- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Türkiye için en iyi araç tipi kesinlikle SUV
181 Cevap10639 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Haziran 2012; 18:44:35 

Bu ne ya arkadaş, her yerde yol bozuk, çukura girmeden a noktasından b noktasına gidemiyon.
Alçak araba, spor araba düşmanı bu ülke resmen.

Alt segmentte Qashqai, Duster, Sportage,Tiguain

Orta segmentte, X3, Evoque,Q5

Lüks segmentte X6,Q7, X5 bu ülke için biçilmiş kaftan

Millet gösteriş için SUV alır sanırdım , durum öyle değil kesinlikle, bundan sonraki tercihim kesinlike Crossover yada SUV olcak, 20 bin km ye gelmeden ön takımı dağıtcam muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalkieTalkie2 -- 29 Haziran 2012; 18:48:10 >

4091 Mesaj
29 Haziran 2012; 18:55:09 

ben sedan araç severim ama sizin de dediğiniz gibi ülke şartlarına en uygunu SUV

1995 Mesaj
29 Haziran 2012; 18:58:03 

Çok doğru yazmışsın arkadaşım. Yollarımız maalesef köstebek yuvası gibi...Hatta yoldaki hız tümsekleri bile resmen everest dağı gibi, kafasına göre belediyeler hız tümseği yapıyor.Bir de uyarı tabelası koymuyorlar üstünden az uçmadım yani...Sonra bazı alışveriş merkezlerinin otopark giriş çıkışları , yer altı otoparkı rampaları vs aracım alçak olduğu için tampon altı sürekli sürtüyor...Kaldırım yükseklikleri , bordür taşları yüzünden arabanın kapısını açarken sürekli alt kenarını vuruyorum...

Dediğin gibi gücü yeten SUV almalı (6 ay kadar sportage kullandım, dünya varmış dedim...) Nitekim ben de ciddi anlamda SUV yada ikinci el Grand Vitara tarzı araç bakmayı düşünüyorum...

6666 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:02:55 

Her yer köstebek yuvası gibi...

psn:bkose24
Engelli araçları (alım,satım,uygunluk vs) hakkındaki her türlü sorunuzu özel mesaj yolu ile sorabilirsiniz...

...Jack_Daniel's...
...more Jack_ Daniel's...
...even more Jack_Daniel's and even more Jack_Daniel's...

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 19:05:09 

Hergün ayrı biir mevzu, çukura girmiyorum kasise hızlı giriyorum, kasiye girmiyorum çkura giriyorum, çukura girmiyorum çukar bana giriyor

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:42:50 

quote:

Orijinalden alıntı: WalkieTalkie2

Bu ne ya arkadaş, her yerde yol bozuk, çukura girmeden a noktasından b noktasına gidemiyon.
Alçak araba, spor araba düşmanı bu ülke resmen.

Alt segmentte Qashqai, Duster, Sportage,Tiguain

Orta segmentte, X3, Evoque,Q5

Lüks segmentte X6,Q7, X5 bu ülke için biçilmiş kaftan

Millet gösteriş için SUV alır sanırdım , durum öyle değil kesinlikle, bundan sonraki tercihim kesinlike Crossover yada SUV olcak, 20 bin km ye gelmeden ön takımı dağıtcam muhtemelen

bu segment alıntın yanlış olmuş

ALT SEGMENT : Quashqai , Duster , Sportage ( Tiguan Q3 ile kıyaslanıyor bu nasıl bi ayrımdır komedi yha )

Orta Segment ( Q3 , Evoque , Tiguan , Q5 ( belki lüks de olabilir Q5 )

Lüks Segment ( X6 , Q7 , X5 , Touareg ( unutmayalım )

Benim cevabım Kesinlikle Q7

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 19:44:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

ALT SEGMENT : Quashqai , Duster , Sportage ( Tiguan Q3 ile kıyaslanıyor bu nasıl bi ayrımdır komedi yha )

hahaha taka taka buna mı taktın, tigain gariban suv udur dostum, fiyatıda ona göredir, q5, evoque un 1/3 fiyatında olan araçdan bahsediyoruz aynı segmente koymuşun

2338 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:48:46 

quote:

Şakacı şey Tiguanı nereye sıkıştırmış.

