Şimdi Ara

Offroad Legends, ücretsiz olarak Google Play Store'da yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 8bit Ninja oyununun yapımcısı DogByte Games, yarış türündeki yeni yapımı Offroad Legends'ı Android işletim sistemi için Google Play Store'da ücretsiz olarak yayınladı. 

Dört farklı kategoride çeşitli araçlara ve 56 zorlu yarış pistine sahip olan Offroad Legends, kullanıcısına üç oyun modu sunuyor. Harika grafikleri, gerçek zamanlı araç hasarı ve üst düzey fizik ögeleriyle bezenen yandan ilerlemeli (side-scrolling) yarış oyunu, sadece 73MB büyüklüğünde.

Google Play Store'dan ücretsiz olarak edinebileceğiniz Offroad Legends, Sony Ericsson Xperia PLAY için özel olarak optimize edilmiş. Android 2.2 Froyo ve üstü sürümlere sahip diğer cihazların büyük çoğunluğuyla uyumlu ve gayet düzgün çalışıyor. Kısa sürede 1,000'in üzerinde cihaz sahibi tarafından indirilen ve 4.7/5 kullanıcı inceleme ortalamasına sahip olan yeni DogByte oyununu denemenizi tavsiye ediyoruz.

• Haberdar ettiğiniz için teşekkürler ücretsiz bir oyun için grafikler şahane boyutu biraz yüksek(~70mb) ama değer...

edit: Acer Liquid E'de sorunsuzca çalışmaktadır.[MIUI 1.12.30 - Android 2.3.7]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardus Linux -- 30 Haziran 2012; 19:01:39 >
  • güzele benziyor indirip denemek lazım!.

• Tegra 2 , 3.2 de nadiren kasma yapıyor. GÜzel oyun.

• Bu şekilde haberleriniz çok güzel oluyor, yoksa markette ancak rast gelirsek bulabiliyoruz böyle oyuları, özellikle son haftalarda sıklıkla haberleriniz sonrası güzel uygulama ve oyunlar yükledim telefonuma, teşekkürker :)

• one x(tegra 3) te ve iconia tab a500(tegra 2) de denedim sorunsuz çalışıyor. ama yarım saat oynadım ve sıkıldım

• Bu tarz haberlerin devamını bekliyoruz :D :D :D

• yoksa markette ancak rast gelirsek bulabiliyoruz böyle oyuları .

• indirip deneyeceğim

• full ünü yüklemiştim ve açılmamıştı.. free sini deneyeyim o zaman

• Bedava mal tatlı gelir insanlaraaaa

• deniyorum hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.