Şimdi Ara

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
4
Favori
48.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Belkide arıza vardır. Kargo yapın Next e.

resetlemek gerekiyormuş. şimdilik resetledik halloldu. bir de yarın okulda deneyeceğim.
    bu arada next servisi diye geçen elektronikçilerin böyle bir cihazdan haberleri bile yok. ''bu cihaz hakkında sen ne biliyorsan ben de onu biliyorum'' diyor adam.
  • okulda internete giremedim. dakikalarca ''bağlanıyor'' diyor ama bağlanmıyor. dün herhangi bir internet kafede bağlanmıştı. anlamadım.
    şu anda da navigasyonla bir sorun yaşıyorum. adres aradığımda, haritaya girdiğimde vs. geri çıkamıyorum. geri sekmesi kayboldu . navigasyonu kapatmam gerekiyor. mesela şu anda rota buldayım ve çıkamıyorum.
  • Okulla alakalı bir kısıtlama olabilir,bazı wifi erişim noktalarında Androidle alakalı sorunlar olabiliyor.Android Primo'da Geri diye bir sekme zaten yok bu yazılımda geri sekmesi en altta barda en solda olan butondur
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

okulda internete giremedim. dakikalarca ''bağlanıyor'' diyor ama bağlanmıyor. dün herhangi bir internet kafede bağlanmıştı. anlamadım.
    şu anda da navigasyonla bir sorun yaşıyorum. adres aradığımda, haritaya girdiğimde vs. geri çıkamıyorum. geri sekmesi kayboldu . navigasyonu kapatmam gerekiyor. mesela şu anda rota buldayım ve çıkamıyorum.

geri butonu alt barda var primodan çıkmadan başka bir uygulamaya geçmek için alt bardaki soldan ikinci butonuna basarak masa üstüne gelebilirsiniz.

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

okulda internete giremedim. dakikalarca ''bağlanıyor'' diyor ama bağlanmıyor. dün herhangi bir internet kafede bağlanmıştı. anlamadım.

geri butonu alt barda var primodan çıkmadan başka bir uygulamaya geçmek için alt bardaki soldan ikinci butonuna basarak masa üstüne gelebilirsiniz.

işte bana gösterdiğiniz o bölüm kayboldu bende. ciddi ciddi yok yani.

• Cihazın ayarlarından kapatmışsınız galiba böyle bişiy vardı Android'te cihaz yanımda değil olsa bakacaktım :)
  • Ayarlar/ekran/hide the status bar in some map of old version karşısındaki işareti kaldırın geri butonu gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ayarlar/ekran/hide the status bar in some map of old version karşısındaki işareti kaldırın geri butonu gelir

teşekürler. tamamdır.
  • primo için apk güncellemesi siteden verilmiş.Bu güncellemeyle harita güncelleme esnasında oluşan hata gitmiş Arkadaşlar orada anlatımda var ona göre indirip kurabilirsiniz.Hayılı olsun.

http://www.nextnavigasyon.com/naviclub
  • quote:

primo için apk güncellemesi siteden verilmiş.Bu güncellemeyle harita güncelleme esnasında oluşan hata gitmiş Arkadaşlar orada anlatımda var ona göre indirip kurabilirsiniz.Hayılı olsun.

http://www.nextnavigasyon.com/naviclub

indirdim, kurdum.
    teşekürler.
  • Arkadaşlar ben de bu cihazdan aldım fakat bir kaç sorum olacak:
    1. Bu cihazın Fm Transmitter özelliği 92.0 üzeri frekanslara neden ayarlanmıyor?
    2. Cihazı bilgisayara bağladım Windows Xp de Android cihaz olarak görünüyor ama tanıtamadım, Cd sinde sürücüsü de yok... Bilgisayara nasıl tanıtacağız cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Arkadaşlar ben de bu cihazdan aldım fakat bir kaç sorum olacak:
    1. Bu cihazın Fm Transmitter özelliği 92.0 üzeri frekanslara neden ayarlanmıyor?
    2. Cihazı bilgisayara bağladım Windows Xp de Android cihaz olarak görünüyor ama tanıtamadım, Cd sinde sürücüsü de yok... Bilgisayara nasıl tanıtacağız cihazı?