4091 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:49:46 

quote:

anladık vw'cisin

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:50:28 

quote:

hahaha taka taka buna mı taktın, tigain gariban suv udur dostum, fiyatıda ona göredir, q5, evoque un 1/3 fiyatında olan araçdan bahsediyoruz aynı segmente koymuşun

Siz suvdan anladığınıza inanıyormusunuz Tiguan suv garibanımı sizce Tiguanın (Quashqai , Duster , Sportage) bu tür araçlarla kıyaslanırmı susun millet güler yapmayın yha sizin hiç bir olaydan haberiniz yok ...

Ayrıca Q5 yanına yazdım Lüks de olabilir diye ama 3 seçenek oldugu için fiyat politikasını ortadan izledim ve Evoque ile arasında 40 bin tl çıktı ayrıca en full larıde olsa Evoque 193 bin Q5 303 bin arasında tam 110 bin tl fark var bu nasıl 3/1 oluyorsa ...Sizin hesabınızda kesin sorun var ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 29 Haziran 2012; 19:51:15 >

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 19:52:27 

quote:

Siz suvdan anladığınıza inanıyormusunuz Tiguan suv garibanımı sizce Tiguanın (Quashqai , Duster , Sportage) bu tür araçlarla kıyaslanırmı susun millet güler yapmayın yha sizin hiç bir olaydan haberiniz yok ...

Ayrıca Q5 yanına yazdım Lüks de olabilir diye ama 3 seçenek oldugu için fiyat politikasını ortadan izledim ve Evoque ile arasında 40 bin tl çıktı ayrıca en full larıde olsa Evoque 193 bin Q5 303 bin arasında tam 110 bin tl fark var bu nasıl 3/1 oluyorsa ...Sizin hesabınızda kesin sorun var ...

Ya sen neyin kafasını yaşıyorsun dostum, tigain dediğin araç 50 bin liradan başlayan bir mini suv, rakibi de fiyatına en yakın olan qashqai duster sportage dır, sen kalkıp, x3,q5,evoque ile kıyaslarsan bu aracı kargalar bile güler sana, tamam anladık vw fanatiğisin de gözünü bu kadar kör etmesin ya

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:52:35 

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

anladık vw'cisin

sizce Tiguanın (Quashqai , Duster , Sportage) Tiguan bu araçların bi üst segmentinde olamazmı ne alaksı var bunun Vw cilikle öyle bir şey olsa Q7 demez Touareg derdim öyle bir vw ci olsam her şeyi bir yere bağlıyorsunuz bilginiz bumu Dacia Duster vs Tiguan Youtube girin ve tiguanın kıyaslandığı araçları araştırın veya GOOGLE amcaya girin bi aratın ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 29 Haziran 2012; 19:59:20 >

3603 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:53:24 

quote:

Tiguan'ı yanına iliştirdiğin modeller Tiguan'dan 2 kat daha pahalı. Aynı segmentte nasıl oluyor.

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:55:20 

Acaba Tiguan internetde qq , Duster , Sportage ilemi kıyaslanıyor yoksa Q3 ile mi Buna göre yorum yaptık dayak yemediğimiz kaldı arkadaş ...

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:58:22 

quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Tiguan'ı yanına iliştirdiğin modeller Tiguan'dan 2 kat daha pahalı. Aynı segmentte nasıl oluyor.

Ona bakarsanız X5 286 bin tl

Q7 : 742.876

bunlar peki nasıl aynı segmentte oluyor ne alakası var ....

4182 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:58:41 

Türkiyenin arabası Dacia Sandero Stepway.

