Şimdi Ara

Monitörde ışık var görüntü yok !!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptobun monitöründe ışık var görüntü yok ama pc çalışıyor. Harici bi monitöre bağladığımda sorunsuz çalışıyor sizce neden olabilir ?? Lütfen yardım edin.

• pcniz hp mi?
    hp nin genel sorunu ekran kartı çipiniz fazla ısındığı için yanmış..teknik servis yolundan başka secenek yok..
  • hayır Lenovo G570 ama harici monitörden görüntü geliyor. cipset yansa ondan görüntü gelir mi ?
  • pcnin kapaklarını yavas yavas acın..temassızlık olmuş olabilir..bi bakın kapakları kapatırken yada acarken görüntü geliomu..filmindede sorun olabilir ...donanımsal sorunları gormeden birşey diyemiyorum
  • açtım zaten :D vga kablolarına falan baktım ama sorun görünmüyor. zaten anakart çok tip bişey bildiğimiz anakartlara benzemiyor :D
  • Lenovonun florasanı patlıyor genelde garantisi varsa acilen götür Lenovoya eğer yoksa yardımcı olmaya calısalım ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycompworld

Lenovonun florasanı patlıyor genelde garantisi varsa acilen götür Lenovoya eğer yoksa yardımcı olmaya calısalım ok

Garantisi var ama yok :D alan bunu ptt nin kampanyasından almış tam olarak garanti yok :D
  • flex kablo belki zarar görmüştür. Tahmin.
  • panel çatlamış olabilir.

veya flex kabloda da sorun olabilir.

sorun gpu da olsa sistemi başlatacağını sanmıyorum biosun.

sürekli reset attırırdı.

tabi her anakart ve biosu aynı şekilde dizayn edilmemiştir.

işin kısası sana servis yolu görünmekte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.