Şimdi Ara

Piranha Business Tab 7 hakkında görüşleriniz ? (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
16
Favori
153.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta once aldım busıness tab 7 yi bende birkaç sorun çıktı

1) oyun oynarken ekran yemyeşil oluyor ve reset atmak zorunda kalıyorum
    2)format atamıyorum ve müzik dinlemek istedıgımde muzık klasorunu açtıgımda bana muzık durduruldu diyor .
    ama fıfa 12, real racing 3 gibi hafızası yuksek oyunlarda sorunsuz 2-3 saat oynuyorum sonra zaten sarjı bıtıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekacan

1 hafta once aldım busıness tab 7 yi bende birkaç sorun çıktı

1) oyun oynarken ekran yemyeşil oluyor ve reset atmak zorunda kalıyorum
    2)format atamıyorum ve müzik dinlemek istedıgımde muzık klasorunu açtıgımda bana muzık durduruldu diyor .
    ama fıfa 12, real racing 3 gibi hafızası yuksek oyunlarda sorunsuz 2-3 saat oynuyorum sonra zaten sarjı bıtıyor :)

aynı şey bende de oldu fakat şunu yaptıktan sonra karşılaşmadım aynı problemle;
    cihazı kapalı halde 6 saat şarj etmen gerekiyor

pil durumuna baktığın zaman orada bir çizelge göreceksin o çizelgenin gri renkte tam dolu halde olması gerekiyor
    cihazı ilk aldığımda o tam dolu değildi, sarj doluydu ama çizelgede tam dolu görünmüyordu bir problem olduğunu anladım sonra 6 saat şarja bırakınca düzeldi o kısım
    sonradan yeşil ekran problemi göremedim yani belkide bunla alakalı

şarj tam dolu olduğu sürece,normalde 1 gün batarya süresi var (yani sürekli kullandığın veya oyun oynadığın sürece 1 günde bitiyor batarya) kullanmadığın sürece ne kadar şarj gidiyor bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marnero -- 6 Mayıs 2013; 17:00:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Sonuç olarak bu cihaz 200 tl ye alınır mı alınmaz mı ona göre sipariş vericem..

şuan piyasadaki 200 liralık tabletler birbirine benziyor fakat bu cihazın çok büyük bir avantajı var dikkatinizi çekerim;

*Direk USB Takabiliyorsunuz yani dönüştürücüye falan ihtiyaç yok ve taktığınız şeyi direk tanıyor (Gamepad,Mouse,Klavye)
    *Mini HDMI Girişi bile yapmışlar ve Full HD imkanı sağlıyor
    *Kapasitif ekranı daha önce burda bir arkadaş anlatmıştı, yani ekranına bastırmıyorsunuz dokunmanız yeterli hassasiyeti daha iyi olmasına gerek yok :)

bu 3 şeyi bir arada başka tablette bulmanız zor, hızıyla da dengeli o yüzden kullanan biri olarak öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marnero -- 6 Mayıs 2013; 18:39:47 >
  • var artı gps de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

var artı gps de var.

eminmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBOLa

quote:

var artı gps de var.

eminmisin?

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/spec-rockpad-s7gps-7-1gb-8gb-hdmi-android-40-tablet.aspx?ttype=Instalments#pt

İlk mesaja linki niye kopyalamamış anlamadım , ürün bu hoca

• quote:

quote:

quote:

var artı gps de var.

eminmisin?

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/spec-rockpad-s7gps-7-1gb-8gb-hdmi-android-40-tablet.aspx?ttype=Instalments#pt

Piranha Business Tab 7'de GPS Bulunmuyor

senin verdiğin linkteki markanın gps'i olduğunu yazmışlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

var artı gps de var.

eminmisin?

bende diyorumki piranha almaktansa bunu alın sizde. araştırdım okadar bunda karar kıldım aldım 200 lira civarına bu daha mantıklı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

var artı gps de var.

eminmisin?

bende diyorumki piranha almaktansa bunu alın sizde. araştırdım okadar bunda karar kıldım aldım 200 lira civarına bu daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    quote:

anladım, hangisi iyiyse o tabiki
    ihtiyaca göre özellik seçme öneririm bu hususta

• Arkadaşlar ben temel olarak araç içine teybin üzerine monte edebileceğim ve internetten indirip yüklediğim müzik kliplerini ve videoları oynatacak ve yanımdaki kişinin keyifli yolculuk yapmasını sağlayacak bir video oynatıcısı arıyorum. Bu amaca hizmet eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Arkadaşlar ben temel olarak araç içine teybin üzerine monte edebileceğim ve internetten indirip yüklediğim müzik kliplerini ve videoları oynatacak ve yanımdaki kişinin keyifli yolculuk yapmasını sağlayacak bir video oynatıcısı arıyorum. Bu amaca hizmet eder mi?

kardeşim bu cihazı arabada sürekli olarak şarjda tutabiliosan sıkıntı yok.. ama ben 1 saatten az yolculuk yaparım diyosan al çünkü videolarda anca 1 saat gidiyor.. ama videoları 1080p filmleri açma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım ben (2 ocak ta almıştım) üstünde gelen hoparlörde zaten az ses çıkarıyo, ses sistemine bağlamanı öneririm... ve de son olarak aldıktan hemen sonra eğer yüklü değilse 4.1.1 jelly bean güncellemesini de yap çünkü performansda çok fazla bi artış oluyo... ayrıca kullandığın duvar kağıtları rengarenk olmasın, siyah ağırlıklı olursa pil daha fazla gidio...

