Şimdi Ara

Halo 4'de 10 Yeni Silah ve 50 Spartan Ops Bölümü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Xbox 360 çıkarmasını 6 kasım tarihinde gerçekleştirecek olan Halo 4'den oldukça önemli bilgiler Microsoft cephesinden geldi.

3 tanesini Halo 4'ün E3 sunumunda görme şansını yakaladığımız toplamda 10 yeni silaha sahip olacağımız oyun için 10 multiplayer harita da oyunu çıkışında hazır olacak. Bu haritalardan bilinen ikisi Wraparound ve Warhouse. Geri kalan haritaların DLC olarak çıkış yapacağı söylentileri dolaşıyor.

Bildiğiniz gibi oyuna Spartan Ops adında yeni bir sistem eklendi. Spartan Ops sayesinde Halo 4 oyuncuları her hafta yayınlanacak (10 haftalık sezonlar halinde) ve hikayeyi bölümler halinde devam ettirecek 5 görevden oluşan, 12 saate kadar ulaşan oynanış süresine sahip görevler oyunun canlılığını, serinin bir sonraki oyunu gelene kadar canlı tutmaya devam edecek. Spartan Ops içinse hali hazırda tam 50 bölüm bizi bekliyor.

Oyunda 2 yeni aracın yer edeceği de gelen önemli bilgiler arasında.

• 343 industries oyunu dolu dolu hazırlıyor..kasımdan sonra başka oyun oynanmaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

343 industries oyunu dolu dolu hazırlıyor..kasımdan sonra başka oyun oynanmaz artık

Hocam araya Medal Of Honnor ve Black Ops 2'yide Sıkıştır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycanua

quote:

343 industries oyunu dolu dolu hazırlıyor..kasımdan sonra başka oyun oynanmaz artık

Hocam onlarda guzel oyunlar ama bana hitap etmiyor ben bilimkurgu fps veya tps seviyorum :) ama medal of honor i deneyebilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam onlarda guzel oyunlar ama bana hitap etmiyor ben bilimkurgu fps veya tps seviyorum :) ama medal of honor i deneyebilirim..

Yeni oyunu feci :) Frostbite 2 İle Yapıldı Oyun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeni oyunu feci :) Frostbite 2 İle Yapıldı Oyun

Evt e3 videosunu keyifle izledim bomba gibi geliyor gercekten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.