BlackBerry Bold 9900 OS 7.1.0.523 AIS Thailand
6 Cevap379 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2235 Mesaj
29 Haziran 2012; 10:30:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

1. Aşama : Cihaz Ayarlarının Yedeklenmesi (Adres Defteri, Kayıtlı Mesaj ve E-postalar,BIS-BES Hesap ayarları, Profil ayarları, Tema-Menü ikon düzeni vs.)
2. Aşama : Uygulama Yedeklemesi (Cihazda yüklü olan 3.Part ve Add-on Uygulamaların Yedeklenmesi)
3. Aşama : Cihazı Wipe Etmek (OS, Uygulamalar ve Ayarların tek seferde silinmesi)
4. Aşama : Yazlım Güncelleme (Cihaz modeline uygun en son yayınlanan Leaked veya Resmi sürümü yükleme)
5. Aşama : Uygulama Yedeğini Geri Yükleme (2.Aşamada Yedeğini Aldığımız Uygulamaları Geri Yükleme)
6. Aşama : Cihaz Ayar Yedeğini Geri Yükleme (1.Aşamada Yedeğini Aldığımız Ayarları Geri Yükleme)

Şuan bilgisayarıma indiriyorum kurup deneyeceğim. Telefonun daha stabil çalıştığı ve şarj süresinin daha da uzadığından bahsediliyor. En önemli yeniliği olaraksa arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatan bir program geldiği söyleniyor. Yükleyeyim burada paylaşırım olanları.

2235 Mesaj
29 Haziran 2012; 13:43:22 

1- Telefon harika bir şekilde stabil çalışıyor.
2- Şarj konusu hakkında henüz birşey diyemem 2-3 gün kullanmam gerekli.
3- Otomatik olarak arka planda çalışan gereksiz şarj yiyen programları kapatadan bir uygulama mevcut en çok bu hoşuma gitti.

105 Mesaj
30 Haziran 2012; 0:39:13 

hocam ben beceremedim ya neyi eksik yapıyorum acaba ?

2235 Mesaj
30 Haziran 2012; 1:24:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Elturcoloko

Oncelikle bilgisayarinizda ki tum blackberry programlarini kaldirin. Ardindan C/program files/common tarzi bi klasor olacak oradan RIM(research in motion) bu klasoru silin. Sonra indirdiginiz dosyayi bilgisayara kurun. Kurduktan sonra usb ile telefonunu pcye baglayin ve yine yukarida dedigim klasorun icine girin. En ustteki klasore girin ismini unuttum simdi tam olarak o klasorun icinde ki vendor isimli dosyayi silin. Ardindan yine ayni klasor icin loader olmali oradanda kurulumu baslatin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

105 Mesaj
30 Haziran 2012; 14:58:06 

quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

quote:

Orijinalden alıntı: Elturcoloko

Oncelikle bilgisayarinizda ki tum blackberry programlarini kaldirin. Ardindan C/program files/common tarzi bi klasor olacak oradan RIM(research in motion) bu klasoru silin. Sonra indirdiginiz dosyayi bilgisayara kurun. Kurduktan sonra usb ile telefonunu pcye baglayin ve yine yukarida dedigim klasorun icine girin. En ustteki klasore girin ismini unuttum simdi tam olarak o klasorun icinde ki vendor isimli dosyayi silin. Ardindan yine ayni klasor icin loader olmali oradanda kurulumu baslatin.

an itibarı ile güncelledim :) mobil ödemeler ve ortak erişim noktası özelliği gelmiş iyiymiş :)

1101 Mesaj
6 Temmuz 2012; 9:40:10 

quote:

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

1. Aşama : Cihaz Ayarlarının Yedeklenmesi (Adres Defteri, Kayıtlı Mesaj ve E-postalar,BIS-BES Hesap ayarları, Profil ayarları, Tema-Menü ikon düzeni vs.)
2. Aşama : Uygulama Yedeklemesi (Cihazda yüklü olan 3.Part ve Add-on Uygulamaların Yedeklenmesi)
3. Aşama : Cihazı Wipe Etmek (OS, Uygulamalar ve Ayarların tek seferde silinmesi)
4. Aşama : Yazlım Güncelleme (Cihaz modeline uygun en son yayınlanan Leaked veya Resmi sürümü yükleme)
5. Aşama : Uygulama Yedeğini Geri Yükleme (2.Aşamada Yedeğini Aldığımız Uygulamaları Geri Yükleme)
6. Aşama : Cihaz Ayar Yedeğini Geri Yükleme (1.Aşamada Yedeğini Aldığımız Ayarları Geri Yükleme)

Şuan bilgisayarıma indiriyorum kurup deneyeceğim. Telefonun daha stabil çalıştığı ve şarj süresinin daha da uzadığından bahsediliyor. En önemli yeniliği olaraksa arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatan bir program geldiği söyleniyor. Yükleyeyim burada paylaşırım olanları.

şarz süresi nasıl?

|| Asus M5A99X Evo R2.0 || AMD FX X8 8320 @ 4.5GHz || Noctua NH-D14 || 2x4GB Kingston HyperX DDR3-1725MHz || Corsair 128GB Force GS (560MB/535MB) || 2.5TB Seagate Barracda / 1TB Samsung M3 || Asus HD7950 DirectCU II TOP DDR5 3GB 384BIT (1250/1785) || Corsair Carbide 400R || 600W Corsair CX600 || Lg GH24NS95 24X DVD-RW Sata || Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 x64 || Logitech Gaming Keyboard G510 || Logitech G9x Gaming Laser Mouse 5700dpi || Logitech M305 || AeroCool Strike-X Fury || 23.6" AOC E2461FWH || 6x Akasa Viper 12cm / 4xAkasa Viper 14cm || Creative Inspire 4400 || Creative Fatal1ty Gaming Headset || Logitech C310 HD720p || SpeedLink SL-6538 ||

|| Acer Aspire 5750G (i5-2410M / 2x4 Kington DDR3-1333MHz / GT 520M) ||

|| BlackBery 9900 Bold / iPhone 5s GOLD || Playstation 3 Süper Slim 500GB || Novero Brooklyn Earphones || Canon PowerShot SX150 || LG 47LM760S || Casio EF-550D-1A ||

2235 Mesaj
6 Temmuz 2012; 11:10:11 

quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

şarz süresi nasıl?

Yine kullanıma göre değişmesine rağmen ortalama 12-13 saatte %35-40 civarı şarj kalıyor. Tabi 3G kapalı..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Blackberry » BlackBerry Bold 9900 OS 7.1.0.523 AIS Thailand
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266