Şimdi Ara

peugeot 206 (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
981
Cevap
10
Favori
372.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2006 model 1.4HDI X-Line pejoların hepsinde ABS varmı ? Internetten bir araç buldum ancak abs yazmıyordu.. almayı düşünüyorum da .. sadece araçta 4 parça boya varmış bu o kadar sorun teşkil edermi ?

teşekkürler
  • abs yok.x line larda..o parçaların hangisi oldugunu sölersen daha ii yardımcı oluruz
  • arkadaslar selamlar geçen gün 2.el peugeot 206 xt aldım, 32000 km de, fakat birşey hakkında bilgi almak istiyorum aracın altı tamamen paslanmıs gibi duruyor, bu paslanmaması için bir katmanmıdır, araç 2005 yapımı paslanma olmaması lazım bildiğim kadarıyla, ki olsa da yer yer our bu her taraf kaplı bir şekildeydi, ayrıca bakımları yapılmamıs bir araç 35000 de mi bakıma sokmam gerekiyor, bilgi verirseniz sevinirim, araç konusunda pek bir bilgisiz olduğum için artık burdan merak ettiğim şeyleri sizlerin yardımlarıyla öğreneceğim, iyi günler teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sidereal -- 14 Ekim 2007; 9:40:08 >
  • öncelikle herkezin geçmiş bayramı kutlu olsunn.

bayramda ilk defa uzun yola çıktım 300 km yolu 50 ytl lik yani 17.5 litre benzinle gittim bu sadece uzun yol değil yani uzun yol ağırlıklı oldu ortalama hızlım 90- 110 arasında buda yaklaşık olarak km başına 0.17 ytl yaptı. focustan sonra baya ekonomik geldi ....
  • quote:

merhaba arkadaşlar

Artık ben de peugeot 206hdi 2006 model sahibi oldum. Allah utandırmasın.

helin konuyu açmış ama kaçmış galiba.

selamlar arkadaşlar herkesin ramazan bayramını kutlar neşe sağlık ve mutluluklar dilerim araçlarımızın tekerlerine taş değmesin (tabiki sadece 206 sahiplerine değillll tüm araç sahiplerine)

ben buradayım konuyu takip etmeye çelışıyorum ama her zaman cevap yazamıyorum çünkü bazı konular modifiye ile ilgili ve benim bu konularda bilgim çok zayıf

selamlar sevgiler

• Arkadaşlar 2000 model bir 206 var.Devir göstergesi arızalı.Kaça mâl olur, bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnTEC

öncelikle herkezin geçmiş bayramı kutlu olsunn.

bayramda ilk defa uzun yola çıktım 300 km yolu 50 ytl lik yani 17.5 litre benzinle gittim bu sadece uzun yol değil yani uzun yol ağırlıklı oldu ortalama hızlım 90- 110 arasında buda yaklaşık olarak km başına 0.17 ytl yaptı. focustan sonra baya ekonomik geldi ....

gayet güzel bir deger..
  • Arkadaşlar 2008 model 206 Sedan 1.4 AC Comfort aldım sonunda..İkinci elden vazgeçtik.Biraz zorlanacaz ama ALLAH büyük.Ben aranıza katıldım artık, tabi alırsanız..:))
  • quote:

Orjinalden alıntı: MadWolf

Arkadaşlar 2008 model 206 Sedan 1.4 AC Comfort aldım sonunda..İkinci elden vazgeçtik.Biraz zorlanacaz ama ALLAH büyük.Ben aranıza katıldım artık, tabi alırsanız..:))

hoşgeldin @MadWolf, Hayırlı olsun yeni aracın, soylukan arkadaşa da bir pm gönder istersen (model-renk-burcun-takımın) DH Peugeot Takımına eklesin seni de
    Kazasız belasız sürüşler...
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullan . Hoş geldin aramıza
  • quote:

Orjinalden alıntı: MadWolf

Arkadaşlar 2008 model 206 Sedan 1.4 AC Comfort aldım sonunda..İkinci elden vazgeçtik.Biraz zorlanacaz ama ALLAH büyük.Ben aranıza katıldım artık, tabi alırsanız..:))

hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın
  • ya benim yeni feline de 1. ve 2. vites geçişlerim çok sert takılıyor gibi vites yani 3 de 2 ye düşerken filan baya bir çaba sarfetmem gerekiyor . yeni olmasındanmıdır yoksa servise filan mı gitmesi lazım ?
  • 3 ten 2 ye geçmen için daha fazla yavaşlman lazım. 2 den 1 kolay kolay geçmez durmaya yaklaşıkken rahat geçer. 1 den 2 ye de 2 nin hızını tutturman lazım yoksa zor geçiyor.
  • denedim serviste aynı şeyi söyledi .. doğru bir sorun yok arabadan arabaya bu tip şeyler değişiyor önce kullandığım arabalarda bu tip birşey olmadığından sorun gibi gelmişti... teşekkürler
  • güncel dir
  • peugeotun performans arabaları her zaman çok etkileyici dir şiddetle tavsiye ederim ...
  • Arkadaşlar 206sının Kadranlarını mavi ışığa çeviren kadran tabanlarından takan oldu mu hiç ? gittigidiyorda 10 ytl ye buldum işe yarar birşey mi uğraşmaya değer mi ?
  • bence 10 liralık parçadan bir hayır gelmez dertsiz başını derde sokma derim
  • 40 liradan aşağı değil o kadranlar nerede linkini verirmisin?
    Ayrıca 10 lirak kadranın ne sorunu olabilirki herhangi bir elektrik vs ile ilgili bağlantısı yok tamamen gelen ışığın rengini farklılaştırıyor sanırım.
  • http://urun.gittigidiyor.com/GOSTERGE-PEUGEOT-206-SET_W0QQidZZ6936238

budur ürünü satan mağaza her hangi bir sorunu yok adamın 5 yıldızlı zaten..

eğer alıp denersen bana da haber ver benim araba 0 olduğundan kıyamıyorum,eğer ki memnun kalırsan o zaman kıyarım arabaya :D
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.