Şimdi Ara

'Vita'ya İleride CoD ve Assassin's Creed Gelecek'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Vita piyasaya çıktığından beri sanırız ki en büyük sorunu büyük çapta oyunların piyasaya çıkmamasıdır. Sony'de bunun farkında olmuş olacak ki bu konu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

SCE CEO'su Andrew House, zamanı geldiğinde CoD ve Assassin's Creed gibi oyunları da konsol için çıkarmayı düşündüklerini belirtti.  Yani eğer bu oyunları görmek istiyorsak uzun bir süre daha beklememiz gerekiyor gibi. Ancak burada "zamanı geldiğinde" ifadesinin tam olarak karşılığını bilmemiz mümkün değil. Bekleyip görelim.

• Bir oyun içi görüntü görelim de ona göre bekleyelim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bunu biliyorduk zaten :D

• yok yha cod of duty ve assasıns creed çıktı ve bundan sonrasıda çıkmaz gibi gözüküyor ama yanlılıyorda olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

yok yha cod of duty ve assasıns creed çıktı ve bundan sonrasıda çıkmaz gibi gözüküyor ama yanlılıyorda olabilirim

COD ve AC güzel gelirse satışlar artar. Buna bağlı olarak cihaza daha fazla oyun yapılır.
  • Bana mı öyle geliyor yoksa bütün yapımcılar Vita'ya mı odaklandı? Geçenlerde de Batman Arkham City gündeme gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabrivatansever

Bana mı öyle geliyor yoksa bütün yapımcılar Vita'ya mı odaklandı? Geçenlerde de Batman Arkham City gündeme gelmişti.

Cod ve Ac'nin geliştirildiği zaten biliniyordu. Ben kesin bir haber almadan böyle bir yorumun doğru olacağını zannetmiyorum, size öyle geliyordur. Çoğu oyunun Vita'ya gelme ihtimali var, yapımcılar konuşur zaten de kesin bilgi çoğu zaman olmaz.
  • http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS_Vitaya_Ozel_AC3_Liberation_Duyuruldu-28358.htm

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Call_of_Duty_Black_Ops_Declassified_Duyuruldu-28455.htm

Erkut bey sanırsam biraz geri kalmış vitayı takip etme konusunda. Yada BSC bugünlerde gerçekten habersiz kalmış...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.