Şimdi Ara

2 Gündür Nete Giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet kullanıcısıyım dünden beri hiç bir site de rahat raht surf yapamıyorum, facebook ta resimler açılmıyo, youtube a giriyorum videoya tıklıyorum sayfa açılıyo ama video açılmıyo,

internetim 8mbite kadar akk li olandan akk yi çoktan aştım ama hızımı düşürmüyolar, şimdi ölçtüm 8mbit hız var,

ama saçma bi şekilde sayfalar açılıyo ancak resimler videolar açılmıyo, dh ye girince mesela bazı avatarları göremiyorum, nasıl bir sorundur anlamadım, laptop açtım denedim o da aynı şekilde. ve bizim buralarda yaşayan bi arkadaşım facebookta fotolara bakamamış bana sordu sorun ne nasıl düzeltebilir diye yani sanırım bizim bölgede bi sorun var.

ama benim kafamı karıştıran 8mbit hız varken ne oluyor da ben siteleri açabiliyorum ama resimleri görüntüleyemiyorum

arkadaşımın aynı sorunu yaşamadığını düşünerek çözüm aramaya başladım, dns veya proxy yüzünden yavaşlık olabilir resim videolarda sorun olabilir dedim, dns ve proxy yi devre dışı bırakıyorum yine aynı durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcardle -- 4 Temmuz 2012; 16:10:46 >

• avatarım görüntüleniyor şuan ama avatarımın altındaki minicik facebook simgeciği görüntülenemiyor
  • farkılı bir int tarıyıcıyı dene int 9 veya firefox gibi....
  • zaten ff ve opera denemiştim, ie de de aynı durum

wow oynamayı deniyorum onda da oyuna giriyo ama oyunda problemler oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcardle -- 4 Temmuz 2012; 16:40:38 >
  • eski kablolu modemi taktım yine aynı

4440375 i arıyorum sorucam sürekli meşgul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcardle -- 4 Temmuz 2012; 16:43:01 >
  • 444 0 375 meşgul diye internetten şikayetimi yazdım telefon edeceklermiş ona da etmediler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.