Şimdi Ara

Apple, MobileMe servisini kapattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Apple'ın geçen sene iCloud'u tanıtmasıyla birlikte 'MobileMe' adlı web servisinin 30 Haziran 2012 tarihine kadar mevcut kullanıcılarına hizmet vereceği belirtilmişti. Ayrıca 'MobileMe' kullanıcılarına geçiş uyarısında bulunulmuştu.

Geçiş için verilen sürenin dolmasıyla birlikte 'MobileMe' servisinin kullanımı sonlandırıldı. 'MobileMe' üzerinde tutulan e-posta, takvim ve iPhone'umu Bul gibi servislere ait veriler iCloud'a otomatik olarak aktarılırken iDisk, MobileMe Gallery ve iWeb gibi MobileMe servisleriyse iCloud'a geçiş kapsamında sonlandırıldı. Apple söz konusu verileri bir süre daha sunucularında tutacağını 'MobileMe' servisinin kapanışını haber veren sayfasında bildiriyor. 

iCloud'a aktarılamayan bu 'MobileMe' verilerini henüz yedekleme yapmayan kullanıcıların ellerini çabuk tutup bir an önce bu verileri yedeklemelerin de fayda var çünkü kısa bir süreliğine tutulan bu verilerin yakın bir zamanda tamamen silineceği belirtiliyor.

• iCloud'da bütün servisler toplandı ve daha iyi oldu.

• iPhone'umu bul kendi ıphonumu pc de nerde olduğunun harita üzerinde görüyorum başka bir ıphone göremem için eklemem için ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz3838

iPhone'umu bul kendi ıphonumu pc de nerde olduğunun harita üzerinde görüyorum başka bir ıphone göremem için eklemem için ne yapmam lazım?

Görmek istediğiniz cihazada İphone'u Bul yükleyip Kendi Apple ID nizi yazacaksınız.
  • kötü oldu..3gs icloud desteklemiyor....idare ediyorduk
  • icloud kullanmiyorum nedense.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

kötü oldu..3gs icloud desteklemiyor....idare ediyorduk

iphone u bul 3gs de calısıyor IOS sürümünüzü yükseltiniz
  • Iphone bul icin ne yapmam lazim ne yuklemem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

icloud kullanmiyorum nedense.

Aynen bende oyle gerek duymuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple eski cihazlarından iyice elini ayağını çekti.
  • türkiye'de hizmet vermeyen bir servisin kapanış haberi ne derecede değerli?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.