Şimdi Ara

Piranha Business Tab 7 hakkında görüşleriniz ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
16
Favori
153.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

quote:

Orijinalden alıntı: chaviourknight

quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

arkadaşlar nt mağazsında piranha bussines tablet 199 tl cihazı baya inceledim..fakat çalıştırmadık ekran kalitesi nasıl ve ön kamerasının kalitesi nasıl..

Ekran idare eder.video izlerken pek iyi gostermiyor.kamerasi kotu.wifi uzaktan iyicekmiyor.int de 190 tl.bu fiyata iyi cihaz.

yok hocam yaa ekran kötüyse olmaz..media markta poly 350 tl satılan bir ürün vardı ekranı çok güzeldi açıkçası ipadle farkı yok gibiydi..benm için donaımdan çok ekran ve menülerdeki geçişlerin hızı önemli..

o zman başka modellere yönelin. ben bi kaç aylığına aldım sadece. işe başlıyaınca iyi bir şey alırım :D

• Arkadaslar 4.1.1 rom u anlatildigi sekilde kurdum,hissedilir derecede wifi cekim gucunde iyilesme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ılkdmr

Arkadaslar 4.1.1 rom u anlatildigi sekilde kurdum,hissedilir derecede wifi cekim gucunde iyilesme var.

Seri numaranız P kaçlı olan rakam P440 bizimki hala bekliyoruz güncellemeyi çünkü.
    Birde cihazı kullanım hızında birşeyler fark etti mi çünkü şimdi seri kullanmak çok mümkün olmuyor stabil olarak bekletiyor çoğu işlemde özellikle internette surf yapmaya kalkarsanız vay halinize....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasoneren -- 28 Aralık 2012; 17:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasoneren

quote:

Orijinalden alıntı: ılkdmr

Arkadaslar 4.1.1 rom u anlatildigi sekilde kurdum,hissedilir derecede wifi cekim gucunde iyilesme var.

Seri numaranız P kaçlı olan rakam P440 bizimki hala bekliyoruz güncellemeyi çünkü.
    Birde cihazı kullanım hızında birşeyler fark etti mi çünkü şimdi seri kullanmak çok mümkün olmuyor stabil olarak bekletiyor çoğu işlemde özellikle internette surf yapmaya kalkarsanız vay halinize....

seri numarası p426 ile başlıyor,eski romdaki takılmalar kalmadı diyebilirim,cihaz suan çok stabil hiç bir sorun yok..

• Keşke Bizim cihazlarda eski olsaydı valla Yeni seri olduğundan hala güncelleme bekliyoruz
  • arkadaslar bende birkaç gün önce aldim, benim görüşlerim:
    1. özellikleri ayni fiyattaki rakiplerine göre güzel
    2. bataryası berbat, çok az gidiyor, wi-fi açmaya gelmiyo direk eriyo bataryası.
    3. gereğinden fazla ısınıyor
    4. ön kamerası amacına uygun kullanılacaksa idare eder ama arka kamera olmasa batarya daha uzun sure gidermiydi diye dusunuyorsunuz
    5. android 4 olması buyuk bir artı (+)
    6. adobe reader programında bazı problemler var*
    7. bazı arkadaşlar wi-fi si kötü demiş konunun başlarında ama bendeki bazı leptoplardan daha iyi çekiyor. yani tatmin edici bi çekişi var.
    8. her şeye rağmen benim hoşuma gitti. kullanması falan güzel kasma problemi henuz yasamadim. 2 de bataryasına laf etmeme rağmen baska tablet tecrübem olmadığından ne kadar iyi eleştiri yaptım bilemeyeceğim.

*hızlı sayfa secmek için altta çıkan bari sürüklemeye çalışırken adobeyi kapatıyor. (tekniği varsa beni aydınlatın)

• arkadaşlar ben yeniden 4,0 a geçtim marketteki çoğu uygulama uyumsuz olduğundan yükleme yapmıyor.4,1 çok seri akıcıydı fakat uygulama az, bence daha erken 4,1 için.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Tabletimdeki pil sorunu ve kulaklık çalışmama probleminden dolayı tabletimi garanti kapsamında tamire gönderdim. Çarşamba günü göndermiştim. Cuma günü bilgi mailinde tamir işleminin bittiğini bildirdiler. Ama yapılan işlem hakkında ne yapıldığı konusunda bilgi verilmedi. Cihaz bugün veya pazartesi sanırım gelir, neler yapılmış sorunlar çözülmüş mü bilgi veririm.

Eğer sorunları çözmüşlerse Piranha bir helal olsunu hak eder heyecanla bekliyorum.
  • tablet i usb kablo ile pc ye bağlantıda sorun cıkıyor. bilgisayrıma girip acmaya calışıyorum disk yerleştiri n dior..
  • Evet arkadaşlar, piranha benim mesajımı alıntı yaparak jelly bean yayınlamış bazı modeller için. Öncelikle arkadaşları çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Büyük bir heyecanla acaba 440 ile başlayan seri nolu cihazlara ne zaman gelir diye bekliyorum.

