Şimdi Ara

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
4
Favori
48.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x-calibur

Bu sorun tüm ANDROİD lerde vardı dimi Geçmiş olsun

Android'lerde sorun yok; sorun NNG'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Aynen katılıyorum Adamlar bir güncellemeyi sorunsuz veremiyor
  • bluetooth yok ya! Sen bu kadar tablet gibi navigasyon yap bluetooth koymaolacak işmi? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: qbvokal

bluetooth yok ya! Sen bu kadar tablet gibi navigasyon yap bluetooth koymaolacak işmi? :(

Bence BT olan hatta sim kartı olan bir 5" Android alın mesela Samsung Galaxy SIII filan, yada varsa piyadada başka 5" Android Gps alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

bluetooth yok ya! Sen bu kadar tablet gibi navigasyon yap bluetooth koymaolacak işmi? :(

Bence BT olan hatta sim kartı olan bir 5" Android alın mesela Samsung Galaxy SIII filan, yada varsa piyadada başka 5" Android Gps alın

iphone um var zaten dostum fakat sürekli tak çıkart uğraşamam,telefonu da bu cihaza yönlendirirdim iyi olurdu diye düşündüm. sen ne düşündün bilmiyorum ama maddi bi sıkıntım yok bunu da arabamda görmek isterdim bluetooth olsa alırdım. müşteri her zaman haklıdır don't forget it! :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

quote:

iphone um var zaten dostum fakat sürekli tak çıkart uğraşamam,telefonu da bu cihaza yönlendirirdim iyi olurdu diye düşündüm. sen ne düşündün bilmiyorum ama maddi bi sıkıntım yok bunu da arabamda görmek isterdim bluetooth olsa alırdım. müşteri her zaman haklıdır don't forget it! :)

Mali durumunuz için sevindim ama bizi alakadar etmiyor Madem paranız var ne diye bu cihaza yönlendiriyorsunuz alın bir tane Jawbon kulaklık bitsin gitsin.Müşteri haklıdır lafı klişedir hep haklı olsaydı bizler hala daktilo kullanırdır,istekler ve doyumsuluk nedeni ile orada firma kalmaz batardı Özellikle Türk müşteri tipi için herşey olsun kaliteli olsun ama ucuz olsun Neyse size kolay gelsin ne diyim

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Aynen katılıyorum Adamlar bir güncellemeyi sorunsuz veremiyor

+1
  • yeni aldım cihazı güncelleme yaptım ilk başta dosya hatası verdi döylenldiği gibi dosyaların 2 sini silip tekra güncelledim bu sefer igo primo açılıyor ama hiçbirşeye tıklanmıyor. alt kısımdaki düğmeler çalışyor ama app çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Php

yeni aldım cihazı güncelleme yaptım ilk başta dosya hatası verdi döylenldiği gibi dosyaların 2 sini silip tekra güncelledim bu sefer igo primo açılıyor ama hiçbirşeye tıklanmıyor. alt kısımdaki düğmeler çalışyor ama app çalışmıyor

Cihazı pc ye bağlayıp PND/GPS içindeki save klasörünü silip tekrar primoya girin
  • quote:

quote:

yeni aldım cihazı güncelleme yaptım ilk başta dosya hatası verdi döylenldiği gibi dosyaların 2 sini silip tekra güncelledim bu sefer igo primo açılıyor ama hiçbirşeye tıklanmıyor. alt kısımdaki düğmeler çalışyor ama app çalışmıyor

Cihazı pc ye bağlayıp PND/GPS içindeki save klasörünü silip tekrar primoya girin

piri reis bu problemi niye çözmüyor ? normal bir kullanıcı nerden bilecek bilmem ne klasörü içindeki bilmem ne dosyasını ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

quote:

quote:

piri reis bu problemi niye çözmüyor ? normal bir kullanıcı nerden bilecek bilmem ne klasörü içindeki bilmem ne dosyasını ?

Next bu problemi çözdü aslında ama Yazılımcı Firma (NNG) bu düzeltmeyi yapıp kendi sitesinde yayınlamalı önce.

Şu an bildiğim kadarıyla her an güncelleme gelecektir.

• cihazı dün aldım. bütün işlem basamaklarını yaptığımı düşünüyorum. şu anda toolboxta cihazım güncel görünüyor.
    peki biz navigasyona nasıl girceğiz. cihazda navigasyonla ilgili hiçbir şey yok. galeri, müzik, tarayıcı, e-posta, GPS test, FM verici, takvim, google haritası, vs. iyi de navigasyon nerde ? hani şu bize gideceğimiz yeri gösteren uygulama ?
  • Masa üzerinde iGO yazan mavi ikon yok mu? Menü'den uygulamalar içinde arayın, masa üstünde yoksa sürükleyip masa üstüne atabilirsiniz kısa yol olarak.
  • quote:

Masa üzerinde iGO yazan mavi ikon yok mu? Menü'den uygulamalar içinde arayın, masa üstünde yoksa sürükleyip masa üstüne atabilirsiniz kısa yol olarak.

var, ancak şu anda ona da giremiyorum ''lütfen IGO SD kartınızı takın uyarısı çıkıyor'' şun cihaz bilgisayara bağlı.
  • Burada karışık bir durum var;

Siz başından itibaren açıklayıcı bir maili destek@nextnavigasyon.com adresine atarmısınız; sizi yönlendirsinler. Akşam güncellemelerinizi yaparken SD Kartı taktım oldu dediğinizde bir sıkıntı olduğunu farketmiştim... Yanlış giden bir şey var.

Hemen dönüş yapacaklardır .

Cihazınızın seri numarasını da eklemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 24 Kasım 2012; 9:28:57 >
  • quote:

Burada karışık bir durum var;

Siz başından itibaren açıklayıcı bir maili destek@nextnavigasyon.com adresine atarmısınız; sizi yönlendirsinler. Akşam güncellemelerinizi yaparken SD Kartı taktım oldu dediğinizde bir sıkıntı olduğunu farketmiştim... Yanlış giden bir şey var.

cihazı bilgisayardan çıkarınca İGO ya girebildim 'sonraki' sekmelerine dokunarak ilerledim, en son ''Fatal Error I/O File Error: map/Turkey.fbl (33162480 + 2849 31567872)'' diye ölümcül hata uyarısı verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

quote:

Burada karışık bir durum var;

cihazı bilgisayardan çıkarınca İGO ya girebildim 'sonraki' sekmelerine dokunarak ilerledim, en son ''Fatal Error I/O File Error: map/Turkey.fbl (33162480 + 2849 31567872)'' diye ölümcül hata uyarısı verdi.

Bunun için cihazı pc ye bağlayıp PND/GPS/içindeki save klasörünü cihazdan silin.

• save klasörünü sildim oldu. ilgili arkadaşalra teşekürler
  • bi problem daha var, toolboxta cihaz güncel diyor ancak cihazdaki sürümü kontrol ediyorum 2012.03 yazıyor

düzeltiyorum; temel harita 2012.03
    türkiye; 2012.07 imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archaeologist -- 24 Kasım 2012; 11:55:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.