'un yeni planları gün yüzüne çıkmaya başladı. Geçtiğimiz sene bu dönemlerde Super Street Fighter IV: Arcade Edition ile yapımın üst üste üçüncü sürümünü piyasaya süren Capcom, şimdi de aynı tarifeyi Marvel vs. Capcom 3'e uygulayacak gibi görünüyor.

Alınan bilgilere göre Ultimate Marvel Versus Capcom 3: Uncanny Edition, etkinlikte ilk kez duyurulacak. İçinde yeni karakterler, modlar ve daha fazlasını barındıracak olan bu yeni sürüm, sırasıyla aşağıdakileri barındıracakmış:

- 4 yeni karakter: Mega Man, Cyclops, Servbot ve Ant- Man

- 2 yeni oyun modu: Survival, Time Attack

- Hud değişimi olmayacak

- Ultimate Marvel Versus Capcom 3'ün PS Vita sürümündeki yenilikler eklenecek.

- Bazı karakterler için yeni hareketler ve kıyafetler dahil edilecek

Ultimate Marvel Versus Capcom 3: Uncanny Edition'ın ekstra içerikleri önümüzdeki ay 15 dolara satılacakken, Eylül ayı gibi kutulu olarak 40 dolara alıcılarını bekleyecek.

İlgili duyurunun bu Cuma gerçekleşmesi bekleniyor. Şimdilik biz yine de kesin ve net düşünmeyelim.

• bi marvel moba yapsalar nasıl olurdu acaba?

hulk
    pasif: damage aldıkça daha çok damage vurur. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben hep diyorum capcom kadar paracı adi başka firma yok. Herkes EA yı suçluyor ama, hiç değilse EA aynı oyuna bir kaç küçük eklenti ile 3 farklı versiyonun çıkarmıyor.

Yıllarca SF serilerinde yaptılar şimdi de yeni serilerde devam ediyorlar. Yok super sf, ultra sf, hyper sf, mega deli dehşet sf.

Marvel vs Capcom 3, Ultimate Marvel vs Capcom 3, Ultimate Marvel vs Capcom 3 Uncanny

Yuh arkadaş, resmen tüketici kazıklamaz. Millette almasa bunu bir daha yapamayacak adi firma.

• Marvel vs. Capcom hiç 1 zaman popüler dövüş oyunu olmadı,atari salon zamanında dahi kimse jeton atmazdı.Bazı sivrileri saymazsak..:D

• mega deli dehşet sf.

ama bu seferki güzel olmuş bence

sf & tk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakaveLiVII -- 5 Temmuz 2012; 4:11:16 >
  • Capcom'un para için yaptığı saçma sapan işlerinden biri.

• yuh be kardeşim 2-3 özellik ekleyerek yeni oyun diye dayıyolarya pes diyorum başka bişey demiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.