Şimdi Ara

Google Play artık film, dizi ve dergi aboneliği desteğine sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Google, bundan böyle Google Play üzerinde dergi aboneliği, film ve TV programlarını da kullanıcılara sunacak.

Bu yeni servis ile birlikte her bir dizinin ayrı ayrı bölümleri veya tüm sezonları 'Google Play' üzerinden indirilebilecek. Ek olarak, Android kullanıcıları Google Play üzerinden dergi abonelikleri de satın alabilecek ve abone oldukları dergileri Android cihazları üzerinden düzenli olarak takip edebilecekler. Google’ın medya içeriği ortakları arasında Diney, ABC, NBC, Universal, Sony Pictures, Paramount yer alırken, dergi tarafında Conde Nast ve Hearst bulunuyor.

Google Play üzerinden sunulacak bu yeni içeriklerle Android kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmayı hedefleyen Google'ın bu servislerinin iTunes karşısında ne kadar başarılı olabileceğini ilerleyen dönemlerde göreceğiz.  

• play tuşuna basmaya çalıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merlin's Pants

play tuşuna basmaya çalıştım

Aynen

• Android bayağı geliştirdi kendini şaka maka.

• Buyurun izleyin canlı yayından konferansı:https://developers.google.com/events/io/

• quote:

Orijinalden alıntı: pridesg

quote:

Orijinalden alıntı: Merlin's Pants

play tuşuna basmaya çalıştım

Aynen

ben de video sandımbu arada tv programları ve diziler pahalı oluyor bence kim alıyor anlamıyorum.

• İnşallah Türkiye içinde yapıır bu çalışmalar. iTunes'i rahat devirebilir bence Applecılar bin bir çeşit zahmetle iTunes üzerinde bir şeyler yapmaya çalışırken Android kullanıcıları indirip izler sonra SD kartta saklar ve başka cihazlarla bile paylaşır.

• türkiye ye geç gelir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardus Linux

İnşallah Türkiye içinde yapıır bu çalışmalar. iTunes'i rahat devirebilir bence Applecılar bin bir çeşit zahmetle iTunes üzerinde bir şeyler yapmaya çalışırken Android kullanıcıları indirip izler sonra SD kartta saklar ve başka cihazlarla bile paylaşır.

İtunes a laf attirmam en bi kere bence google playden cok daha ustun ve kullanimi rahat ve ayrica itools diye programimiz var bizim sistem dosyalarina erisebiliyoriz daha bircok sey ifunbox mi desem vs.ayrica hic kendinizi avutmayin tukiye icin yapmazlar bunu sen raat ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple böyle giderse dibi boylayacak.Voice Typing ile Siri'ye açık ara fark atmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTeknolojist

Apple böyle giderse dibi boylayacak.Voice Typing ile Siri'ye açık ara fark atmışlar.

Sen ios 6 yi gormedin heralde dostum gir bi bak bence

Edit:gaza geldim yine pardon .gule gule kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahoo58 -- 27 Haziran 2012; 22:34:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahooo58

quote:

Apple böyle giderse dibi boylayacak.Voice Typing ile Siri'ye açık ara fark atmışlar.

iOS 6 mı? Bak hacı sana şöyle diyim iOS 6'yı illegal olarak UStream ile web sitemde canlı olarak yayınladım 100 den fazla kişi izledi.iOS 6 da ki bütün yeniliklerle ilgili yazdığım makaleler var web sitemde.Apple hayranı olan bir insanım ama sezarın hakkınıda sezara veririm.Şimdi gelmiş burada iOS 6 falan diyorsunda iOS 6 da bu kadar ne gördün acaba? Passbook dan mı bahsediyorsun? Arayüz değişminden mi bahsediyorsun diyicem arayüzde değişen bir şey yok.3D map den mi bahsediyorsun diyicemde sen sanıyorsun ki senin oturduğun yer 3d binalar olacak hayır canım öyle bir şey olmayacak tabi new york 5. caddede yaşamıyorsan.Apple vasat gidiyor bu sene.Hayırlısı olsun diyelim.

