Şimdi Ara

carraro track 712 vs carraro force 612

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce hangisi 712 de kilitlenebilir süspansiyon var direk bayiden baktım 712 maşası fln daha kalın dedim mekanik diskten uzak durun diyorlar yok öyle birşey dedi v frenden çok daha iyidir dedi bende ikisi arsında kaldım sizce hagisi 2 linkide koyuyorum siz karar verin aradaki fiyat farkı değer mi?

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=8

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=9

• carraro alacaksan 419 GRUNGE bi incele

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=43

carraro track 712 vs carraro force 612

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasarp -- 3 Temmuz 2012; 14:07:35 >
  • valla 2 si arasında karar vercem neden bu bisikleleri tercih etmediniz
  • mekanik frenler var senin seçtiklerinde
    612 nin maşa kötü
    712 den 419 100 lira daha ucuz
    419 da daha fazla marka var daha fazla marka demek daha az sorun demek.
    son olarakda 419 iki önerinden de cix duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardasarp -- 3 Temmuz 2012; 14:27:41 >
  • Carraro (bir kullanıcısı olarak) önermiyorum. Kadroları kalitesiz. (2012 modelleri hakkında tam bir şey diyemem)
  • carrarolarda ömür boyu kadro garantisi var. dün aldım track 712 bn hayatımda böle rahat bisiklet görmedim.Herkese sölüyorum v fren almayın. Disk fren de bisiklet abs li araba gibi duruyor pati çekmiyor. Alacaksan 712 al başın ağrımaz bi kere bisiklet alıorsun sakın v fren alma hidroliğe geçemezsin
  • şimdi almışsın hevesini kırmayalımda hidrolik disk fren için harcayacağın parayıda koyup bir daytona alabilirdin.ayrıca v fren hala candır.sen henüz işin pembe boyutundasın hele bi rotoru yamult pedler rotora sürtsün sonra görüşürüz hala daha disk frenmi diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro. -- 18 Temmuz 2012; 12:38:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bnm malım kıymetlidir v fren can felan değildir bilakis sorundur sen seversin ben bişi diyemem ama bn yokuş aşağı 40 la inerken frene bastığım zaman zınk diye lastik kaymadan duruyorsam ben disc derim arkadaş.
  • İki bisiklet arasında ben de kaldım. Forumda ve dışardan bisikletçilere falan danışdım. Track712 bana tavsiye ettiler. Aradaki farka deyecektir diye umuyorum. Hafta sonu bende alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExclusivePack

valla bnm malım kıymetlidir v fren can felan değildir bilakis sorundur sen seversin ben bişi diyemem ama bn yokuş aşağı 40 la inerken frene bastığım zaman zınk diye lastik kaymadan duruyorsam ben disc derim arkadaş.

V freni ıslatmadığın sürece aynısını V frenle de yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

valla bnm malım kıymetlidir v fren can felan değildir bilakis sorundur sen seversin ben bişi diyemem ama bn yokuş aşağı 40 la inerken frene bastığım zaman zınk diye lastik kaymadan duruyorsam ben disc derim arkadaş.

v fren ıslansın ıslanmasın frene bastığın zaman kitlenip tekerin kaymasına neden oluor v fren artık eski teknoloji bu bnm görüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Sins

İki bisiklet arasında ben de kaldım. Forumda ve dışardan bisikletçilere falan danışdım. Track712 bana tavsiye ettiler. Aradaki farka deyecektir diye umuyorum. Hafta sonu bende alıcam.

valla arkadaşım ben kullanıorum çok memnunum tabiki seçim sana kalmış ama alırsan asla pişman olmazsın
  • quote:

quote:

quote:

v fren ıslansın ıslanmasın frene bastığın zaman kitlenip tekerin kaymasına neden oluor v fren artık eski teknoloji bu bnm görüşüm

Yanlış bir görüşe sahipsin. Dediğin gibi bir sorun olsa yol yarış bisikletlerinde V-frene benzer sistem kullanılmazdı.
  • ben de track 712 kullanıcısıyım buraya girdiğim iyi oldu ben track 712yi aldım çok memnunum ama bidaha bisiklet alcak olsam crx 812 yi alırım hidrolik frenli olanını ama bütcen o kadarsa bişey diyemem tabi ben 1 aydır kullanırum hiç sorun görmedim merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin
  • buarada atladığım bir şey var o da ürünün görüntüsü 712 emin ol temsili resimden daha şık duruyor ve rengi de daha koyu 419 u da gördüm ama görüntüsü çok basit duruyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış bir görüşe sahipsin. Dediğin gibi bir sorun olsa yol yarış bisikletlerinde V-frene benzer sistem kullanılmazdı.

Katılıyorum v fren klasik ve eski olabilir ama bence en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 23 Temmuz 2012; 18:37:27 >
  • force 612'nin önünde mekanik disk arkasında v fren olması lazım. sizler gibi iki arada bi derede kalanlar için olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: earth.

force 612'nin önünde mekanik disk arkasında v fren olması lazım. sizler gibi iki arada bi derede kalanlar için olsa gerek

edit: bu konuyu nasıl hortlatmışım ben yahu.. :) yalnız bulabilsem hala Carraro 419 alırım onu da ayrıca belirteyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 3 Temmuz 2013; 3:26:07 >
  • Carraro force 612 kullandim. İdare eder derecededir. On disc arka v fren. Amortosorlu. Saglamdir. İdare eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.