Şimdi Ara

PSN Plus'ın kardeşiliği olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PSN Plus'ın kardeşiliği olur mu? (çok yakın bir arkadaşınız ile)

• quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Selamlar,

PSN Plus'ın kardeşiliği olur mu? (çok yakın bir arkadaşınız ile)

Olmuyor malesef.En azından ben öyle biliyorum.Sadece indirilebilir içeriklerde oluyor bu.
  • Plus üyeliği hesap ile bağımlı çalıştığı için malesef bu mümkün değil.
  • Peki,

Diyelimki Plus üyeliğini aldım kendim. PSN'den bir oyun indirdim "Plus" indirimli fiyatı üzerinden.

Bu indirdiğim oyunu 2. bir kişi indirebilir mi?
  • Zamanında biz yapmıştık. Her türlü oyun, tema v.s indiriliyordu ama şimdi ne oldu ne bitti neler değişti hiç bilmiyorum.
  • Normal psn hesabi nasilsa psn plus da ayni sekilde isler. Birisi oyunlari alir, digeri yari parasini odeyerek hesaba ortak olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur neden olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur. Bedava oyunları ve DLC'leri 2 farklı PS3'de aktif edip indirebilirsin. Sadece avatarlar Plus üyeliği olan hesapta çalışır. Ama şunu unutmayın, Plus'ta indirdiğin oyunları ve DLC'leri 3 aylığına veya 1 yıllığına kiralıyorsun, üyeliğin bittiği andan itibaren bu içerikleri kullanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Olur. Bedava oyunları ve DLC'leri 2 farklı PS3'de aktif edip indirebilirsin. Sadece avatarlar Plus üyeliği olan hesapta çalışır. Ama şunu unutmayın, Plus'ta indirdiğin oyunları ve DLC'leri 3 aylığına veya 1 yıllığına kiralıyorsun, üyeliğin bittiği andan itibaren bu içerikleri kullanamazsın.

o zaman mantıklı olanı 1yıllığına kıralamak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.