Şimdi Ara

Gamescom 2012' Tanıtım Videosunda GTA V Göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Gamescom fuarı için bu perşembe yayımlanan yayımlanan tanıtım videosunda bir çok oyundan kesit bulunurken, belki de fuarın en çok beklenen yapımı Grand Theft Auto V de bu video içerisinde göründü. Daha önce duyurulurken yayımlanan videonun parçası olan bu kesit, Grand Theft Auto V'in fuarda görülebileceğine ait en büyük gösterge.

Fakat, Take-Two Interactive'in fuara katılacağı resmi bilgilerle kesinken, şu anda Rockstar adına özel bir kayıt bulunmuyor. Ama tabii ki gözler yalan söylemiyor ve 1:50'de Grand Theft Auto V'i görüyoruz.

Oyundan yeni bir video görecek miyiz, yoksa sadece görüntü olsun diye mi yapıldı bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ama şunu belirtmeliyiz ki; artık sabrımız kalmadı!

• Bu videonun ne kadar gerçek olduğu bilinmiyor Rockstarın katılıp katılmayacağı kesin değil ama Take Two kesin katılıyor ondanda umudum yok pek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • fuar ne zaman
  • MertLIVE
    ROCKSTAR Take twoya baglı tabiki rockstar katılma gibi durum olmaz cünkü Firma Take two Katılırsa Gta V duyulur yani rockstar ayrı bi firma değil ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

fuar ne zaman

17-22 Ağustos'du galiba :)

• o zaman kesin duyurulur ya daha 2 aya yakın var

yani duyurulması lazım trailer yayınlanalı kaç ay oldu

edit:duyurulma demişim,katılma,bilgi paylaşımı vs. ne anlarsanız işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 30 Haziran 2012; 20:00:56 >
  • BSC nolur şu oynatıcıyı değiştir çok şeymi istiyorum?

• GTA V Öyle büyük bir oyun ki, bu haberin başlığı "Gamescom Tanıtım Videosu Yayınlandı" değil "Gamescom 2012 Tanıtım Videosunda, GTA V Göründü" oldu.

• Adamların oyun ayağına gidiyor. Özendim.! :(

• Ya 1-2 ay bekleyemediniz sonra sabır sabır diyorsunuz.Sıkıysa gelin Half-Life bekleyin. :(

• videolari youtubeye yukleseniz nasil olur her videoya bakmak icin iskence cekiyorum

• Youtube'u bu kadar çok istiyorsanız açıp "Gamescom 2012 Trailer" yazıp izleyin. Defalarca açıklandı neden youtube'a yüklenmediği. Aynı şeyleri söylemekten bıkmadınız herhalde.

• Olimpiyatlara ev sahipliği yapıcağımıza birgünde böyle şeylere ev sahipliği yapalım..Koreden neyimiz eksik..

• quote:

Orijinalden alıntı: WITHM

Youtube'u bu kadar çok istiyorsanız açıp "Gamescom 2012 Trailer" yazıp izleyin. Defalarca açıklandı neden youtube'a yüklenmediği. Aynı şeyleri söylemekten bıkmadınız herhalde.

Bölüm Sonu Canavarı sitesine hit tıklanma sayısı kazandırmak varken niye youtube sitesine gideyim izleyeyim gerçkten video oynatıcı çok kötü ben youtube'un playerinıda istemiyorum zaten konsulüssü sitesindeki gibi daha stabil daha hızlı bir video oynatıcı olsa daha iyi olmaz mı ??

• quote:

Youtube'u bu kadar çok istiyorsanız açıp "Gamescom 2012 Trailer" yazıp izleyin. Defalarca açıklandı neden youtube'a yüklenmediği. Aynı şeyleri söylemekten bıkmadınız herhalde.

Neden yüklenmiyor? IGN gibi siteler youtube'a yüklerken bsc nin yüklememesini merak ettim?
  • @WITHM

haberin başlığı senin dediğin gibi olsaydı tıklama sayısı "atıyorum" 100 filan olurdu. ama bu şekilde daha fazla ilgi, alaka ve "tık" sayısı görecektir :)
  • quote:

Kardeş kaçırdım. Neden youtube ' a video yüklemiyorlamış ?

• GTA V seni beklemek zoooor :(
  • Max Payne 3'de bi takvimdede 17 Ağustos işaretliydi.
    2 ay daha dayanın.
    Kesin Gamescom'da
  • bekleyiş devam ediyor sayın seyirciler ..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.