Şimdi Ara

Gmail, 425 milyon kullanıcıya ulaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google'ın arama motoru pazarında yükselmeye başladığı 2004 yılında kendi eposta hizmeti Gmail'i de yayına sokmuştu. I/O 2012 konferansında değinilen konulardan birisi de Gmail oldu.

O dönem 1GB kapasite sunan ve abartı bir kota verdiği konusunda eleştirilen Gmail, bugün 425 milyon kullanıcıya ulaştı. Kurumlar tarafından da tercih edilen Gmail, 45 eyalette ve ABD'nin en iyi 100 üniversitesinin 66'sında kullanılır hale geldi.

Gmail hizmetiyle birlikte Google, işletmelere yönelik uygulamalar da sunmaya başlamıştı. Şu anda yaklaşık 5 milyon işletme, Google uygulamalarını kullanıyor. Roche, KLM bunlardan bazıları.

Google+ üzerindeki Hangouts özelliğine de değinen Google, videolu görüşme ile bir şarkı yazma etkinliği örneğini verirken, Sharepoint ile bunların mümkün olmadığını ifade etti.

Google, 2004 yılından sonra internetin değiştiğini belirtiyor. AJAX ve diğer teknolojiler sayesinde Gmail gibi zengin web uygulamaları geliştirildi ve statik siteler, dinamik olanlarla yer değiştirdi.

• gmail e-posta hizmetlerinde bir devrim yarattı. neydi o mynet e-mailler felan :)

• haklı başarı.
  • Yahoo mailim var. PoP3 desteği için para istiyordu. (.com'dan bahsediyorum, .co.uk uzantısı ücretsiz) Ben de Android telefonum sayesinde Gmail hesabıma yönlendirdim. Sorun yok. Yahoo Mail bile eskide kaldı. :D

• Google verdiği her hizmetin en iyi şekilde veriyor. BAzı hizmetler konusunda geç kasada, hemen her zaman en iyisini yaptığı tartışılmaz.

• 2007 den beri kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

• Google'ın her uygulaması çok başarılı. PC lerdeki işletim sistemlerin de bir yer etseler artık.

• ilk çıktığından beri kullanıyorum

• Gmail çok pratik ve menüsü çok hoş.

• Gmail ücretsiz mail servislerinde gerek arayüzü, gerek spam korumaları, gerekse ücretsiz pop3 hizmetini direkt sunmasıyla resmen bir çağ atlatmıştı.
    Davetiyeyle ilk üyelik açılmaya başlandığından beri kullanıyorum, şirketsel ihtiyaçlar dışında(özel domain) başka da bir mail kullanma ihtiyacı duymadım açıkcası.
  • gmail candır.

• Hiç kullanmadım Gmail i..
  • Gmail adresi veriyorum arkadaşlarıma "one lan?" şeklinde tepkiler geliyor doğaldır tek e-mail servisinin hotmail sanıldığı bir ülkede yaşıyoruz.

• Gmail güzel olmasına güzel ama gizlilik politikası korkutuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: safe

Googleın her uygulaması çok başarılı. PC lerdeki işletim sistemlerin de bir yer etseler artık.

oda var :=) ama çok ağır davrandılar.şuana kadar istenilen başarıyı yakalıyamadı.http://tr.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome_OS

• Senelerdir hem gmail hem hotmail kullanıyorum ama nedense gmail'e ısınamadım...
  • Gmail sade ve kullanışlı bu sayede tercih ediliyor, birde son dönemlerde MSN kullanılarının azaldığı düşünülürse bu kişilerin Gmail'e geçtiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Senelerdir hem gmail hem hotmail kullanıyorum ama nedense gmaile ısınamadım...

Aynen. Memnuniyet durumu biraz göreceli sanırım. Mynet'ten genel bir memnuniyetsizlik vardı ama hotmail veya gmail için öyle bir durum yok. Gmail'den memnuniyetsizliğim de yok ama, ben de bir türlü alışamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

Gmail adresi veriyorum arkadaşlarıma one lan? şeklinde tepkiler geliyor doğaldır tek e-mail servisinin hotmail sanıldığı bir ülkede yaşıyoruz.

Arkadaslik yaptigin kisileri bir gozden gecir......

• vay be çok olumş 425 milyon
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.