Şimdi Ara

Civilization of Ottoman - Açılış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seslendirmede Mustafa Hayri Küçükdeniz, ses ve müzikte de Cenk Çelebioğlu ile Ozan Yurdakul. Tamamen Türk ürünü olan Civilization of Ottoman'dan oldukça keyifli bir açılış videosu.

• Kesinlikle harika olmuş..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Video milli duygularimi kabartti :)

• Verin elime kılıcı yaşatacam hepinizi gaza geldim kim tutar beni, yürü be Osmanlı...

• öyle bi tarihimiz,öyle kudretli atalarımız varki gurur duymamak elde değil Yaşasın! Osmanlı torunları ....

• türkiyede çok satacak bir oyun
    iyi olup olmaması önemli değil

• Heytt be süper olmuş bu oyun 4 sene oldu galiba hala çıkmadı beklentim iyi olacağandan işallah öyle olur...İnsanı yaşatki devlet yaşasın güzel mesajlar...

• Sadece Türklere hitap edecek bir oyuna benziyor.Bu yüzden genel anlamda bir başarı yakalaması zor kanaatimce.

• "İnsanı yaşatkı DEVLET yaşasın."
  • İzlerken tüylerim diken diken oldu :D valla kudretli bi tarihimiz var bi oyun çıksın hemen orjinalini alıcam güzel olsun olmasın yeterki oyun yapsın türkiye zaten ilerledikçe daha güzeli çıkar
  • vayy be video harika olmuş sanki yabancı yapım bi oyunu seyrediyorum o kadar iyi olmuş yani
  • Bu güzelim Türk oyunu tarihimizin oyununun yapımcıları ile Bölüm Sonu Canavarı yetkilileri görüşsünler bence. Bir röportaj yapılsın bizde bilgilenelim yaklaşık bu oyun 2 senedir yapım aşamasında sanırım. Bir bilgi falan hiç bir şey bizim oyunumuz başka oyunların tanıtımı yayınlanacağına kendi oyunumuzu güzel bir şekilde tanıtalım sadece 1 video var konuyla ilgili BSC yetkililerinden kapsamlı bir değerlendirme vs. bişey yapılsın. Biraz ilgilenelim kendi oyunumuz sonuçta !

• CiCo123 : Sadece Türklere hitap edecek bir oyuna benziyor.Bu yüzden genel anlamda bir başarı yakalaması zor kanaatimce.

@ CiCo123 Dünya çapında elde edeceği kadar başarıyı biz Türk Milleti olarak sağlarız kafana takma. Önemli olan böyle bir yapımın olması.

• bsc sizden bir istegim var acaba en yakın zamanda Civilization of Ottoman bir röpotaj yapabilirminiz oyun ne zaman çıkacakkkkk
  • sizden bu oyun hakkında daha detaylı bir araştırma ve mümkünse bir röportaj bekliyorum sizi uzun bir süredir ölü modda takip ediyorum şimdiden teşekkürler
    severek takip ettiğim sevgili sitemin sevgili adminlerine en derin saygılarımla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.