Bozuk, çukurlu yollara bodoslama girebilen
Dar yollardan zorlanmadan geçen
Parçası ucuz
Her yerde servisi var
Her yerde ustası var
Dizel ve az yakan bir araç

Biraz daha iri isteyen içinse Duster.

İçini hiç beğenmesem de bizim ülke için en ideal araç. Her an kaza olabilir aracın tipi kayabilir ama sıfır alana bile koymaz, sonuçta dacia almıştır.

Megane II HB Faz I
1.5 dCi Authentique

Continental Premium Contact 5 Lastik | Mutlu Akü | Bosch Filtreler | Castrol Edge Turbo Diesel Yağ | Shell V-Power Nitro+ Diesel Yakıt

2338 Mesaj
29 Haziran 2012; 19:58:46 

quote:

Acaba Tiguan internetde qq , Duster , Sportage ilemi kıyaslanıyor yoksa Q3 ile mi Buna göre yorum yaptık dayak yemediğimiz kaldı arkadaş ...

Ha sen onlardan daha akıllısın.Dayak konusuna gelince düşünülür.

Edit:Eksik Yazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamais Vu -- 29 Haziran 2012; 20:01:15 >

3603 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:00:33 

quote:

Dostum Tiguan X3'ün Q5'in GLK'nın Evoque'un rakibi değil. Arada dağlar kadar fiyat farkı var. Sportage, Kuga İX35 Rav4 Tiguan'ın rakipleri.

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 20:00:42 

quote:

q7 amcam aldı 0km 110 bin euroya sen neyin kafasını yaşıyorsun, x5 almadı daha pahalı diye

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:01:07 

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:03:13 

quote:

q7 amcam aldı 0km 110 bin euroya sen neyin kafasını yaşıyorsun, x5 almadı daha pahalı diye

http://www.audi.com.tr/tr/brand/tr/tools/navigation/audibar/fiyat_listesi/fiyat_listesi.html

Sen bu siteye gir sen neyin kafasını yaşıyorsun önce araştır ögren gel ....

3603 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:05:35 

quote:

Q7 Başlangıç fiyatı 132 Bin €

X5 Başlangıç fiyatı 126 Bin €

Lütfen daha fazla saçmalama kardeş. Gidip X5'in en düşük modelinin fiyatını koyup karşısına W12 TDI modelinin fiyatını koyuyorsun bizde birşey bildiğini düşünüp yorum yazıyoruz afedersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLaren64 -- 29 Haziran 2012; 20:06:39 >

2338 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:12:39 

quote:

Top Gear yarın gelsin işe başlasın diyor asgari ücret,yemek+yol.
Jeremy Clarkson ve diğerlerinide işten atmışlar.

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:13:50 

quote:

Q7 Başlangıç fiyatı 132 Bin €

X5 Başlangıç fiyatı 126 Bin €

Lütfen daha fazla saçmalama kardeş. Gidip X5'in en düşük modelinin fiyatını koyup karşısına W12 TDI modelinin fiyatını koyuyorsun bizde birşey bildiğini düşünüp yorum yazıyoruz afedersin.

Tiguan'ı yanına iliştirdiğin modeller Tiguan'dan 2 kat daha pahalı. Aynı segmentte nasıl oluyor. ( SENİN LAFIN )

Q3 FİYATI :131.691

Q5 yanında belirttim lüks suv da olabilir bunda haklısın fiyatı : 158.787

Evoque haklısın

Ne yani şimdi Q3 demi alt segmentte olacak Tiguan ile birlikte ...

Fiyata göre suv segmenti ayırıyoruz ben kalite anlamı kattım ilk başta ama laf buraya kadar geldi ...

12614 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:16:45 

Paran varsa Evoque, paran yoksa ix35. Nokta.

3603 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:16:55 

quote:

Tiguan'ı yanına iliştirdiğin modeller Tiguan'dan 2 kat daha pahalı. Aynı segmentte nasıl oluyor. ( SENİN LAFIN )

Evoque haklısın

Fiyata göre suv segmenti ayırıyoruz ben kalite anlamı kattım ilk başta ama laf buraya kadar geldi ...

