Şimdi Ara

Türkiye'de İlk Next Piri Reis 5'Android 4.0kapasitif ekran navigasyon 30 gün TBS hediye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
392
Cevap
4
Favori
48.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Next in sitesinde diğer modellerde gps alıcısı SiRF 3i+ / SiRFAlwaysFix önemli bir özellik olarak öne çıkarılmış...Piri reisteki gps alıcısı HighVision HV5820 pek öne çıkarılmamış... Bu iki alıcıyı karşılaştırabilir misiniz?
  • Piri reis için toolbox tan satın alınacak TBS fiatı konusunda sitelerinde açıklama yapılmış.Fiat makul seviyede görünmekte

quote:

Bulent TekcanMerhaba,

Buarada TBS ile alakalı bir bilgi vereyim çünkü bazı yerlerde fiyatlar farklı yazılmış Piri Reis cihazlara alınacak hizmet için. Bu cihaz için bir kaç güne kadar tanımlanacak olan TBS fiyatları yıllık 14.95USD olacaktır. Bu fiyatların kontrolu maalesef bizde değil,ancak 1-2 ay ücretsiz olarak vermek için konuşuyoruz.En azından millet görsün karar versin isterse satın alsın.

Sevgiler
  • quote:

TBS fiyatları yıllık 14.95USD olacaktır.

Kutluyorum bu başarısından dolayı tekrar Next'i. Yıllık olarak gayet uygun bir fiyat. Benzin/mazot maliyeti düşeceğinden bu ücret kısa zamanda kendini amorti edecektir zaten. İhtiyaç duyan yıllık alsın kullansın... İhtiyacı olacak istediği yıl kullansın.

Ben 3 yıl önce çok seyahat ediyordum şehirler arası; bu yıl hiç seyahat etmedim (iş olarak) , belki seneye de hiç ihtiyacım olmayacak ;neden ömür boyu için 60$ para ödeyeyim.
  • Aşağıdaki linkteki ürün kasa ve diğer özellikleri ile Piri Reis gibi(belkide kendisi)........ Pil hariç diğer özellikler bire bir aynı Wifi ile ilgili ayrıntılı bilgi ve teknik özellikler mevcut...

http://www.apical-hk.com/5inch/12327141622760.html
  • Next'in sitesinde zaten tüm bilgiler var ayrıca önemli olan ithal edenin yazdıkları, birçok şey farklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 24 Ağustos 2012; 14:20:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek forumlarında performans videoları vermişler,bende buraya linkledim kusura bakmazlar inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 25 Ağustos 2012; 18:44:13 >

• Bu oyunlar yüksek performans gerektiren oyunlarmıdır?
  • Turkcell vınn ile bağlanıyor olmasıda güzel olmuş

• cihaz sanal marketlerde satışa çıkmış.Bimeks te 329 tl

http://www.bimeks.com.tr/urun/124588/next-piri-reis-android-5-0--navigasyon-cihazi.aspx
  • Hayırlı olsun; dün Bimeks'e gittim inceleme amacıyla ama henüz gelmediğini söylediler Bekliyorum, ilk fırsatta inceleyeceğim.
  • Şu an bu cihazın üzerine yok, muhteşem ekran kapasitif 5 nokta hızlı ,play store , hemde direk root cihaz.3g vınn ilede süper seyyar :)

Şiddetle tavsiye edilecek ilk ve tek cihaz bu işte

• cihazın üzerine tabii ki yok ama uydulara geç bağlanma gibi büyük bir sorunu nasıl çözeceksiniz onu merak ediyorum..

alanlar uyduya çok geç bağlandığını yazıyor.. hatta 10 dakikayı buluyormuş..
  • Garmin 2 dakkada bağlanırken bunun 1dk o da en fazla olması normal. Ayrıca sayın kabuk ben niye çözüyorum o da belli değil. Hala kafanız boşalmadı galiba kişisel sorunlarınızdan hala millete ona buna laf ediyorsunuz daha elinize cihaz bile almadan. Önce alın gelin sonra yazın, eskiye dönecekseniz gene aynı muhabbete buradaki ömrünüzden olacaksınız sonra uyarmadı demeyin

