Şimdi Ara

Civilization of Ottoman'dan Açılış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Tamamen Türk oyun geliştiriciler tarafından uzun süredir geliştirilen Civilization of Ottoman (Osmanlı Medeniyeti)'ın açılış videosu yayımlandı. 

Etkileyici bir sunum ile karşımıza çıkan Civilization of Ottoman'ın videosunda ayrıca, Şeyh Edebali'nin Osmanlı Devleti'nin kurucusu olan Osman Bey'e olan öğütlerini duyoruz.

Osmanlı Devleti'nin yükselişini strateji türünde göreceğimiz Civilization of Ottoman için TOGOG (Türk Oyun Geliştirici Öğrenciler Grubu), henüz bir tarih veremiyor. Kendilerine başarılar diliyoruz.

• video gayet güzel kotarılmış umarım dişe değen bir iş ortaya koyarlar...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Vallaha süper olmuş. Umarım oyun içinde daha çok video görürüz.

• müthiş video tebrikler

• Oyununu yapan arkadaşlara çok teşekkürler oyun içi videolarını da merakla bekliyoruz..
    Acaba oynayış bi senaryo-kurgu üzerine mi yoksa Age of empires-Stronghold tarzı mı?
    Boğaz harbi ve Limit oyunlarını da merakla bekliyoruz...

• milyon dolarlık şirketlerle aynı kalitede bir trailer olmuş...inşallah oyunda iyi olur..başarılar dilerim..

• Video kalite olmuş. Takipteyiz...

• Zaman yok süre az

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKerberoS

Zaman yok süre az

Bunları Şeyh Edabaliye söyle çünkü videodaki metin Şeyh Edablinin nasihatinden bir şey dğiştirilmemiş.

• Video güzel,oyunda güzel olur inşallah da oyunun ismi niye İngilizce. Osmanlıcadan bir isim daha çok yakışırdı.

• çok güzel ...

• kickaster mı ne var bağımsızlar için bi oluşum acaba o şekilde falan para bulamazlarmı? yada bunlara nasıl yardımcı olabiliriz?
  • etkilendim

• Saygılar..

• Hatta steam'e felan verseler yurtdışında bile satar lan!
  • e bildiğin AAA olmuş bu O.O

Yanlız olum varya hiç para sıkıntıları olmasın, bu oyun bi çıksın en korsancımız bile orjinal almazsa şerefsizim. Hani türkiyeden kaç yüzbin oyuncu vardır bilmiyorum ama %90 felan kesin alır gibime geliyor.
  • İnşallah tarihi konularda danışmanlık yapabilecek ve osmanlı türkçesi (özellikle saray osmanlıcası[ bilmeyenler için osmanlı türkçesinin yazımı yazıldığı ortama ve hitap ettiği topluluğa göre çok değişiklik gösterir]) konusunda derin bilgiye sahip birilerini de ekiplerine dahil etmişlerdir aksi takdirde T.C toprakları içinde atasına hakaret niteliği taşıyan(Muhteşem rezalet gibi) çok fazla saçmalık türedi ve bu oyunun da onlardan biri olmasını ve bizleri ve ecdadımızı yanlış tanıtmasını hiç istemem. Yapımcı firmaya başarılar ve sabır diliyorum, aynı zamanda bahsettiğim konuda titiz davranmaları konusunda rica ediyorum

• Yani sırf biz yapıyoruz diye bu kadar da abartmanın mükemmel olmuş çığlıkları atmanın ne anlamı var.Kendi eksiklerimizi göremezsek ortaya koyamazsak o zaman nasıl ilerleyeceğiz bu işte?Desteklemekle poh pohlamak arasında ki farkı kaçırıyorsunuz bence.Oyunun yapılmasını,bu konuda bir emek sarf edilmesini sonuna kadar destekliyorum ve evet çıkarsa oyun sektörümüzün ayaklanabilmesi adına elbetteki gider alırım.Çünkü bu video oldukça vasat bir tanıtım videosu.Fakat bunun yeteneksizlikle doğru orantılı olmadığını biliyorum.Çünkü ben de bu sektör adına profesyonel olarak bir uğraş vermekteyim.Videodaki vasatlığın sebebi son derece sınırlı imkanların oluşu ve bu durumdan dolayı maddiyatı en aşağı çekme zorunluluğu.Ancak bu demek değil ki ortaya çıkan vasat tanıtım videosunu da kusursuzmuşcasına beğenelim.Bu moral olmaktan daha çok şımartmak olur.Ekibe destek olacaksak hataları görmelerini sağlamak gerekir ve tebrik edilecek bir tarafları varsa o da cesaretleri ve emekleridir.Ben bu cesareti alkışlamak isterim açıkcası.(Yalnız Türk Bayrağı ne alaka o dönemde.İşin burasını da çözemedim)

• Bana eksi basan sivrizekalı kişiliğe sesleniyorum. Osmanlı türkçesini rahatlıkla okuyup yazabilen , Osmanlı tarihi hakkında aklının köşesinden geçmemiş kitaplar okumuş biri olarak endişelerimi dile getiren bir yorum yazdım. Cesaretin ve yeterli bilgin varsa( tabiri caiz değil "yiyorsa") neden eksi verdiğini açıklarsın

• Kopun şu Osmanlılıyız düşüncesinden! Biz Türkiye liyiz, Osmanlılı değil!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.