Şimdi Ara

Resmi VLC uygulaması beta olarak Play mağazasında yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Açık kaynak video oynatıcı yazılımları arasında en iyilerden birisi olan VLC Player, Android platformu için de denemeye sunuldu.

Beta aşamasında olan uygulama kararsız bir sürüm ve Android için port edildi. Bu bakımdan sadece geliştiricilerin ve hackerların denemesi tavsiye ediliyor.

Uygulama sadece NEON destekli ARMv7 işlemci barındıran cihazlarda çalışabiliyor. Performans anlamında fazla bir şey vaad etmeyen uygulama Android 2.1 ve üzeri cihazlar için beta olarak Play mağazasından indirilebiliyor. Final sürümün ne zaman yayınlanacağı ise şimdilik belirsiz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc.betav7neon

• VLC player i linux mint isletim sistemine sahip netbook umda vazgeecilmez olarak kullaniyorum. Gercekten cok basarili bir program. Baktim android e gelmis hemen indirip deneyecegim deneyimlerimi yazarim.

• Tegra 2 kullanan cihazlar için doğmuş bir yazılım diyebiliriz o zaman. malum Tegra 2 de Neon Motoru törpülenmiş olduğundan sorun olacaktır...

• galaxy s3'ün donanımhaber incelemesinde eleştirilmesine yol açan birds mkvlerini (110 da dahil) donanımsal hızlandırma aktif edildikten sonra sorunsuz oynatıyor.

• Eğer vlc player ass alt yazıları pc de olduğu gibi android de gönrüntüleyebilirse süper olur. Aksi taktirde mx player neon uzantılarınıda ilave ettikten sonra herşeyi kusursuz oynatıyor.

• VLC yi seviyorum
    çünkü codek modek player hepsi bir arada
    sorunsuz direk play tuşuna bas ve izle ! :D

VLC den önce saatlerce
    falanca player için uyumlu codek modek aramaktan bi hal olurduk
    birde zırt pırt güncellenen 2kb lık kodek güncellemeri için
    100lerce mb 'lık full kodek paketleri habire yüklemekten bi hal olurduk

ne günlerdi o eziyet günleri öyle ! :)

• bu arada, adam gidiyor sırf imaj olsun diye cepe 1000$ canlı para sayıyor ! buna lafımız yok,
    ama gel görki 10 numara programı kullanıp ta $1 bile bağış yapmıyor ! :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Declaux

galaxy s3ün donanımhaber incelemesinde eleştirilmesine yol açan birds mkvlerini (110 da dahil) donanımsal hızlandırma aktif edildikten sonra sorunsuz oynatıyor.

aynen kardeşim ama gel gelelim donanımhaber bunu haber yapamıyor HTC one x önde diyor vs vs onlar öyle desin kimin umurunda sadece onların ve şakşakcılarının.

• Bir Mx player değil diye düşünüyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: walter06

Bir Mx player değil diye düşünüyorum :D

Yatay ekranda sola sağa kaydırma ileri-geri, ekranın sol tarafında aşağı yukarı kaydırma parlaklık arttırma-azaltma, sağ tarafında aşağı yukarı kaydırma sesi arttırma-azaltma. Büyültme-küçültme , uyumlu video formatı çokluğu, daha önceden izlenen videoyu kaldığın yerden izle ...

Video player aleminde MX Player ı yakalayacak app zor çıkar, diğerleri nal toplar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.