• Uyduya geç bağlanma sorunlarını bende okudum. Firmaya yakın olan arkadaşlar Piri'nin ortama bağlantı süresi şudur derse son kullanıcı ona göre yorumunu yapacak. Herkes Wince tabanlı cihazlarının performansını bekliyor 30 Sn altında olanın. Onun anteni farklı sonuçta SiRF 3i+ / SiRFAlwaysFix değil. Bu yüzden geç bağlanması normal. Şöyle bir durum varki Allah göstermesin bilmediğiniz bir yerde sağlık probleminiz acil oldu. Cihaza ne kadar güveneceksiniz? Yola çıkım bağlanır olunca daha da geç bağlanıyor hareket halinde. + firma her ne kadar Navigasyon özelliğini ön plana çıkarsada Google Play ve Android olunca mini tablet gibi bir özelliği var cihazın. Alacak arkadaşlar - ve + yönlerini ona göre tartıp alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Eylül 2012; 11:05:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Şöyle bir durum varki Allah göstermesin bilmediğiniz bir yerde sağlık probleminiz acil oldu. Cihaza ne kadar güveneceksiniz? Yola çıkım bağlanır olunca daha da geç bağlanıyor hareket halinde. + firma her ne kadar Navigasyon özelliğini ön plana çıkarsada

Böyle bir durum başınıza gelirse 112 yi arayın bence,cihazınız uyduya bağlı bile olsa haritada hastanenin yeride yanlış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Böyle bir durum başınıza gelirse 112 yi arayın bence,cihazınız uyduya bağlı bile olsa haritada hastanenin yeride yanlış olabilir.

Bu ülkede ambulansların çoğu adresimize çağırınca navigasyon kullanıyorlar, adresimizi yanlış girdilerse? Sonuçta otomobil kapının önünde süs değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 9 Eylül 2012; 11:35:16 >
  • 1- Büyük şehirlerde ambulanslar merkezden yölendirilir
    2- Böyle acil durumda navigasyon kullanabilecek kimseyi duymadım :) Eczane deseniz belki 30sn beklesin. Aldığımdan beri 1 kere 1 dk oldu o da aldığım gündü o kadar.

Bu mantıkla anti-glare denilen ama olmayan firmalarda 11-15 saatleri arası hastane atamasın demeye benzer bu iş :) Böyle süreleri yazan bile yokken ..... atmak niye? Sonuçta adamlar o paraya iphone bu demiyorlarki. Yapsın birileride getirsin böyle güzel cihaz tartışalım. Sırf komedi yazılar

• Diğer navigasyon cihazlarında Atlas V, Always Fix gibi özellikleri Next reklamını yaparak tanıttı. Ne kadar çok önemli olduğunu da o şekilde öğrendik
    Yani artık gps donanımı önemini kayıp mı etti?
    Aslında bu android gps cihazlarının avantajları gibi dezavantajlarını da -tarafsız bir şekilde- alan arkadaşlar tanıtsa ne güzel olurdu
    1 sene sonra büyük ihtimal yine yeni cihazlar tanıtılacak. Bu defa yeni sirf prima chip denilecek. Sirf entegre iyi mi, yoksa kötü mü
    Artık herkesin kafası karışmaya başladı. Sonumuz hayır ola

• Hadi bakalım ford motormu toyota motormu hamgi motor daha iyi. Millet burada yalan beyanla mal yapıp satar kimsenin gıkı çıkmaz,adamlar yapılmayanı yapar (ki ortada hala öyle süreler yazan yok) tartışmanın geldiği noktaya bak bence bu tip şeyleri değil gerçekten alıp kullananları görelim tekonojiyi zamanında yakalamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 9 Eylül 2012; 15:12:00 >
  • Aynı fikirdeyiz sakin olun lütfen
    Destek forumlarında yazılanı okudum. Bir kullanıcı video paylaşmış.http://www.izlesene.com/video/piri-reis-navigasyon/6613612
    Eğer sizde de varsa siz de test edin lütfen.
    Sonuçta burada hiç kimse firma çalışanı değil veya reklamını yapmıyor değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.