Umarım fazla uzun sürmez çünki cihazda herkesin tespit ettiği wifi batarya gibi soru-n-lar bende de var.
  • BENDE PRANHA BUSİNESS 2 TABLET VAR 9.0 İNÇ duvar kağıdı koyamıyorum. her boyuttakı resmı kırpmamı istiyor kırpma ara cubugu ise artı[+] şeklinde oldugu için resmi iyi kavrayamıyor . telefondakı orjınal duvar kağıtlarının bulundugu yeri söylerseniz sevinirim
  • business tab 7 kullanan arkadaşlara soruyorum piranhanın sitesinde hdmi çıkışı diye belirtilmiş ancak resimlerden anladığım kadarıyla mini yada micro mu neydi (adını hatırlayamadım) cihazın hdmi çıkışı hangi türden, nasıl bir kablo almam gerekiyor tableti alırken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulaulas -- 30 Aralık 2012; 10:45:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shalesh

business tab 7 kullanan arkadaşlara soruyorum piranhanın sitesinde hdmi çıkışı diye belirtilmiş ancak resimlerden anladığım kadarıyla mini yada micro mu neydi (adını hatırlayamadım) cihazın hdmi çıkışı hangi türden, nasıl bir kablo almam gerekiyor tableti alırken

Normal hdmi cikisndan biraz kucuk.ama cep telefonlarindaki gibi de kucucuk degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achelous

BENDE PRANHA BUSİNESS 2 TABLET VAR 9.0 İNÇ duvar kağıdı koyamıyorum. her boyuttakı resmı kırpmamı istiyor kırpma ara cubugu ise artı[+] şeklinde oldugu için resmi iyi kavrayamıyor . telefondakı orjınal duvar kağıtlarının bulundugu yeri söylerseniz sevinirim

Ana ekrandayken ekrana basili tutunca duvar kagidini secin cikiyor.

• Merak eden arkadaslar icin soylemek istedim Nfs Most Wanted satin almistim tabletede kurup denedim. Samsung SIII'den daha akici ve rahat kontrolleri oyunun cok zevkle saatlerdir oynadim sorunsuzca...

• almak isteyenler varsa 154 tl ye piranha business tab 7 aldım netvariumdan. normal fiyatı 179 tl. 25 tl de hesabımda indirim çeki varmış. çek satış takasa bi bakın sizde bulursunuz
  • Arkadaşlar GoogleTalk programı kullanılamıyor bu alette.

Çözüm bulan var mı bu duruma?

İlla ki üçüncü parti programlar (eBuddy vs) kullanmak durumunda kalıyorum.

Sitesinde görüntülü Google Talk desteği olduğu gösteriliyor ama biz yazıyla olanı dahi beceremedik.

Biz mi bir hata yapıyoruz?

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Arkadaşlar GoogleTalk programı kullanılamıyor bu alette.

Çözüm bulan var mı bu duruma?

İlla ki üçüncü parti programlar (eBuddy vs) kullanmak durumunda kalıyorum.

Sitesinde görüntülü Google Talk desteği olduğu gösteriliyor ama biz yazıyla olanı dahi beceremedik.

Biz mi bir hata yapıyoruz?

Selamlar

Selamlar hocam cihaz yanımda değil ama deneme şansım yok. Yani hatırlamıyorum program var mı yok mu? Yaşadığınız sorun tam olarak ne program yüklü mü? Bağlantı hatasımı veriyor? Problemi açarsanız bakalım bir çözüm var mıdır?

• @cagdasoneren

İlginize teşekkür ederim.

Tabletin içinde bir Messenger programı var ve Google hesabıyla giriş yapılmakta.
    Google Talk'taki kişiler görünüyor ama ne yazık ki mesajlaşılamıyor.
    Yazdıklarım çok çok nadiren ulaşıyor. Bu da güven vermiyor tabi haliyle.

2,3,7 yüklü telefonumda ise her şey yolunda.
    Telefondan gtalk açıkken PC'den de yazsam telefondaki sohbet de güncelleniyor.

Ama tableti çözemedim.

http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=298

Yukarıdaki linkte Google Talk (hem de görüntülü) desteği olduğu yazıyor fakat ben bulamadım.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: JEROX

arkadaşlar ben bu modelin alt modeli olanını aldım hediye olarak.sadece donanım olarak biraz bilgi vereceğim çok inceleyemedim.bendeki p1010 ile kıyasladığımda çözünürlük düşük ama yeterli olmasına rağmen ekran kalitesi çok iyi değil en büyük dezavantajıda o.dokunmatik kaliteli hızı yeterli uygulamalarda şimdilik sorun görmedim.199 TL nt'de kampanyası vardı ve android giriş için oldukça yeterli. p1010 ile performans olarak rahat yarışır ve geçer ancak ekran konusunda beklentiniz yüksek olmasın.ışık sızması ekranı 150-160 derece falan çevirdiğinizde görünüyor ama cihazı zaten o şekilde kullanamıyorsunuz yani önemli bir sorun teşkil etmiyor benim görüşüm.uzun vadede ömrü ne kadar olur bunu kestirmek güç şuan için ama bence piranha iyi iş çıkarmış.pratik işlerinizi halledebilmeniz için ideal,çok daha pahalı cihazlar almanıza gerek yok diye düşünüyorum

fiyat olarak makul bence kullanan arkadaşlarda pek sorun yazmamışlar bende alabilirim yalnız cihazı tv ye bağlayabiliyormuyuz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.