Şimdi Ara

The Amazing Spider-Man, PC'ye 6 Hafta Geç Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•    Sanırız PC kullanıcısı okuyucularımız bu duruma alıştı. Daha önce bir kaç kez karşılaştığımız PC sürümü gecikmelerinin bir yenisi de The Amazing Spider-Man'de yaşanacak. Xbox 360,PlayStation 3, Nintendo Wii, DS ve 3DS için bu cuma çıkış yapacak olan yapım, PC için 10 ağustos tarihinde Steam üzerinden satışa sunulacak. Oyunun PC'ye neden gecikmeli çıkacağı konusunda ise net bir açıklama yapılmadı.

The Amazing Spider-Man filmiyse beyaz perdede gelecek hafta gösterime girecek.

• bir kaç kez mi see seee seee

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PC kullanıcısı olarak alıştım sayılır bu duruma. Birkaç firma hariç her firma pc oyunlarını erteliyor ve geç çıkarıyor :D
  • Hani şöyle 2 -3 yıl sonra da çıkabilirdi . Ya bu adamlar bizle kafamı buluyor ?

• Ya arkadaş,böyle berbat bir kostümü tasarlamak gerçekten emek ister.Niye bu kadar uğraşmışlar ki?

• Korsan yuzunden dicekler ama bide sunu dusunler bende hem saglam bir pc ve ps3 olsa korsan oynamaya niyetim varsa 6 haftada beklerim
    yani bence bu pc oyuncularini bosuna uzuyolar ya hic yapmayin yada insan muamelesi yapin az bucuk orjinal alan varsada almicak
    amac pc oyunculugunu bitirmek yada free to playa kaydirmak
  • bu kadar iyi bi spider-man oyunu bekleyip birde 5-6 hafta beklemek acı
  • 6 hafta bekliyemiyor musunuz ?

• abi bole oyunların pc ye ertelenmesine alıştım ama yeter artık canımı sıkmaya başladılar
  • arkadaşlar the amazing spiderman 10 ağustos'da çıktığında sitelerde indirebilecekmiyiz yoksa satınmı almalıyız steamda
  • Kızacaksınız biliyorum ama sonucta pcde bedava bu oyunlar bende beklerim yani bişe olmaz

• Geçen sene görmüştüm bu oyunu. O zaman sadece XBOX 360 ve PS3 için geliştiriliyordu. Bu yıl PC için geliştirildiği haberini alınca sevindim. Trailerı bayağı güzeldi çünkü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.