Şimdi Ara

Lenovo LePhone K860, dört çekirdekli Exynos çipset, 5 inç ekran ve Android 4.0 ICS sürümüyle internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lenovo LePhone K860, dört çekirdekli Exynos çipset, 5 inç ekran ve Android 4.0 ICS sürümüyle internete sızdı

Samsung Galaxy S III ve Meizu MX 4-core'un ardından Exynos 4 Quad serisine mensup ARM Cortex-A9 işlemci ve ARM Mali-400 GPU'lu 4412 çipsetin güç vereceği üçüncü cihaz, Lenovo'dan gelebilir. Henüz kesin bir açıklama yapılmamış olsa da Blog of Mobile sitesi, LePhone K860 modelinin bazı görüntülerini ve teknik detaylarını internete sızdırmayı başardı.

5 inç büyüklüğünde HD (1280 x 720 piksel) çözünürlüklü ekran, 1.4GHz hızında dört çekirdekli Exynos 4412 çipset, 400MHz hızında dört çekirdekli ARM Mali-400 grafik yongası, 1GB RAM, 4GB ROM, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 8MP LED flaşlı arka kamera ve 2MP görüntülü görüşme kamerasına sahip olan K860, 185 gram ağırlığında ve 143.6 x 74.5 x 9.6 mm ölçülerinde tasarlanmış. 5.3 inçlik Galaxy Note'tan biraz daha küçük olduğu söylenebilir.

Bu yıl 18 milyon akıllı telefon satmayı hedefleyen Lenovo, farkını ortaya koyabilmek adına Samsung ile anlaşarak piyasanın en yüksek performanslı çiplerinden Exynos 4412'ye yer verdiği bir cihaz geliştirmiş. Üretici, dünyanın en büyük mobil pazarına yönelik olacağı tahmin edilen bu yeni ürününü Ağustos'ta satışa sunacak. Çin'in dışında Avrupa, Amerika ve diğer Asya ülkelerine gelip gelmeyeceği ya da fiyatının hangi düzeyde olacağıyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Super AMOLED ekran satışına geçtiğimiz yıl başlayan Güney Koreli Samsung, şimdi de Exynos serisi çipsetlerini Çin başta olmak üzere farklı üreticilerin çözümleriyle birlikte piyasaya sunuyor. Qualcomm ve NVIDIA kadar yaygın kullanım alanı oluşturup oluşturamayacağını şirketin gelecekte atacağı adımlar gösterecek. 

• İşlemci tamam da bu tasarımla çıkacaksa hiç çıkmasın, çok kalitesiz bir görünüm hissi veriyor..

• iyi hoşta 185 gram nedir yahu?

• çok kalitesiz bir görünüm hissi veriyor..

• BİM A.Ş gururla sunar

• böylesi bir donanım ve ölçüler karşısında tabletler; tüm inandırıcılığını ve tercih şansını kaybediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 28 Haziran 2012; 19:45:27 >
  • walla aklıma geldi le cola le phone bu ucuza satılsada RTE ve çetesi buna kol gibi vergi koyarlar aslanlar gibi borca girer 4 yıl borç batağına saplanıp ödersin yaşasın kazıkçı türk devleti

• quote:

Orijinalden alıntı: s430x

walla aklıma geldi le cola le phone bu ucuza satılsada RTE ve çetesi buna kol gibi vergi koyarlar aslanlar gibi borca girer 4 yıl borç batağına saplanıp ödersin yaşasın kazıkçı türk devleti

kazıkcı turk devletımı...
    sen ıstedıgını yazmakta ozgursun..
  • tasarımı hiç güzel değil

• Bim isim hakkı nedeniyle dava açar bu telefona

• arka kapak iğrenç yahu ama tam net resimlerini görmeden net konuşmamakta lazım
  • yine bim şakaları başlamış, başlık silinebilir.

• le phone ?
  • Akıllı telefon demek doğru mu bilmiyorum. Mini tablet demek daha doğru sanırım. Yoksa Galaxy note gibi bir cihazı kulağına dayayıp konuşmak biraz abes kaçar sanırım. Bu da ondan aşağı kalır bir cihaz değil.
  • le phone'u beğenmeyenler üzerine dolaptan soğuk bi le-cola içsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

iyi hoşta 185 gram nedir yahu?

Galaxy Note da 178 gram. Ne bekliyordun ki? 5 inç olup 120 gram olmasını mı?

Dün akşam sattığım 5 inç Dell Streak 5 220 Gramdı...

• IBM e zamaninda hayrandim lenovo pc kismini aldi lenovoya hayran kaldim adamlar resmen bozulmamak icin direten aletler yapiyorlar tamam kalas goruntusu igrenc ama ben bir erkek olarak dis gorunusu guzel olmus olmamis ilgilenmiyorum bu nedenle iphone bile kizsi buldugumdan tercih etmedim ama bu urun eger cidden cikarsa kesinlikle edinmek istedigim bir urun

• adamlar bişeyler üretmeye yapmaya çalışıyorlar biz ise sadece bok atıyoruz her nedense bu türk milletinin innaılmaz saçma bir huyu bari biz yapamıyorsak susmayı bilmemiz lazım.Malesef dünya üstünde hiç bir şekilde kendi ürünümüz olmadığı gibi neyse bu millete kafa yormak zaten anlamsız
  • Bu telefonu alsak imei nasıl atarız?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.