yardımcı olabilmişimdir umarım... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_728

quote:

Orijinalden alıntı: leidenfrost

Arkadaşlar ben temel olarak araç içine teybin üzerine monte edebileceğim ve internetten indirip yüklediğim müzik kliplerini ve videoları oynatacak ve yanımdaki kişinin keyifli yolculuk yapmasını sağlayacak bir video oynatıcısı arıyorum. Bu amaca hizmet eder mi?

kardeşim bu cihazı arabada sürekli olarak şarjda tutabiliosan sıkıntı yok.. ama ben 1 saatten az yolculuk yaparım diyosan al çünkü videolarda anca 1 saat gidiyor.. ama videoları 1080p filmleri açma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım ben (2 ocak ta almıştım) üstünde gelen hoparlörde zaten az ses çıkarıyo, ses sistemine bağlamanı öneririm... ve de son olarak aldıktan hemen sonra eğer yüklü değilse 4.1.1 jelly bean güncellemesini de yap çünkü performansda çok fazla bi artış oluyo... ayrıca kullandığın duvar kağıtları rengarenk olmasın, siyah ağırlıklı olursa pil daha fazla gidio...

yardımcı olabilmişimdir umarım... :)

Teşekkürler arkadaşım Merak ettiğim-etmediğim bütün herşeyi açıklamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leidenfrost -- 9 Mayıs 2013; 23:06:01 >

• İşlemcisi aman aman süper hızlı bir cihaz değil, ancak işinizi görür, tatminkar. Pili rezalet, bir film izleyebiliyorsun. Usb den mobil internet takılabiliyor ancak her modemi desteklemiyor. Avea gs mobile modemini desteklemedi, turkcell vınn huawei modemi destekledi mesela. Ayrıca usb ye 500 gb harddisk takıp çatır çatır işlerimi yapabiliyorum sıkıntı yok. HD videoları sorunsuz oynatıyor. Dokunmatiği fena değil, bazen algılamadığı durumlar yaşanabiliyor. Isınma problemi var. Bütün girişleri altından olduğu için film izlerken kulaklık, şarj vs. sıkıntı yaşatıyor. Film izlerken ekran dönmüyor, dönse tersten izleyip kulaklık sıkıntısı aşılabilirdi. HDMI girişini hiç kullanmadım, bilmiyorum. SD kart girişinde sıkıntı yok. Kamerası vasat. Hoparlör rezalet, kulaklık takınca dışarıya daha çok ses veriyor Wi Fi de sıkıntı yok ancak menüsü bana biraz karmaşık geldi. Sonuç olarak verdiğiniz para kadar karşılığını alıyorsunuz. İşte size tecrübelerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Blooded -- 10 Mayıs 2013; 3:29:12 >

• Bu tableti aldım alalı tam randımanlı kullanamadım sürekli kendi kendine reset atıyor, servise yollasam kargo parası cepten gidiyor.Yorumlara bakıp aldım ama bin pişman oldum alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye etmem.Bu reset sorununa nasıl bir çözüm bulunacağına dair bir fikri olan varsa söylerse çok memnun olurum; yoksa kırıp atmamak içten bile değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emracr -- 11 Mayıs 2013; 17:01:32 >
  • kardeş 4.0 nasıl geri geçtin bende 4.1 çok kötü hiç bir oyun dogru düzgün açılmıyor geride nasıl geçildigini bilmiyorum lütfen yardım ,
    @fsm01
  • Evet arkadaşlar.

Alet ne yazık ki paramızın sokağa atılmış hali olarak kenarda duruyor.

4.1'e güncelleyince hepten dağıldı.

Cihazı kapatıyorsunuz, kapalıyken de deşarj oluyor.

İlk sürüme nasıl geçiliyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Evet arkadaşlar.

Alet ne yazık ki paramızın sokağa atılmış hali olarak kenarda duruyor.

4.1'e güncelleyince hepten dağıldı.

Cihazı kapatıyorsunuz, kapalıyken de deşarj oluyor.

İlk sürüme nasıl geçiliyor acaba?

kendiliğinden oluşan problem olursa garanti belgesini kullan
    yazılımı pirhana'nın kendi sitesinden edininirsen veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçersen daha doğru olacak

Kendi sitesinden yazılım dosyaları burda;
    http://piranha.com.tr/product.php?product_id=298

Yazılım yükleme ile ilgili bir video mevcut youtube'da şu;

• Merhaba,
    benzer sorun bende de var. Tablet açılmıyor, Android yazısında takılı kalıyordu. Livesuit ile güncelleme vs yaptım. Sonra açılmaya başladı. Sonra şarja taktım. Sabah baktım alet yine açılmıyor. Bu sefer sadece kırmızı ışık yanıyor, Android yazısı dahi gelmiyor. Sorun nedir acba ?Ne yapmak lazım, yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler,
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.