Şimdi Ara

Renault Fluence makyajlanıyor !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’nin en çok satan otomobillerinden biri olan Renault Fluence makyajlanıyor

Renault Megane sedanın yerini alan araç, geniş iç mekanı ve tutumlu dizel motorları ile ülkemizde çok sevildi. Tasarım anlamında bazı noktaları eleştirilen Fluence makyajla beraber daha agresif bir tasarıma kavuşacak gibi görünüyor. Kamuflajlı şekilde test edilirken görüntülenen Fluence ile beraber yeni Dacia Logan ve Sandero’da fotoğrafçılara yakalandı.

http://www.arabam.com/haber/Son-Haberler-Renault-Fluence-makyajlaniyor/Detay-295389

• Ön taraf baya iyi olmuş arkada değişiklik var mı??
    Resim için teşekkürler led ler ortaya çıkmış baya net resim başarılı
  • arka tampon aynı sadece stoplarda değişiklik var.
  • Teşekkürler hocam gayet iyi çalışıyosun .Stoplar nasıl olmuş foto var mı ??
  • bu fotoğrafı arkadaşım gönderdi,ama nasip olursa Bursa da 1000. casus fotoğrafımı çekeceğim bir kaç güne kadar :-)
    arka fotoğraf sitede var
  • İstediği kadar makyaj yapılsın araba sağlam değil bir şey değil rebault arabaları da hoşuma gitmiyor alacağım son araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhantiryaki1

İstediği kadar makyaj yapılsın araba sağlam değil bir şey değil rebault arabaları da hoşuma gitmiyor alacağım son araba.

Önce lafa bakarım lafmı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye.

Mevlana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

quote:

İstediği kadar makyaj yapılsın araba sağlam değil bir şey değil rebault arabaları da hoşuma gitmiyor alacağım son araba.

Mevlana.

Büyük ihtimal Renault Fluence kullanıyorsun.Sağlam değil dedim ve haklıyım
    buda kanıtı bu duruma göre sanırım senden daha haklı oluyorum ki böylelikle bunu söyleyen ben adam oluyorum sen olmuyorsun.O halde niye Mevlana'nın sözünü paylaştın anlamadım .

• quote:

quote:

quote:

Mevlana.

buda kanıtı bu duruma göre sanırım senden daha haklı oluyorum ki böylelikle bunu söyleyen ben adam oluyorum sen olmuyorsun.O halde niye Mevlana'nın sözünü paylaştın anlamadım .

Bi kafa doktoruna görünmelisin :) Fluance nin Ncap testi yok daha ZE nin ne oldugunu bilmeden birde Ncap in ne olduğunu daha bilmeyen birini ADAM sanıp konuşuyorum işte :) ben seni ADAM dan saymıyorum cevap yazsanda kaile almayacağım ,Kadınlarla oturup araba konusunu konuşcak değilim..
    Nato kafa nato mermer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 13 Ağustos 2012; 22:28:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mevlana.

Bi kafa doktoruna görünmelisin :) Fluance nin Ncap testi yok daha ZE nin ne oldugunu bilmeden birde Ncap in ne olduğunu daha bilmeyen birini ADAM sanıp konuşuyorum işte :) ben seni ADAM dan saymıyorum cevap yazsanda kaile almayacağım ,Kadınlarla oturup araba konusunu konuşcak değilim..
    Nato kafa nato mermer...

Biriyle derdin varsa Pm ile gel konuşalım dertleşelim.Renault Fluence ZE Renault Fluence'ın elektrikli versiyonudur,ve elektrikli olması dışında normal Fluence'dan sağlamlıkta farkı yok diye biliyorum ne oldu Fluence da isviçre çeliği kullandılar da Fluence ZE de karton mu kullandılar?
    Ncap arabaların kaza testini ve esc testini yapan ve yayınlayan bir firmadır.Ben kadın falan değilim,beni adam yerine koymayabilirsin ama asıl sen adam değilsin kendin Fluence biniyorsun diye arabanı göklere çıkaracaksın Tofaşa binsen Tofaş iyi araba az yakıyor diyeceksin.

En gıcık olduğum zihniyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhantiryaki1 -- 14 Ağustos 2012; 16:50:05 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mevlana.

Nato kafa nato mermer...

Biriyle derdin varsa Pm ile gel konuşalım dertleşelim.Renault Fluence ZE Renault Fluence'ın elektrikli versiyonudur,ve elektrikli olması dışında normal Fluence'dan sağlamlıkta farkı yok diye biliyorum ne oldu Fluence da isviçre çeliği kullandılar da Fluence ZE de karton mu kullandılar?
    Ncap arabaların kaza testini ve esc testini yapan ve yayınlayan bir firmadır.Ben kadın falan değilim,beni adam yerine koymayabilirsin ama asıl sen adam değilsin kendin Fluence biniyorsun diye arabanı göklere çıkaracaksın Tofaşa binsen Tofaş iyi araba az yakıyor diyeceksin.

En gıcık olduğum zihniyet

Bu arada sadece NCAP kazaları değil bir çok Renault Fluence kazası gördüm ve eski model arabalar dışında kendi fiyatına denk çoğu arabaya göre daha çok dağılıyordu.

•  Renault Fluence makyajlanıyor !
  • Fluence ZE nin 4 yıldız alması bataryalardan dolayı artan ağırlıktan ki bataryalar arkada olduğundan önde burulma normal fluence dan daha fazla oluyor.düzü 5 yıldız alır mı ?? Denemediler bilemeyiz ama ağırlık arttıkça 5 yıldız zorlaşıyor.
  • şu anda satılmakta olan arac makyajlı aracmıdır. bu hafat ici alıcaz.
  • bu araç daha tanıtılmadı tahminim 3 ay içinde tanıtılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: İ<3Rowing

şu anda satılmakta olan arac makyajlı aracmıdır. bu hafat ici alıcaz.

Biraz bekleyin aynı fiyata hatta kampanyalarla daha ucuza yenilenmiş alacaksınız genelde makyajda aracın hatalı eksik yönleri de düzeltilir.
    Face lift =Service pack gibi
  • Sizi casuslar sizi

Alın size gerçek resim

Renault Fluence makyajlanıyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

quote:

Orijinalden alıntı: İ<3Rowing

şu anda satılmakta olan arac makyajlı aracmıdır. bu hafat ici alıcaz.

Biraz bekleyin aynı fiyata hatta kampanyalarla daha ucuza yenilenmiş alacaksınız genelde makyajda aracın hatalı eksik yönleri de düzeltilir.
    Face lift =Service pack gibi

ne zaman gelicek peki
  • Yuh be bi teşekkürler süpermen diyen çıkmamış!

Bi daha size bi resim verirsem :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.