Şimdi Ara

DICE, Warfighter'da Danger Close'a Yardım Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      2010 senesinde Medal of Honor ismi yeni bir yapılanmaya giderken, oyunun multiplayer modunun tamamında DICE ismi geçiyordu. Bu kez oyunun tamamen Danger Close'a ait olacağı söylenmişti, fakat yine de ekip DICE'dan yardım alıyor.

Bir röportajda konuşan Medal of Honor: Warfighter yapımcılarından Kevin O'Leary, oyunun geliştirme sürecinde DICE'dan tecrübeli bir ekibin kendilerine de yardım ettiklerini dile getirdi. O'Leary'nin dediğine göre bu ekip yaklaşık 15 kişiden oluşuyormuş.

Anlayacağınız, orada DICE ismi geçmese de EA'in joker kartı yine farklı bir oyunda kendini gösterecek.

• Dice bırak bu işleri mirrors edge 2 yi yap :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Abi her şey güselde şu oyuna bi şekilde vuruş hissini sokun ya bc 2 deki animasyonlar ne kadar iyiydi acaba neden kaldırdılar ki çok merak ediyorum yoksa oyunda grafiksel ve oynanış olarak çok gelişme var

• etsin etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilmaster15 i eksileyenler "verdim eksiyi" modundalar heralde yada mirors edge i oynamadılar oynayamadılar ama bence mirrors edge 2 2014 te çıkacak yani aşırı kaliteli yapacaklar oyunun grafiklerini hikayesi zaten çok iyi bozmaya gerek yok bir dahaki e3 te duyururlar inşAllah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqnyc

Abi her şey güselde şu oyuna bi şekilde vuruş hissini sokun ya bc 2 deki animasyonlar ne kadar iyiydi acaba neden kaldırdılar ki çok merak ediyorum yoksa oyunda grafiksel ve oynanış olarak çok gelişme var

2010 senesinde çıkmış olan Medal Of Honor bence FPS tarihindeki vuruş hissini en iyi verebilen ilk 5 oyunun içine girerdi. ( Ki ben FPS tutkunu birisiyim )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.