Şimdi Ara

Project Cars'tan 6 Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Daha önce duyurulmuş Project Cars oyunun çarpıcı bir görsellik sunacağını biliyorduk, ama bu kadarını da beklemiyorduk!

Yarış simülasyonu oyunlarına Project Cars ile bir yenisi daha eklenirken, monitörlerinizde ve TV'lerinizde büyük bir görsel şölen yaşacaksınız. Çünkü oyunun NEOGAF sayfasında yayımlanan ve aşağıda bulabileceğiniz ekran görüntüleri oldukça güzel ve gerçekçi duruyor. İlk bakışta sanki bir araba dergisinden alındığını düşüneceğiniz bu görsellere herhangi bir şekilde dokunulmadığına da özellikle belirtilmiş.

Yayımlanan ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Project Cars PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için 2013'e göz kırpıyor.

• birisi gran turismo ve forza motor sport un fişinimi çekti ?
    grafik olarak tabi. oynanış olarak bekleyip görmek lazım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ya şu yarış oyunlarını yarış pistleri yerine Doğal manzaralı hot pursuit teki mekanlar gibi yerlerde yapsalar çokmu şey istemiş oluruz. pistlerde 5-6 tur dön dön sıkılıyorum..
  • Grafikler gayet iyi görünüyor şimdilik.Oyun içi videolar vs. çıktığında daha net görüşler edinebiliriz oyun hakkında.Alternatif olması güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ya şu yarış oyunlarını yarış pistleri yerine Doğal manzaralı hot pursuit teki mekanlar gibi yerlerde yapsalar çokmu şey istemiş oluruz. pistlerde 5-6 tur dön dön sıkılıyorum..

Sahsen bende katiliyorum , en azindan bu yapilmayacaksa ozgur olarak yarisabilecegimiz pistlerin disindan baska mekanlarinda eklenmesi lazim.
  • Abi pistte dönüp dolanmaktan ne zevk alıyorsunuz ya. Adrenalin yok bir şey yok.

• Grafikler çok güzel ama yapımcı firma beni korkutuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.