Şimdi Ara

HER TÜRLÜ BİSİKLET SORULARINIZI BEKLİYORUM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
15
Favori
32.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bisiklet zinciri silah yağıyla yağlanırmı?
  • soruma cvp veren kimse olmamış

bu yaz bisiklet fiyatları neden bu kadar pahalı?
  • pahalı evet
    Ama napıcaz, alcaz mecbur :)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_63408436/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63408436 iSTANBULDAYSAN KENDİN GELİP ALICAKSAN BİSİKLETİ AL SANA LİNK.
  • arka lastik patladı nasıl değştiricem,vites dişlisi felan var onlarıdamı sökmem gerekiyor
  • ÖNERİDE bulunacak uzman yok mu bisiklet alımı hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

arka lastik patladı nasıl değştiricem,vites dişlisi felan var onlarıdamı sökmem gerekiyor

mandalı gevşet, v fren kullanıyorsan fren kablosunu fren bacağından çıkart hafifçe lastiğin üst kısmına vur lastik düşer daha sonra da zincirden kurtar lastiği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkaris

quote:

arka lastik patladı nasıl değştiricem,vites dişlisi felan var onlarıdamı sökmem gerekiyor

mandalı gevşet, v fren kullanıyorsan fren kablosunu fren bacağından çıkart hafifçe lastiğin üst kısmına vur lastik düşer daha sonra da zincirden kurtar lastiği

tşkkürler akşam eve gidince söylediklerini yapıcam

bu arada bi tane pompa aldım ancak kadroda suluk deliklerinden başka delik olmadığı için nereye nasıl monte ediceğimi bilemedim şu resimdeki gibi seleye monte edilmiş pompayı tutan aparatın adı nedir acaba bilen varmı,yapışkanlı olan nerde bulabilirim acaba veya alternatif başka bişeyde olabilir..

HER TÜRLÜ BİSİKLET SORULARINIZI BEKLİYORUM

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alkaris

quote:

tşkkürler akşam eve gidince söylediklerini yapıcam

bu arada bi tane pompa aldım ancak kadroda suluk deliklerinden başka delik olmadığı için nereye nasıl monte ediceğimi bilemedim şu resimdeki gibi seleye monte edilmiş pompayı tutan aparatın adı nedir acaba bilen varmı,yapışkanlı olan nerde bulabilirim acaba veya alternatif başka bişeyde olabilir..

suluk deliklerine montaj aparatı varsa oraya tak, matara kafesini de bağlantı aparatının üstüne vidala.

• benim bir sorum olacaktı;
    V-fren balansını nasıl ayarlarım. yani bir türlü ayarlayamıyorum, papbucun biri havada kalıyor diğer ne bilim ne
    bisikletçi gibi yapamıyorum
  • tmm
    Alkaris eyvallah suluğun altına monte ettim
  • iyi gecler arkadaşlar bende uzun arayışlardan sonra bianchi adx 2700 modelinde karar kıldım özellikleri aşağıda paylaşıyorum, yorum ve tavsiylerenizide bekliyorum.

Teknik Özellikler
    Kadro 29'' ALÜMİNYUM 1.1/8" / YARI ENTEGRE MAŞA YATAĞI
    Maşa SUNTOUR 29" XCM DİSK 100mm GİDONDAN KİLİTLİ
    Jant 29/622X19 BIANCHI ÇİFTKAT ALUMİNYUM SİYAH 32H
    Lastik SCHWALBE 29X2.25 57-622 RACING RALPH PERFORMANCE SİYAH
    Vites SHIMANO DEORE / ACERA 27 VİTES
    Fren ÖN - ARKA: HİDROLİK DİSK "SHIMANO" AM445 ROTOR ASMRT30 160mm
    Sele SELLE ROYAL SETA

• adam bı konu açmıs kımı zayıflamaya gelmıs kımıı pasta cılaya :D
  • abi benim sorunum v frenler, bir türlü balansını tutturamıyorum, yari ortalı olmuyor, sa ğ puc kayıyor ya da sol, bir türlü ortalayamadım
  • mecburen ng 650 v aldım
    Astro 210v ile arasında 200tl fark vardı
    Alamadım astroyu :)
    Olsun :)
  • bisikleti sürerken pedalda biraz boşluk oluşuyor vede bazen kendi kendine vites geçiyor neden olabilir..
    geçen gün arka lastik patlamıştı ve değiştirmiştim lastiği.. o esnadada mecburen zinciri çıkarıp tekrar takmıştım bununla alakalı yanlış bişeylermi yaptım acaba
  • yol bisikleti ile tur bisikleti farkı nedir? Carraro 419'a ince lastik taksam hız bakımından bir fark olur mu
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 2 Ağustos 2012; 13:59:41 >
  • Kardeşim spora gtmek için 10 15 km gitmem gerek şehir içi yol asfaltta gidicem 400 tl ye kadar bisiklet önerebilir misin?
  • Vites geçişlerini nasıl yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 21 Aralık 2020; 19:42:8 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.