Şimdi Ara

NFS: MW En Geniş Araç Yelpazesine Sahip NFS Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
6.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      EA, Critereon Games'in geliştirilmekte olan oyunu Need for Speed: Most Wanted için yeni bilgileri paylaştı.

Oyunda sürüş ve hasar dinamiğinin üst düzeyde olacağı belirten EA, beklenen haberleri de verdi. Aracınızı modifiye etmek için veya yeni araçlar açmak için oyunda bazı hız noktalarının ve deneyim puanı sisteminin olacağını açıkladı.

Ayrıca Need for Speed: Most Wanted'ın, şu ana kadar gelişitilen tüm Need for Speed oyunlarından daha geniş bir araç yelpazesine sahip olacağının üzerinde duruldu. Ama oyunun fanatiklerinin beklediği haber sanırım bu:

"Oyunda aracınızın lastiklerini, jantlarını, süspansiyonlarını, nitro sistemini, motorunu, gövdesini ve araç üzerindeki hemen her şeyi değiştirmeniz mümkün olacak." 

• Underground tarzı fakat underground olmayan bir nfs :)
    Araçlara istediğimiz gibi modifikasyon yapabilmemiz çok güzel olmuşda benim anlamadığım şey yeni araçlar açmak için oyunda hız noktaları nasıl birşey olacak? Onu merak ettim!
    Deneyim puanı sistemi level atlamak gibi bişey bu zaten tüm yarış oyunlarında oturmuş bir sistem..
    Bu sefer bizi şaşırt EA'de Criterion'a bu oyunu vererek haklı olduğunu göster!
    Küllerinden doğabilecek mi acaba NFS! Benim için umut yok fakat umarım yanılıyorumdur..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ufak ufak içimde bi kıpırtı oluşmaya başlıyo sanırım (: hadi criterion yaparsınız oğlum hadi oğlum kim tutar sizi be yapın be hadi la :D

• criterionun sürüş dınamıklerını sevmıyorum arac kullanıyormus hıssınden daha cok odun gıbı takoz gıbı bır aracı saga sola cekıyormus hıssı verıyor alısamadım bır turlu
  • Haftalardır kafamızın etini yiyen ' modifiye yok modifiye yok tırt bu oyun ' diye diye nfs ye yargısız infaz yapan oyunculara gelsin bu haber. Nfs Hot Pursuitten sonra yükselmeye başladı zaten. Run da bir gerileme vardı evet ama şimdi asıl yapımcısının elinde nfs ! Criterion a güveniyorum. Ayrıca araç kontrolleride süperdi hp de. Kimse kıvırmasın. RETURN OF THE KING !

• EEE bu süper bir haber..Oynanabilirlik daha iyi olcaksa,farklı araç sayısı fazla olcaksa ve de modifiye olcaksa...DAHA NE OLSUN CANIMM :d

• yeaaaaaaaah iişte buna haber derim

• sonunda bir nfs'yi bu kadar bekliyorum diyebilirim

• çok şükür ya şu modifiye olayı olmasaydı gerçekten çok kötü olurdu ya.çok mutlu oldum oley

• olm ben bu oyun için pc alırım laaa :D

• İşte Bu Be Yeahhhhhh :D Çok Sevindim ;)

• yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

• Sonunda şu modifiye diye zırlayanlardan kurtulduk

• Offf çıktığı gibi alırım harbi öyleyse

• Basacaklar yine HP deki en hızlı supercar araçları tam istediğim gibi.
  • Modifiye olmadıktan sonra istedikleri kadar araç eklesinler nasıl olsa en fazla 5 tanesini kullanırız

• modifiye var diyorlarda neden vidolarda hiç bi modifiyeli araç yok

• quote:

Orijinalden alıntı: XxX*InTeGRaL*XxX

modifiye var diyorlarda neden vidolarda hiç bi modifiyeli araç yok

Oyun için kaçtane video yayımlandıki ? benim bildiğim 1 tane oynanış videosu yayımlandı. Yani o 4-5 dklık videoda oyunun tüm özelliklerini göstermelerimi gerekiyor ? Bence bizler fazla sabırsızız ve karalamayı çok güzel yapıyoruz.

• çok lazımdı araba sayısı most wanted'ın sadece ismini kullanan ilginç bir oyun geliyor işte herşey ortada, yine kaza temalı yapmışlar oyunu kazadan başka birşey bilmiyor bu criterion
  • nfs underground u ılk ınternet cafede oynayanları gormustum acayp bı heyacan kaplamıstı ıcımı.ki o zaman bilgisayarım yoktu yakın zamanda alındı ve muthıs bı duygu ıle oynadıgım tek yarıs oyunu oydu.umarım o heyacanı tekrar yaşatacak bu oyun =)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.