Evet arkadaşım X1, Q3, Tiguan bunlar rakipler. Ama Tiguan; Q5'in, X3'ün, GLK'nın, Evoque'un rakibi değil.

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:19:21 

quote:

Evet arkadaşım X1, Q3, Tiguan bunlar rakipler. Ama Tiguan; Q5'in, X3'ün, GLK'nın, Evoque'un rakibi değil.

Yha Q3 evoque ile aynı segmnette olunca değiştiremedim ...

Q3 evoque ile aynı segmentte iken bu kadar sinirlenmediniz Tiguan koydum patladınız bi anda ...

Uzaklaştırılmış
29 Haziran 2012; 20:21:21 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Paran varsa Evoque, paran yoksa ix35. Nokta.

Sanki ix35 i bedavaya dağıtıyorlar, paran yoksa nasıl alcan

2338 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:22:34 

quote:

Evoque haklısın

İçi Golf Plus'tan alınan bi aracın kalitesi Q3,Q5 ile kalite olarak aynı görülüyorsa Audi premium filan değildir.Yutturmayın.

2697 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:25:58 

Benim anlamadığım daha bir şerit bitmeden karsı şeridi yapmaya başlıyorlar iki şeritte iptal oluyor böylece nasıl bir mantık bu ihaleleri kaçırmamak icin mi böyle oluyor sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İnternetten Para Kazanma
clickbank nasıl kullanılır
Web Sitesi Kurma Rehberi Dijital Eğitim Kitabı

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:26:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

İçi Golf Plus'tan alınan bi aracın kalitesi Q3,Q5 ile kalite olarak aynı görülüyorsa Audi premium filan değildir.Yutturmayın.

Aracın içinin Golf Plusa benzemesi Aynı kalite doğuracağı anlamına gelmez sene olmuş 2012 ... Ona bakarsanız A7 , A8 , A6 benzerlik olarak aynı araçlar iç olarak aynı kalite olarakmı satılıyor ... Her araçta segment olarak büyük çoğunluğu olmak üzere bir kalite farkı vardır ...

2338 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:27:34 

quote:

Aracın içinin Golf Plusa benzemesi Aynı kalite doğuracağı anlamına gelmez sene olmuş 2012 ... Ona bakarsanız A7 , A8 , A6 benzerlik olarak aynı araçlar iç olarak aynı kalite olarakmı satılıyor ... Her araçta segment olarak büyük çoğunluğu olmak üzere bir kalite farkı vardır ...

İçi direk Golf Plus'tan alınma filozof arkadaşım.

4610 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:34:49 

iki kere jant yamulttum bir kere karter deldim 1.5 yılda hepside uzun yolda karayollarının sorumsuzluğundan kaynaklı kaç tane teker patlatan araba oluyor kar kalkınca. SUV almak şart

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:36:54 

quote:

İçi direk Golf Plus'tan alınma filozof arkadaşım.

Ben farklımı demişim .... benim lafım ( Aracın içinin Golf Plusa benzemesi Aynı kalite doğuracağı anlamına gelmez ) bu ne anlama geliyor ...

Sen nereyi okuyorsun yha ....

1801 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:36:56 

quote:

sizce Tiguanın (Quashqai , Duster , Sportage) Tiguan bu araçların bi üst segmentinde olamazmı ne alaksı var bunun Vw cilikle öyle bir şey olsa Q7 demez Touareg derdim öyle bir vw ci olsam her şeyi bir yere bağlıyorsunuz bilginiz bumu Dacia Duster vs Tiguan Youtube girin ve tiguanın kıyaslandığı araçları araştırın veya GOOGLE amcaya girin bi aratın ...

hala savunupda daha da rezil etme kendini bence.tiguanla evoque u bir tutuyosun ayıptır günahtır

3369 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:39:50 

konunun içine edilmiş, çekilebilirsiniz.

