Şimdi Ara

Nexus 7'nin ön sipariş rakamları çok iyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
5.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nexus 7'nin ön sipariş rakamları çok iyi

Google I/O etkinliğinin açılış konuşmasında, tanıtılan Nexus 7 tabletin ön siparişleri için kesin bir rakam belirtilmese de rakamların oldukça iyi olduğu bildiriliyor. 

Düzenlenen bir basın toplantısında Android Ürün Satış Müdürü Hugo Barra, öp sipariş rakamları ile ilgili bir soru üzerine rakam vermese de rakamların çok iyi olduğunu dile getirdi. Özellikleriyle ve fiyat aralığıyla etkileyici bir tablet olan Nexus 7'nin çok fazla talep görmesini çok şaşırtıcı bir durum değil. Dört çekirdekli Tegra 3 işlemciye,12 çekirdekli bir GPU'ya, 1GB ram miktarına ve 1280 x 800 çözünürlüklü IPS LCD ekrana sahip olan cihazın 8GB'lık versiyonu 199$ iken 16GB'lık versiyonu ise 249$'lık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Nexus 7'nin ilerleyen günlerde kesin bir satış rakamı ortaya çıkacak olsa da tabletin gördüğü büyük ilgi aslında tabletin ilerleyen dönemlerde ne kadar başarılı olabileceğinin bir göstergesi sayılabilir. 

• Yıkarlar orayı demedi demeyin.
  • öp sipariş yeni bişey mi ya? :D

• TR fiyatı için 3 ile çarpmak lazım.
  • bizdede keşke fiyat bukadar olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

TR fiyatı için 3 ile çarpmak lazım.

ipadden daha ucuz olması gerek kesinlikle.Apple fanı çok fazla sonuçta 100 daha verrim ipad alırım diyor millet.genede ilk başta en az 899tl olur gibime geliyor.sonradan düşer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de kindle fire adlı 200 dolarlık tabletin 550-600 arası bulunabileceğini düşünürsek türkiye satış fiyatı 600 olacaktır.600'e bu kalitede bir tablet bulmak türkiye için çok zor.Yeni opsiyon oluştu artık.Kral bir tablet geliyor hazırlıklı olun.
  • ipad kullanıyorum ama amerika içerisinde yaşasam ben de alırdım. 200 dolara tegra 3 lü ve büyük olmayan bir bir tablet çok iyi olur.
  • Ülkemiz için herhalde 250$ olan fiyat 500$'dan aşağı olmayacaktır...
  • Google işi çözdü gibi nexus serisiyle çok iyi bir ivme yakaladılar, yakalamaya da devam edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Keane]

quote:

ipadden daha ucuz olması gerek kesinlikle.Apple fanı çok fazla sonuçta 100 daha verrim ipad alırım diyor millet.genede ilk başta en az 899tl olur gibime geliyor.sonradan düşer.

abartmanın gereği yok 599–699 hata bazı siteler 499 a satacak ayrıca ipad ve bu aynı kulvarda değil

• ipadden ucuz olucağı kesin ama , tabi rekabet için böyle olması gerek tablette apple bir adım önde çünkü
  • Dahili hafızayı az tutup hafıza kartı girişi yapsaydı daha iyi olmazmıydı? Birde USB girişi olsaydı:S

Edit: biz bu tableti amazon gibi sitelerden sipariş verbilirmiyiz.Nede olsa bu telefon değil gümrükte takılma gibi bir durum oluşmaz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SensatiOX -- 1 Temmuz 2012; 14:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SensatiOX

Dahili hafızayı az tutup hafıza kartı girişi yapsaydı daha iyi olmazmıydı? Birde USB girişi olsaydı:S

Edit: biz bu tableti amazon gibi sitelerden sipariş verbilirmiyiz.Nede olsa bu telefon değil gümrükte takılma gibi bir durum oluşmaz sanırım.

Ama fiyatı 199$. sınır 75 € diye biliyorum

• tegra 2 tabletleri 1000 liraya satmaya çalışanların yüzüne tükürmek istiyorum. 600 liraya alırız biz bu tableti.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Keane]

quote:

Orijinalden alıntı: SensatiOX

Dahili hafızayı az tutup hafıza kartı girişi yapsaydı daha iyi olmazmıydı? Birde USB girişi olsaydı:S

Ama fiyatı 199$. sınır 75 € diye biliyorum

Ozaman hiç bir espirisi kalmaz.Ya bir kişi ile getirteceksin yada türkiyeden paşa paşa 600+ Tlye alıcaksın.
  • 360 tl ne demek ya Türkiye'ye aynı fiyattan gelsin rekor kırmazsa bir şey bilmiyorum. Yazın çalışsam ben bile alırım bir de Asusu'un tablet tasarımlarını ve kalitesini çok seviyorum ah gelse 400 tl olsa yine 10 numara...

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

360 tl ne demek ya Türkiye'ye aynı fiyattan gelsin rekor kırmazsa bir şey bilmiyorum. Yazın çalışsam ben bile alırım bir de Asusu'un tablet tasarımlarını ve kalitesini çok seviyorum ah gelse 400 tl olsa yine 10 numara...

199 dolara kdv,yol parası, mağazanın kazığınıda ekleyince 700 lira oluyor işte.Gayet makul yinede uygulama sıkıntısı olmazsa baya satar.

• quote:

ebaydan daha ucuza alamazmıyız
  • Bu konferansa katılmak isterdim şahsen. Alamayacağımı bilsemde yarım saatten az bir sürede biletlerin tükenmesi bir hayli şaşırttı beni http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=29161116
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.