- x
Laptop da görüntü yok,ses var
8 Cevap2307 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

14 Mesaj
30 Haziran 2012; 15:39:19 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar merhaba,benim bir sorunum var henüz anlayamadığım,dün gece laptop u kapatırken herhangi bir sorun yokken,bugün sabah açmaya çalıştığımda güç ışığı yandığı halde görüntü gelmedi,il başta bir kere dııt diye ses geldi,sonra kapatıp tekrar açtım,bu sefer iki kere dııt dııt dedi,bir çok forumda benzer konuları okudum,adaptörü ve bataryayı çıkarıp 15 saniye power tuşuna bastım ama hala bir gelişme yok,bir kere windows un açılış sesini duydum ama görüntü hala yoktu, laptop packard bell 4 yıl oldu alalı,fanı biraz çok çalışıyor laptop çabuk ısınıyor bundan dolayı herhangi bir yanma olabilir bilemiyorum,herhangi bir kartta yanma sorunu varsa servise vereceğim para laptopa değmeyebilir ondan size danışmak istedim,format atsam düzelir mi bilemedim.

432 Mesaj
30 Haziran 2012; 15:42:08 

görüntü gelmiyor deiosun format nasıl atacaksın anlamadım. Bu arada fazla ısınıp sopumadan ramler gevsermi bilmiyorum. Masaüstü olsa ramleri cıkar tak derdim. O dııt dııt sesler muhtemelen donanımsal bir hatadan dolayı cıkıyor. Burada cevabını bulamazsan götürürsün servise.

11157 Mesaj
30 Haziran 2012; 15:46:52 

quote:

Orijinalden alıntı: thomasyalarin

Arkadaşlar merhaba,benim bir sorunum var henüz anlayamadığım,dün gece laptop u kapatırken herhangi bir sorun yokken,bugün sabah açmaya çalıştığımda güç ışığı yandığı halde görüntü gelmedi,il başta bir kere dııt diye ses geldi,sonra kapatıp tekrar açtım,bu sefer iki kere dııt dııt dedi,bir çok forumda benzer konuları okudum,adaptörü ve bataryayı çıkarıp 15 saniye power tuşuna bastım ama hala bir gelişme yok,bir kere windows un açılış sesini duydum ama görüntü hala yoktu, laptop packard bell 4 yıl oldu alalı,fanı biraz çok çalışıyor laptop çabuk ısınıyor bundan dolayı herhangi bir yanma olabilir bilemiyorum,herhangi bir kartta yanma sorunu varsa servise vereceğim para laptopa değmeyebilir ondan size danışmak istedim,format atsam düzelir mi bilemedim.

Hocam olduğu gibi servise verin ekran kartı bozulmuştur..

14 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:02:55 

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

Hocam olduğu gibi servise verin ekran kartı bozulmuştur..

Hadi ya ekran kartı bozulmuş olabilir diyosun,peki servisin bana söyleyeceği fiyatın ne kadar olabileceği ile ilgili fikrin var mı?

11157 Mesaj
30 Haziran 2012; 21:04:17 

quote:

Hadi ya ekran kartı bozulmuş olabilir diyosun,peki servisin bana söyleyeceği fiyatın ne kadar olabileceği ile ilgili fikrin var mı?

Bir fikrim yok üzgünüm.

14 Mesaj
3 Temmuz 2012; 20:19:41 

160 lira tuttu,ekran kartını yakmışız,şimdi hemen soğutucu araştırmalarına başladım :D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
3 Temmuz 2012; 20:22:51 

Tamirciye falan götüreyim demeden direk garantiye gönder. Garanti kapsamı dışına çıkar ellersen yada sokak arası tamircilerine verirsen.

Soru: Çok ısınma ekran kartının yanmasına sebep oluyor muy yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BADBOY* -- 3 Temmuz 2012; 20:24:14 >

14 Mesaj
4 Temmuz 2012; 20:39:33 

quote:

Orijinalden alıntı: BADBOY*

Tamirciye falan götüreyim demeden direk garantiye gönder. Garanti kapsamı dışına çıkar ellersen yada sokak arası tamircilerine verirsen.

Soru: Çok ısınma ekran kartının yanmasına sebep oluyor muy yani ?

laptop un garantisi bitti ve teknik servisine gönderdim,160 tl dedi,bi gün sonra anakart da yanmış boşuna para harcamayın kurtulmaz bu dedi,laptop u aldık geri döndük.

18 Mesaj
5 Temmuz 2012; 9:34:53 

quote:

laptop un garantisi bitti ve teknik servisine gönderdim,160 tl dedi,bi gün sonra anakart da yanmış boşuna para harcamayın kurtulmaz bu dedi,laptop u aldık geri döndük.

200 TL ye 1 yıl parça dahil garanti var.. ;)

Alev Y. Elektronik Onarım Merkezi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Laptop da görüntü yok,ses var
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219