Şimdi Ara

LG 42LM660S DVB-S 3D FHD LED LCD TV bugun aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 ylık bir araştırma sonucunda lg 42lm660s(lg türkiye garantili) modelini tekonosadan 2399 tl ye aldım axese 200 tl chip para veriyor yani 2199 a geliyor bi nevi daha önce samsung 40es6710 alacaktım bunda karar kıldım daha televizyon elime ulaşmadı bakalım hayırlısı konuyu açma nedenim iyi ve köyü yönde oyrumlarınızı almak inşallah moralim bozulmaz

• Hayırlı olsun arkadasım iyi gunlerde kullanın bende almayı istiyorum ama bütçem 2000 tl biraz daha fiyatın düşmesi lazım bu arada fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim umarım memnun kaliriz
  • hayırlı olsun, aynı ürünü kliksadan 200 tl world parapuan kampanyasıyla 2349 tl'ye ben aldım. philips 40pfl5507 alacakken lg aldık bakalım bende kurulum için bekliyorum. Kesinlikle memnun kalırsınız şekil, özellik bakımından on numara televizyon vede 2012 model
  • Hayırlı olsun, dostum yakın zamanda bende almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simonesi

hayırlı olsun, aynı ürünü kliksadan 200 tl world parapuan kampanyasıyla 2349 tl'ye ben aldım. philips 40pfl5507 alacakken lg aldık bakalım bende kurulum için bekliyorum. Kesinlikle memnun kalırsınız şekil, özellik bakımından on numara televizyon vede 2012 model

hayırlı olsun kliksa da ne kadar word puan verdi merak ettim
  • hayırlısı olsun tv kullandıgın zaman genel yorumlarını bekliyoruz

eksileri ve artıları
  • 3d performansi hic iyi degil. Ayni serideki 760 modelinde 3d goruntuler daha net ve anlasilir sekilde. 660 da ise goruntuler cift gorunuyor gozlukle. Ayrica 3d izleme acisi cok kisitli
  • quote:

Orijinalden alıntı: cratos4203

3d performansi hic iyi degil. Ayni serideki 760 modelinde 3d goruntuler daha net ve anlasilir sekilde. 660 da ise goruntuler cift gorunuyor gozlukle. Ayrica 3d izleme acisi cok kisitli

760ste hiçizlemedim ama 660 stedediğingibibir sorun yok ayrıca açı kısıtlı demişsin ezbere demişsin nerden izlersem izleyeyim 3d yayını mesela top girl videosunda kızın attığı şapka bana doğru geliyo ve 1 görüntü var 3d ayarlarını yanlış yapmışsındır belki ondan öyle görünüyordur bence yanlış yönlendiriyorsun insanları.ayrıca açı darlıgı samsung daki aktif gözlüklerin sorunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çelik377

quote:

hayırlı olsun, aynı ürünü kliksadan 200 tl world parapuan kampanyasıyla 2349 tl'ye ben aldım. philips 40pfl5507 alacakken lg aldık bakalım bende kurulum için bekliyorum. Kesinlikle memnun kalırsınız şekil, özellik bakımından on numara televizyon vede 2012 model

hayırlı olsun kliksa da ne kadar word puan verdi merak ettim

teşekkürler, 200 tl world puan yani televizyon bana 2149 tl'ye gelmiş oldu.
  • arkadaşlar bişey sorucam çok abzürdse cahilliğime verin.
    bu tv nin üzerindeki uydu alıcı dsmart için çalışıyor mu? ayrıyetten dsmart receiver almak gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendebur123

arkadaşlar bişey sorucam çok abzürdse cahilliğime verin.
    bu tv nin üzerindeki uydu alıcı dsmart için çalışıyor mu? ayrıyetten dsmart receiver almak gerekir mi?

benim bildiğim çalışıyor ama dahili uydu alcıyla bazı sıkıntılar olduğu söylendi daha önce okuduklarımdan, tabi ayrıca modül de almanız gerekecek d smart kartı için yine en iyisi hd receiver almanız ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mendebur123

arkadaşlar bişey sorucam çok abzürdse cahilliğime verin.

benim bildiğim çalışıyor ama dahili uydu alcıyla bazı sıkıntılar olduğu söylendi daha önce okuduklarımdan, tabi ayrıca modül de almanız gerekecek d smart kartı için yine en iyisi hd receiver almanız ..

tşekkürler dostum
  • 660s ile 760S arasında kasa rengi dışında ne gibi fark var? 3D görüntülerinın arklı olacağını zannetmiyorum.
  • 2 ürün arasındaki tek fark kasasının birinin siyah birinin ise beyaz olmasıdır....
  • 760 800hz ve 2 dual play gözlükle beraber gelmekte yani renk farkı yok 669 beyaz tasarıma sahiptır.tüm teknik ôz.660 ıle aynı küçük farklar dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 17 Temmuz 2012; 14:48:49 >
  • 2 yillik arastirma mi,hocam naptin sen : )
    hayirli olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

2 yillik arastirma mi,hocam naptin sen : )
    hayirli olsun

:)) baya derinlere inmiş adam.

Hayirli olsun bende bu modelin kampanyasini bekliyodum ama sogudum. Zira

Lg nin fiyat politikasi, 40es7000 modelini daha cazip kilmaya basladi. Evolution kit + dual core + sesle kontrol gibi arti ozellikleri olmasina ragmenes7000 in fiyat cazibesi sayesinde lg660s .... vs. Ust modellerle yarisir. Fiyat 2.250 - 2.600 arasi degisiyor. Kampanya takibi yapilabilir. Pusu attim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmirr

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

2 yillik arastirma mi,hocam naptin sen : )
    hayirli olsun

:)) baya derinlere inmiş adam.

Hayirli olsun bende bu modelin kampanyasini bekliyodum ama sogudum. Zira

Lg nin fiyat politikasi, 40es7000 modelini daha cazip kilmaya basladi. Evolution kit + dual core + sesle kontrol gibi arti ozellikleri olmasina ragmenes7000 in fiyat cazibesi sayesinde lg660s .... vs. Ust modellerle yarisir. Fiyat 2.250 - 2.600 arasi degisiyor. Kampanya takibi yapilabilir. Pusu attim.

aylık yazmak istemiş heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

660s ile 760S arasında kasa rengi dışında ne gibi fark var? 3D görüntülerinın arklı olacağını zannetmiyorum.

Teknosa'da ki arkadaşın dediği kadarıyla kasa farklılığı ve Mhz dışında işlemci farkı var. 660 tek, 760 çift çekirdekli. Bu da doğal olarak standart ve 3d yayınlarda 760'ın görüntü üstünlüğü kurmasını sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiReFuL -- 19 Temmuz 2012; 19:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiReFuL

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

660s ile 760S arasında kasa rengi dışında ne gibi fark var? 3D görüntülerinın arklı olacağını zannetmiyorum.

Teknosa'da ki arkadaşın dediği kadarıyla kasa farklılığı ve Mhz dışında işlemci farkı var. 660 tek, 760 çift çekirdekli. Bu da doğal olarak standart ve 3d yayınlarda 760'ın görüntü üstünlüğü kurmasını sağlıyor.

760s malesef hareketli 3d sahnelerinde titreme ve çift goruntu yapiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.