Şimdi Ara

Final Fantasy III, Android için 17.5$ fiyat etiketiyle satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Square Enix tarafından 1990 yılında NES konsolu için satışa sunulan Final Fantasy III, Android mobil işletim sistemine port edildi. Final Fantasy serisinin dünya genelinde bir milyon satışı geride bırakan ilk yapımı olan FF3, orijinal 8bit'lik Japonca versiyonunun ardından 2006'da üç boyutlu olarak İngilizce desteğiyle tekrar piyasaya sürülmüştü. Android için de bu sürüm port edilerek Google Play Store'da yayınlandı.

RPG türünün klasikleri arasında yer alan Final Fantasy, 100 milyon satış barajını deviren sayılı serilerden biridir. Üçüncü oyun, Luneth, Arc, Refia, Ingus adlı karakterlerin dünyayı kurtarmak için vahşi hayvanlar ve diğer şeytani düşmanlarla verdiği mücadeleyi konu alıyor. 

Dokunmatik ekranlı cihazlara uyarlanan kontroller, Android platformuna özel üç boyutlu grafikler ve tasarımlarla donatılan Final Fantasy III, halihazırda 17.53 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Bir mobil oyun için bu meblağ oldukça fazla gelebilir. Ancak Final Fantasy serisinin yenilik damgası olarak nitelendirilen FF3, birkaç gün içerisinde binlerce kullanıcı tarafından satın alındı. Üstelik bazı internet bağlantısı hataları dışında herkes oyundan gayet memnun.

172MB büyüklüğündeki oyunu Google Play Store'dan satın alabilirsiniz. 4.7 kullanıcı inceleme ortalamasıyla fiyatını hak eden ve oyuncuyu memnun etmeyi başaran nadir yapımlardan biri. Yüklemek için Android 2.2 Froyo ve üstü işletim sistemli bir cihaza sahip olmalısınız. Oyun, Türkiye'deki kullanıcılar tarafından da satın alınabiliyor.

• fiyatı niye bu kadar yüksek ki

• çok ucuzmuş

• Üçüncü oyun, Luneth, Arc, Refia, Ingus adlı karakterlerin dünyayı kurtarmak için vahşi hayvanlar ve diğer şeytani düşmanlarla verdiği mücadeleyi konu alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

fiyatı niye bu kadar yüksek ki

dünyada milyonlarca fenomeni olan birşey olduğundan olabilir mi?

• 17.53$ ile ne demek istediklerini anlayamadım.

Final Fantasy III, Android için 17.5$ fiyat etiketiyle satışa sunuldu
  • arkadaşvakti zamanının teknolojisi ile yapılan güzel bi oyun ama günümüz teknolojisinde suratına bakmam bedava verseler indirip oynamam

• quote:

Orijinalden alıntı: curufperlit

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79fiyatı niye bu kadar yüksek ki
    dünyada milyonlarca fenomeni olan birşey olduğundan olabilir mi?

AKsine milyonlarca kullanıcısı var ise fiyatı da ona göre düşmeli... Zaten bir adetteki düşük kar toplamdakı milyonlarca satış ile epey bir kar edecektir...

• Bende 8 sandim

• Final Fantasy III apk download :D

• bende android e çıkmış bir oyunun neden iphone ekranının içinde gösterildiğine takıldım

• square enix de mobil oyun olayına girdiyse, mobil oyunculuk hardcore seviyelerine doğru yükseliyor demektir. ayrıca FF serisini bilmeyenlere fiyatın fazla gelmesi normal.

• yeni mi çıktı ben 3 gündür ne oynuyorum o zaman?

• Dh lütfen bırakın artık oyun çıkış haberlerini anasayfada vermey. Kenarda bir bölüm ayırın rss gibi takip edilsin.

• anime olunca hiç ilgimi cekmiyo nedense

• oha fiyata bak... denemezsem ölürüm ! :D

• Eveet yakında 3-5 dolara çıkan oyunları arıyor olacağız, Kademeli olarak oyun fiyatlarını yükseltiyorlar. Yakında mobil oyunlar içinde neden korsan kullanılıyor gibisinden muhabbetleri görünce kimse şaşırmasın.

• android diyo iphone nun üzerinde video tanıtımı yapılmıs. fiyatının 17.5$ olması kadar saçma bir durum

• Tamam oyun efsane ama 17.5 dolar çok pahalı ayıptır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.