Şimdi Ara

Google Drive da iOS'a geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Google'ın en popüler hizmetlerinden olan Google Drive da, iOS platformuna doğru yola çıktı. Google'ın Chrome tarayıcısını App Store üzerinde yayınlamasından sonra sıra Google Drive'a geldi. 

Devam eden I/O 2012 konferansında Drive uygulamasının iOS için de hazır olduğu resmi olarak duyuruldu. Drive'ın yeni sürümü cihazlar ve platformlar arasında ortak döküman düzenleme, çevrimdışı döküman düzenleme, sunum ve spreadsheet dosyaları için çevrimdışı destek gibi özellikler sunuyor. Drive uygulaması bölgelere göre bugün App Store üzerinden indirmeye sunulacak. Uygulama iPhone ve iPod touch yanında iPad içinde uyumlu olacak. 

Drive ayrıca Chrome OS işletim sistemi için de indirilebilir durumda. 

• siz ne yaptınız donanımhaber? 20 haberin 19u google ile alakalı maşşallah.

• google apple a hiç benzemiyor adamlar tüm dünya ile paylaşıyor yazılımlarını...

• quote:

Orijinalden alıntı: eco67

siz ne yaptınız donanımhaber? 20 haberin 19u google ile alakalı maşşallah.

Google'ın io etkinlikleriyle alakali olabilir mi acaba? Zira bu durum diğer sirketler icin de böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google nin yaptığı satış politikasına ben ne deyim bilmiyorum ki :/ Yazıklar olsun ya.

• Enteresan mı desek...
  • iOS ve Mac OS'a bile yaptıkları Google Drive uygulamasını GNU/Linux'a yapmadılar, ne diyeyim ben bunlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

google apple a hiç benzemiyor adamlar tüm dünya ile paylaşıyor yazılımlarını...

Onların kara kaşına kara gözüne yapmıyorlar bunu. :) Amaçları toplayabildikleri kadar kullanıcı verileri toplayabilmek.

• çok geç oldu

• çok geç oldu

• Zira bu durum diğer sirketler icin de böyle.

• Bilgilendirme için teşekkürler
  • Benimde kullandığım, fazlasıyla yararını gördüğüm çok güzel bir özelliği Google'ın.
    Google Drive'ın çoğu platformda olamsı kullanıcının avantajı olur diye düşünüyorum tabi aynı zamanda Google'ın da

• quote:

Orijinalden alıntı: eco67

siz ne yaptınız donanımhaber? 20 haberin 19u google ile alakalı maşşallah.

Biri der "anasayfa apple haberi dolu", oteki der "google haberi dolu". Nasreddin hoca fikrasi gibi resmen; milletin agzi torba degil ki buzesin.

• En azından google yazılımlarını kısıtlamayıp ios ile de paylaşıyor. Apple fanlarının sevinmesi lazım, yoksa apple'ın dandirik kısıtlamalı uygulamaları ile idare etmek zorunda kalacaklardı.

• Desktop linuxler için olan sürümü çıkmadığı sürece kullanamayacağım şey. yahu androidten onca para kaldırdın bari androidi üzerine kurduğun linuxde destek ver

• quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

google apple a hiç benzemiyor adamlar tüm dünya ile paylaşıyor yazılımlarını...

ama bu işi onlardan daha iyi yapanlarda var http://urunincelemeleri.net/google-drive-ile-dosyalarinizi-depolayin/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.