Şimdi Ara

HTC Incredible S, Android 4.0.4 güncellemesini almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Geçen hafta EVO 3D modeli için Android 4.0 güncellemesini yayınlamaya başlayan HTC, takvimde yine bu dönemde görünen Incredible S modeli için de güncelleme yayınlamaya başladı.

Unwired stesinin haberine göre 250MB boyutundaki güncelleme Android 4.0.4 sürümünü ve Sense 3.6 arayüzünü barındırıyor. Böylece ilk kez bir HTC cihazı Android 4.0.4 sürümüne güncellenmiş olacak. Önceki cihazlar 4.0.3 güncellemesi almıştı.

Güncelleme GSM versiyonu için. ABD'deki CDMA versiyonu hakkında henüz bir bilgi yok. Güncellemenin kısa bir süre sonra da ülkemizde olacağı tahmin ediliyor.

HTC EVO 3D modelinin Android 4.0 güncellemesi de üyelerimizden gelen bilgilere göre ülkemizde yayınlanmaya başladı.

• daha one x 4.0.4 güncellemesi almadan incredible S nerden çıktı yaa nasıl amiral gemi HTC ne yapmaya çalışıyor.

• Helal olsun HTC ye bee.Galaxy S İ9000 in donanımı ram dışında daha iyi olmasına rağmen vermedi ICS.Galaxy S2 kullanıyoruz biz bile alamadık daha stock yoldan 4.0.4 yazıklar olsun Samsung gibi firmaya

• Dimekki htc nin amiral gemisi biziz,çekemeyenlere inat helal sana htc,yaşasın htc incredible tahtı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan Motorola atrixe bekleye bekleye ağaç olduk Nexus Jelly bean aldı biz elcairdeyiz hala mk

• quote:

Orijinalden alıntı: mktr84

daha one x 4.0.4 güncellemesi almadan incredible S nerden çıktı yaa nasıl amiral gemi HTC ne yapmaya çalışıyor.

Güncellemelerde sürüm atlanıyorsa genellikle önceki modeller güncellemeyi ilk alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

Dimekki htc nin amiral gemisi biziz,çekemeyenlere inat helal sana htc,yaşasın htc incredible tahtı

• Birde atrix'e gelse şu güncellemeler.

• En kısa zamanda TR cihazlarına bekliiyoruz

• HTC çalışıyor ve çalışmaya devam ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beray07

Hala iphone

beray açık adresini , telefon numaranı DH ye veririm

• Ne gibi farklılıkların olmasını bekliyoruz bu sürümde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo 3d yi alırken sene sonuna kadar bekleyeceğimi umuyordum güncelleme için. çok iyi oldu. Gelmesi. Ne fark olacak merak ediyorum (kamera 720p den 1080p çekimlere izin verecek diye biliyorum ama )

• quote:

Orijinalden alıntı: brnozis

Ne gibi farklılıkların olmasını bekliyoruz bu sürümde ?

önemli bi değişiklik olacağını düşünmüyorum
  • yemişim HTC OTA'ini... Source code'u versin de custom romlar şenlensin biraz.

• Hayırlı olsun JB arefsinde ne kadar memnun eder bilmiyorum ama yinede ileride (pek sanmıyorum ama)JB'e güncelleyecekse güzel.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.