• Türkiye'de gene kullanıma açık olmayacak.
  • Türkiyede olacak mı ondan haber verin.Yüzde 99 olmayacağı için önemsiz bir gelişme
  • quote:

quote:

quote:

iOS 6 mı? Bak hacı sana şöyle diyim iOS 6'yı illegal olarak UStream ile web sitemde canlı olarak yayınladım 100 den fazla kişi izledi.iOS 6 da ki bütün yeniliklerle ilgili yazdığım makaleler var web sitemde.Apple hayranı olan bir insanım ama sezarın hakkınıda sezara veririm.Şimdi gelmiş burada iOS 6 falan diyorsunda iOS 6 da bu kadar ne gördün acaba? Passbook dan mı bahsediyorsun? Arayüz değişminden mi bahsediyorsun diyicem arayüzde değişen bir şey yok.3D map den mi bahsediyorsun diyicemde sen sanıyorsun ki senin oturduğun yer 3d binalar olacak hayır canım öyle bir şey olmayacak tabi new york 5. caddede yaşamıyorsan.Apple vasat gidiyor bu sene.Hayırlısı olsun diyelim.

i5 çıkarken değişik bir şey çıkarıcaklardır bence.çıkarmazlarsa vasat diyebilirsin şimdiden bence böyle düşünmek yanlış.3d haritaya gelince tabikide türkiye nin dahil olmayacağını tahminn edebiliyorum ne zaman yeni bir şeye türkiyeyi kattılarki zaten.

• quote:

quote:

İnşallah Türkiye içinde yapıır bu çalışmalar. iTunes'i rahat devirebilir bence Applecılar bin bir çeşit zahmetle iTunes üzerinde bir şeyler yapmaya çalışırken Android kullanıcıları indirip izler sonra SD kartta saklar ve başka cihazlarla bile paylaşır.

İtunes a laf attirmam en bi kere bence google playden cok daha ustun ve kullanimi rahat ve ayrica itools diye programimiz var bizim sistem dosyalarina erisebiliyoriz daha bircok sey ifunbox mi desem vs.ayrica hic kendinizi avutmayin tukiye icin yapmazlar bunu sen raat ol

Ultra fanboy alert.

Adam 10 yıllık android şeylerini, binbir uğraşla jb yapıp garanti dışı bırakan uygulamalar sonrasında androidde herkesin yapabilidiği programlarla gelmiş hava atıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

quote:

quote:

Ultra fanboy alert.

Adam 10 yıllık android şeylerini, binbir uğraşla jb yapıp garanti dışı bırakan uygulamalar sonrasında androidde herkesin yapabilidiği programlarla gelmiş hava atıyo

binbir uğraşla jb yapmakmı hani pcne bi program kurarsın ya işte o kadar kolay artık jb.ayrıca şu 10 yıllık programları söyle bakalım ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

quote:

quote:

Ultra fanboy alert.

binbir uğraşla jb yapmakmı hani pcne bi program kurarsın ya işte o kadar kolay artık jb.ayrıca şu 10 yıllık programları söyle bakalım ?

Yeni ios çıkacak günlerce haftalarca bekleyeceksinki adamlar jb yi hazırlasın. JB çıkacak sonra yapacaksın. Sonra androidde zaten hali hazırda olan programları indirip androide hava atacaksın. Ne içtin harbi ?

• Jb ile gelen çoğu tweak malesef androidde yok. Jb yapılmış iphone androidden daha serbesttir vede jb garanti bozmaz bilmeden atmaya gerek yok. Bu arada jb beklemeyi şöyle kıyaslayalım nasıl sizin cihazlara android güncellemesi gelmesi için markalar baya bekletiyor işte bizde jb bekliyoruz diyelim. (jb kesin geliyor ama sizde bazı markalar güncelleme yapmaya tenezzül bile etmiyor. )

• JB yapınca ne kadar serbest oluyorsunuz? Benim android telefonumla yapamadığım neyi yapabiliyorsunuz? Bir kaç somut örnek verir misiniz?

Mesela Bluetooth klavye ve mouse bağlayıp TV ye görüntü aktarıp içinde ubuntu vb. linux sürümü mü çalıştırabiliyorsunuz.
    (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1726916 )
    (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1093790 )

Lapdock eklentisi alıp netbook gibimi kullanıyorsunuz.
    (https://www.google.com.tr/#hl=tr&q=lapdock )

Telefonunuza iki işletim sistemi birdenmi yükleyebiliyorsunuz.
    (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1651356 )

Açık kaynak kodun, özgür yazılımın anlamını açıklar mısınız?
    Sahi özgürlük anlayışınız nedir? Çok para vererek önünüze sunulanın en iyisine sahip olma özgürlüğü mü?

Birde acaba bunları yapmak için ne kadar ödüyorsunuz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.