Şimdi Ara

peugeot 206 (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
10
Favori
372.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun.arkadaşlar yazmış yukarda yagla ilgili...birde sende yap yol bılgısayarını..coştur pejoyu
  • arkadaslar yağı öğrendim de samsundaki servis beni tedirgin ediyor. Varsa bilgisi olan 2 günüm kaldı
  • sinoptan bir arkadas yazmıstı samsunda hangi servise gideyim diye acaba ne yaptı bi bilgiye ulasabildi mi
  • Arkadslar surekli yazıyorum cevap alamadım samsundan bi güvenilir servis ismi alamadım birileri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
  • Mas207'ye sorun o Samsun'da yaşıyor.Samsun'da olmadığımızdan oradaki servisleri bilemiyoruz maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRMNKY

Mas207'ye sorun o Samsun'da yaşıyor.Samsun'da olmadığımızdan oradaki servisleri bilemiyoruz maalesef
  • Arkadaşlar foruma şöyle bir bakarken gördüm bende sinoptayım. 207 var bizdede... Samsunda ses otomotiv var. İnternetten adres ve tel no bulabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün peugeot servisine baktırmak için 2007 model bir 206 götürdüm servisteki usta bana bunların parçası çok pahalı uzak dur dedi otomatikleride sorun çıkarıyor dedi. Alacağım araba triptronicti ne yapmalıyım deneyimli arkadaşların görüşlerini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkedogan

Arkadaşlar bugün peugeot servisine baktırmak için 2007 model bir 206 götürdüm servisteki usta bana bunların parçası çok pahalı uzak dur dedi otomatikleride sorun çıkarıyor dedi. Alacağım araba triptronicti ne yapmalıyım deneyimli arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

ben de triptonic x-line var,
    yedek parçasının pahalı olduğu doğru ancak tüm yabancı arabalarda bu var...
    ayrıca triptonic çok fazla yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airduncan

quote:

Orijinalden alıntı: Berkedogan

Arkadaşlar bugün peugeot servisine baktırmak için 2007 model bir 206 götürdüm servisteki usta bana bunların parçası çok pahalı uzak dur dedi otomatikleride sorun çıkarıyor dedi. Alacağım araba triptronicti ne yapmalıyım deneyimli arkadaşların görüşlerini bekliyorum.

ben de triptonic x-line var,
    yedek parçasının pahalı olduğu doğru ancak tüm yabancı arabalarda bu var...
    ayrıca triptonic çok fazla yakıyor.

• Arkadaşlar merhaba,
    İzmir'de 16.750'ye 2006 model Feline var. 40.000 Km de, benzinli.

Fiyat sizce nasıl? Tavsiye eder misiniz?
  • Fiyatı çok az daha düşürmeye bak.Araç otomatik mi manuel mi?

Araca ekspertiz raporu alın.Eğer sonuçlar olumlu çıkarsa aracı alabilirsiniz
  • fiyat,km süper..iyice araştır derim ben..sakatlık olmasın...kazalı olmasın,bence servise göster kesınlıkle

• Öncelikle plakayı pusladım, kusura bakmayın.. Güvensizlik değil, tedbir.

Resimde kırmızı ile gösterilen yeri arkadaş çatlatmıştı ve bugünde sağolsun teyzem nerdeyse kırdı, resimden pek belli olmuyor sanırım ama artık emanet duruyor orda...
    Hem diğer araçların güvenliği -parçanın kopması vs. - hemde estetik açıdan bir şey yapmak gerek...
    Bordo ile işaretlediğim parçayı Peugeot servisinde değiştirmek bana kaça patlar arkadaşlar? Ne dersiniz?
    Teşekkürler.
  • fiyatin cok bisey tutacagini sanmiyorum....en fazla 30-40 arası biseydir bence...
  • Arkadaşlar 2004 benzinli aracımın sesi rölantide mazotlu gibi çıkıyor normalmidir acaba.
  • Sürekli forumlarında bulunduğum DH'de hiç farketmediğim otomobil köşesine bu hafta satın aldığım peugeot 206 ile merhaba diyorum. 206 Feline, 2007 model 36000km'de benzinli araç aldım, 17650. Gösterdiğim ustalar aracı çok beğendiler, ilk arabam hiç düşünmediğim halde bir peugeot oldu:)
    İlk hafta izlenimim süper, çok hoşnutum, yolda bir kaçışı var süper. 150km üzerine çıktığımda güven vermedi ama şehir içi trafikte çok rahat kullanım sağladı.
    CD çalarına bilgisayardan kopyaladığım bir cd taktım ama çalışmadı. Hatta eject düğmesine bastığımda cd çıkmadı, daha sonra kontağı kapattıktan sonra cd çıktı. Bunu anlayamadım, cd yi yerleştiğimde cd otomatik olarak çalışmıyor mu? Başka bir ayarlar mı yapmak lazım? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
  • cd yerleştirdiğinde çalması lazım..ayarı yok bıldıgım kadarıyla..ayrıca sende yap yol bılgısayarını.araban tam full olsun.com2000 ve 3 satır ekran lazım sadece
  • CC YALAN OLDU..AZ ÖNCE ARKAS A DA SORDUM.ADAM OLMAZ DEDİ.ERCAN USTAYDI SANIRIM ADI..ZAMAN,PARA,EMEK KAYBI DEDİ
  • İZMİRDE OLAN ARKADAŞLAR ARKAS PEJODA
    2 YAN CAM PERDESİ+ARKA CAM PERDESİ 165+KDV...KAMPANYA YAPMIŞLAR..
    206-207-307-308-407 İÇİN VAR..
    İHTİYACI OLAN KAÇIRMASIN
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.