Şimdi Ara

ADSL Faturam SONUNDA Elime Ulaştı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ewt Beyler Topici Editledim. Muhtemelen denk geldiyseniz aşağdaki yazımı okumustunuz.

İlk faturamı bugun aldım. Yani tam 4 ay 3 gün sonra! Borc tutarım 29YTL. imiş.

Geçmiş dönem borç tutarım ise 60.75YTL

Baştan telefonla bilgi almak ve sebep sormak istediğimde, adamlar adres bilgilerimi kontrol etmek yerine
    adres bilgileriniz hatalı girilmiştir, Bölge Müdürlüğümüze başvurarak düzeltebilirsiniz diolardı.
    Ama borç tutarı wermekte uzerlerine yok. Megersem işin aslı bugün ortaya çıktı.
    Nasıl olur da 4 aydır fatura duzenlenmez yaa?...
    Diyeceğim gecmiş faturalarımı da talep ediyorum, ltf bölge müdürlüğümüze dilekçeyle başwurun
    diecekler ben de sövücem telefonda yine

Adamlar faturayı daha yeni gönderiolar. Şimdi ben bu gecikme faiziyle birlikte geçmiş dönem borcumu
    nereye ödeyeceğim? Bankalar geçmiş dönem borcumu alıyorlar mı? Otomatik ödeme talimatı wersem
    geçmiş dönem borcumu da öderler mi?
    Ltf. Telekom genel müdürlüğüne ödersin demeyin
    Hem bana çok uzak hem de o kadar yolu tepecek vaktim yok.
    Şu fatura ödeme merkezleri alır mı? Yoksa geçmiş dönem borcu die yatıramaz mym?...

Biraz uzun oldu ama dertliyim görüyorsunuz. Saygılar...

quote:

Orjinalden alıntı: Blur

Arkadaslar anlayamadıgım bir sey war 3gb kotalı adsl kullanıyorum.
    Kasım28'de aktif kullanıma basladım tarih 14Mart tek bir fatura gelmedi!
    Nasıl iştir bu? Toptan mı cıkartacaklar acısını? Neden uygulama bu sekilde?...
    Sizin de faturalarınız 3-5 ayda bir mi geliyor?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blur -- 1 Nisan 2006; 4:10:55 >

• Aynı tarihte ben de yeni üye olmuştum ve bana da fatura gelmemişti. Üyelik bir yakınıma aitti ve onun bir başka üyeliği daha vardı ve 444 0 375 aradığımızda onun diğer abone numarasına bakıp borç yoktur diyorlardı. Ancak araştırdık ki , 163 ü arayıp 2 tuşuna basıp ADSL hizmet numaramızı girince gördük ki , meğerse 2 aydır borcumuz varmış ve sonunda ödedik..
  • evet toptan gelecek faturan. . bir yanlıslık olmustur ve faiziyle birlikte odeyeceksin faturanı. . normal kosullarda fatura ayda 1 gelır.bir sor istersen borcunu
  • Tamam da bunda kullanıcının ne hatası war!
    Ayrıca benim baska bir yerlerde aboneligimde yok ki!
  • sorun postahanelerden kaynaklanıyor,bize ne digitürk ne telefon ne adsl faturası gününde gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7evren -- 14 Mart 2006; 15:17:37 >
  • Beklemeye dewam mı ediim?
  • 444 0 375 i ara ve durumu bildir,bilgilendirme yapacaklardir umarim,eskisinden daha iyi hizmet veriyor TT musteri hizmetleri,sorunda bagli bulundugun TT santralinin isguzarligindan kaynaklaniyordur..
  • 5 Aydır belesh kullanıyorum cok iyi boyle yaaa. Uyandırmamak lasım :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blur

5 Aydır belesh kullanıyorum cok iyi boyle yaaa. Uyandırmamak lasım :P

bence böle düşünme bu telekom faiz koparmak için yollamıyodur faturalarını . bu adamlarla ugraşma zararlı çıkarsın .
  • Ewt beyler konuyu editledim durum içler acısı...
    Artık siz karar werin. Benzer tecrübeleriniz oldu mu Telekomla bilemiyciim!!!
  • Bende ADSL başvurusu yaptım memleket değiştirdik, bulundugum ilçe de adsl baglantı portu 2 3 ayda bir geliyormus neyse aradan 4 ay gecti benim adsl hala baglanmadı gidip cafeden giriyorum nete eve bi geldim annem telefon faturası gelmiş dedi 29 milyon ya dedim bu telefon u biz kullanmadık nasıl fatura gelir felan bir baktım ADSL faturası :D ADSL baglıymıs haberimiz yok :D ondan sonra 2 günde netten 2 gb bişeler indirdim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: RootCr4cK

Bende ADSL başvurusu yaptım memleket değiştirdik, bulundugum ilçe de adsl baglantı portu 2 3 ayda bir geliyormus neyse aradan 4 ay gecti benim adsl hala baglanmadı gidip cafeden giriyorum nete eve bi geldim annem telefon faturası gelmiş dedi 29 milyon ya dedim bu telefon u biz kullanmadık nasıl fatura gelir felan bir baktım ADSL faturası :D ADSL baglıymıs haberimiz yok :D ondan sonra 2 günde netten 2 gb bişeler indirdim :D

Valla ne desek sana. Müsadenle güleyim kardeş
  • Benim iş de aynı yaw kullanım sürem 1.5 ayı geçti.fakat 3. aya döndüm Ocak ile itibaren.Kasımın sonunda bağlatmıştım yani.İice b.ka sarmadan bi soriim bari
  • 163 numarasini bi ara 10 haneli adsl numaranı gir bakalim borcun varmi orasi soyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.