09' Ford Focus 1.6 TDCI 109 HP Trend X
06' Megane 1.5 dCi 80 HP Dynamique - 04' Peugeot 307 1.4 HDI XR 68 HP

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:42:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

hala savunupda daha da rezil etme kendini bence.tiguanla evoque u bir tutuyosun ayıptır günahtır

Ben Tiguan ile Evoque bir tutmuyorum Q3 ile Tiguan vs lik araçlar Q3 evoque ile aynı segmentte olunca Tiguanı oraya aldım ve siz yanlış anladınız Q3 orada olunca laf yok vw gelince Vw düşmanları çıldırdı sizde sorun ...

8622 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:46:19 

Ne sedan ne SUV,bi ''allroad'' iyi iş görür sanırım,her yola gelir.Düz asfaltta SUV'dan iyidir,bozuk yolda da sedan'dan iyidir.

Station-SUV kırması başka araç gelmedi aklıma,varsa onlar da mantıklı olur.

0

Hayat kötü kahve içmek için çok kısa...

1801 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:51:12 

quote:

Ben Tiguan ile Evoque bir tutmuyorum Q3 ile Tiguan vs lik araçlar Q3 evoque ile aynı segmentte olunca Tiguanı oraya aldım ve siz yanlış anladınız Q3 orada olunca laf yok vw gelince Vw düşmanları çıldırdı sizde sorun ...

o zaman sana kalsa fiat bravoyla bmw 1 serisinide karşılaştırırsın ??

5208 Mesaj
29 Haziran 2012; 20:56:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

o zaman sana kalsa fiat bravoyla bmw 1 serisinide karşılaştırırsın ??

Ben nediyorum sen nediyosun BOŞ BOŞ konuşma ben diyorimki Ben Tiguan İLR evoque'yi KARŞILAŞTIRMADIM ... sadece ben yazmadan önce Q3 ile evoque aynı segmentdeydi tiguan ile q3 kıyaslanır yha o hesapla tiguanı o segmnete attım sen yanlış anladın ayrıca kıyaslamandaki araçlar ne alaka boş konuşuyorsun yha biri suv diğeri binek ...

1392 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:06:15 

suv larında bi lastik fiyatı normal arabanın 2 katında.Dolayısıyla aynı fiyata çıkıyor.Sorun yok :)

Citroen C3 2005 1.4 hdi 68hp @90000

1547 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:22:15 

Bu yakıt fiyatlarıyla bize Suv segment araç hayır getirmez.

12614 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:23:06 

Ya arkadaş nasıl bir forum kullanmaktır bu? 50 tane mesajı her seferinde alıntılıyorsunuz, yuh ya bu kadar olmaz...

4050 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:32:28 

parayı denkleştirince bende Tiguan almayı düşünüyorum açıkcası

'' Galatasaray'da kaptanlık yaptığım zamanlarda yazı-tura yapılacağı vakit hep tura derdim. Varsın Atam'ın silüeti yere değmesin. ''
METİN OKTAY

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu

2905 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:35:26 

quote:

Top Gear yarın gelsin işe başlasın diyor asgari ücret,yemek+yol.
Jeremy Clarkson ve diğerlerinide işten atmışlar.

akbilde versinler gence. yha falan yazdığına göre büyük ihtimal liseli...

ida

1139 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:39:52 

Arabanızı seviyorsanız crossover da olsa o çukura girince o kasisten geçince için acıyor, mecbur yavaş geçiyorsun. Eskiden önümde çukurlarda yavaşlayan crossover ya da suv falan görsem geçip gitsene ne bekliyorsun diye düşünürdüm. Şimdi kendim de aynısını yapıyorum. Kasis aynı kasis çukur aynı çukur. Sadece biraz daha yüksekten bakıyorsun çukura hayatında bir şey değişmiyor.

F20 SPORTLİNE