Belki faydası dokunur:)

quote:

Cihaz varsayılan ayarlarda USB hata ayıklama modu açık gelmektedir,usb ayıklama modunda cihaz toolbox'a ve pc ye bağlanmaz. Cihazını toolbox ile güncelleme yapmak veya pc ye harici disk olarak bağlamak için cihaz pc ye bağlandığında Sağ altan usb modu seçilmelidir.Her seferinde bu işlemi yapmamak için usb ayıklama modu kapatılmalıdır.

Usb modu nasıl seçilir?

Cihaz pc ye bağlanır sağ altta usb bağlandı kısmı seçilir. ve ikinci resimdeki sayfada usb depolama birimi aç tıklanır ve artık pc cihazı harici disk olarak görecektir.Cihaz bu durumdayken Toolbox'ı açarsanız toolbox cihazı görecek ve güncelleme yapabilirsiniz.

USB hata ayıklama modu nasıl kapatılır?

Ayarlar/Geliştirici seçenekleri bu sayfada resimde görüldüğü gibi usb hata ayıklaması seçeneğinin karşısındaki işareti kaldırırsanız artık cihazınız her pc ye bağlandığında usb depolama birimi olarak bağlanacaktır.

Önemli Not:Cihazı ilk aldığınızda toolbox güncellemesi yapmadan ve kullanmaya başlamadan pc ye bağlayarak PND klasörünü pc nizde Next_yedek isminde klasör açarak içine komple yedekleyiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• arkadaşlar bu cihaz şuan bimexte 300 tl. yalnız webe özel diyor. mağazaya gitsek aynı fiyata ve aynı ödeme şekliyle alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

arkadaşlar bu cihaz şuan bimexte 300 tl. yalnız webe özel diyor. mağazaya gitsek aynı fiyata ve aynı ödeme şekliyle alabilir miyiz?

Hayır.

KDV kadar indirim olan ürünleri mağazada +KDV şeklinde satarlar. İnternet fiyatı düşüktür.
    Yalnız internet siparişlerinde BİMEKS dediniz mi dikkatli olmak lazım. Teşhir ya da müşterilerden iade gelmiş ürünleri elden çıkartmak için internet satış yöntemine yönelebiliyorlar. Benim başıma 2 kez geldi, bir arkadaşıma da aynı şey yapıldı. İnternet sitelerinden alırsanız kullanımış ürün gelirse direk para iadesi isteyin.
  • Benimde aldığım navigasyon cihazı ekran arızalı çıkmıştı Bimeks den.
    Bimeks şu huyundan vazgeçmedi. Ne kadar ayıp bişey ya arızalı kullanılmış ürünleri yollayıp duruyorlar.
  • Gg üzerinden alın derim ayrıca hediye para puan da kazanıyorsunuz...
    Piranha Dispatcher arıyorum eğer bulursam benim navigasyonu satabilirim daha 1-2 kez kullandım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 22 Mart 2013; 17:51:13 >
  • arkadaşlar, 2013 için harita veya yazılım güncellemesi henüz yok mu ? aralıktan buyana güncelleme olmadı diye biliyorum.
  • quote:

arkadaşlar, 2013 için harita veya yazılım güncellemesi henüz yok mu ? aralıktan buyana güncelleme olmadı diye biliyorum.

Başarsoft için sanırım 2013.04 güncellemesi olacak. Tahminimce 1-2 aya Naviextras'ta çıkar.
  • cihazı fabrika ayarlarına döndürmüştüm. igo yazılımını yeniden yükleyemedim. yükledim de açamıyorum. ''Lütfen İGO SD kartınızı takın'' uyarısı veriyor. böyle bir kart mı var ki ? ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Belkide arıza vardır. Kargo yapın Next e.

aynen boşuna mı garantisi var
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.