Tılgın modem wireless şifresi değiştirme?
10 Cevap43329 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

11011 Mesaj
27 Haziran 2012; 14:38:37 

Hem wireless baglantısının şifresini hemde modem arayüzü şifresini değiştirmek istiyorum. Hatta mümkünse kullanıcı adını da değiştircem.

Modem arayüzüne girebiliyorum ama şifrelerle ilgili bi yer bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

680 Mesaj
27 Haziran 2012; 15:01:09 

Admin şifresini değiştirmek için Araçlar -> Yönetici hesabı

Wireless için Kablosuz -> Mevcut SSID'ler kısmından ne isim verdiyseniz üstüne basıyorsunuz -> Güvenlik -> Parola

Origin Id: Fustercluckd

11011 Mesaj
27 Haziran 2012; 15:07:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

Wireless için Kablosuz -> Mevcut SSID'ler kısmından ne isim verdiyseniz üstüne basıyorsunuz -> Güvenlik -> Parola

cok tesekür ederim ikisinide hallettimsm[=ok.gif]

edit: birde protokolü WPA2 seçsem daha mı zor kırılır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 27 Haziran 2012; 15:09:05 >

1029 Mesaj
27 Haziran 2012; 19:48:59 

admin hesabının parolasını değiştirmenizin manası pek yok
Superonline kendi hesabıyla her türlü nasrettin hoca türbesi gibi cihaza girip çıkabiliyor .

11011 Mesaj
27 Haziran 2012; 23:00:23 

quote:

Orijinalden alıntı: erimemre

admin hesabının parolasını değiştirmenizin manası pek yok
Superonline kendi hesabıyla her türlü nasrettin hoca türbesi gibi cihaza girip çıkabiliyor .

başkaları modemin arayüzüne girmesin diye değiştireyim dedim.

1029 Mesaj
28 Haziran 2012; 8:45:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

başkaları modemin arayüzüne girmesin diye değiştireyim dedim.

Ayarları değiştirmedinse ve intra netinde ayarları kurcalayacak kimse yoksa ona da gerek yok çünkü internet ten router arayüzüne erişim normalde kapalı zaten.
Ama tabi interneti paylaşıyorsan yada evine meraklı çoksa bu gerekebilir.

2 Mesaj
26 Eylül 2012; 14:37:35 

konuya uygun bi sorum olacaktı tılgın kullanıcı arayüzüne giremiyorum bi türlü modem şifresi değiştirecem ama kullanıcı adı admin parola superonline defalarca denedim ama olmuyo nasıl giriş yapabilirim acaba ?

katranı kaynatsan olur mu şeker ...

11011 Mesaj
26 Eylül 2012; 14:45:56 

quote:

Orijinalden alıntı: şimdilik çömez...

konuya uygun bi sorum olacaktı tılgın kullanıcı arayüzüne giremiyorum bi türlü modem şifresi değiştirecem ama kullanıcı adı admin parola superonline defalarca denedim ama olmuyo nasıl giriş yapabilirim acaba ?

modemi reset tusundan resetle bide oyle dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

22 Mesaj
19 Ocak 2014; 20:35:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Fustercluck

wireless şifresini değiştirmeyi deniyorum ama yeni şifreyi yazıp uygulaya bastıktan sonra hiçbirşey olmuyor.İnternet gidiyor ve modemi resetlemeden tekrar bağlanmıyor.Parola değişmiyor.

Bükemediğin Elementi Öpüceksin...

13 Mesaj
26 Ocak 2014; 20:29:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Confessor

wireless şifresini değiştirmeyi deniyorum ama yeni şifreyi yazıp uygulaya bastıktan sonra hiçbirşey olmuyor.İnternet gidiyor ve modemi resetlemeden tekrar bağlanmıyor.Parola değişmiyor.

Evet arkadaşlar yardımcı olacak var mı kablosuz şifresini değiştiriyorum bende başarılı oluyor ama belirli zaman sonra otomatikman eski ilk şifresine dönüyor
ne yapmak lazım
Kablosuza koyduğum şifreyi değişmem için

334 Mesaj
4 Mart 2014; 16:42:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Confessor

ethernet kablosuyla bağlanıp şifre değiştirmeyi deneyin.

benim sorunum ise modem arayüz şifresini değiştirememek.. çünkü araçar > arayüz gibi bir menü yok. sadece ayarlar - gelişmiş - kablosuz - durum ve yardım adında menüler var. bunların altında da yönetici ayarlarını yapacağım yeri bulamadım.
modem: TILGIN HG1332

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Superonline » Tılgın modem wireless şifresi değiştirme?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359