Şimdi Ara

Intel'in 'Small Business Advantage' platformu hakkında tüm detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel yeni nesil Ivy Bridge platformu ile birlikte küçük ölçekli işletmelere yönelik Small Business Advantage platformunu da kullanıma sundu.

Yeni platform ile birlikte pek çok şirket, herhangi bir IT uzmanına gerek kalmadan personel bilgisayarlarını yönetebiliyor, endüstriyel bilgi hırsızlığına karşı USB koruması gibi güvenlik önlemlerini yönetebiliyor ve bilgisayarları otomatik olarak açıp kapatabiliyorlar.

Small Business Advantage platformunun detaylarını Intel Türkiye Teknik Müdürü Cemal Kayacan'dan dinliyoruz.

• Bu konuyu 3 kere açmışsınız. Düzeltin lütfen
  • cemal abimiz çok "ee"ledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AponSHeLL -- 26 Haziran 2012; 20:20:29 >
  • SBA'nın sorunları varmı acaba? Intel'in 2 küsür senedir düzeltmediği açıklar için açıklama var mı? Yeni sorunlar var mı acaba? Sonunda %100 güvenilir oldumu yoksa araya ram bilmemne ile hala "system hijack bilmem ne" ihtimali var mı? ARM TrustZone'dan daha üstün yanları var mı yok mu mesela Ram koruma için?

• eğer inceleme gelmeyecekse ''kısa süre'' diye bir ibare yazmayın haberde...

• bu tip haberler iyi güzel hoşta ekran kartı incelemeleride yapılsın ne zaman bi ekran kartı hakkında bilgi edinmek istesem yurtdışındaki sitelere bakıyorum oysa donanımhaberde bu incelemeleri bulabilmek isterdim

• intel önceden buna benzer internet cafelere bir sistem çıkarmıştı , fakat burada vurgulanmak istenen küçük işletme iseniz normalde tanımı 50 kişi çalışanı olan yani bunun yaklaşık ortalam 15 kişisi bilgisayar kullanıcısı desek bu firmaya sunucu ve kullanıcıları donanımları verileri web sitelerini yönetecek bir bilgi işlemci ekmek yese çokmu dur

• eeeeeeeeee ...... yarıyor
    eeeeeeeee ..... tabi öyle
    eeeeeee eeeeeeeee eee
  • Adam ingilizce kelimelerin türkçesini hatirlayamadığında eee diyor gibi geldi bana, ingilizce anlatsa daha akıcı konuşur sanırım.

• Bu yorumlardan sonra bir daha muhabbet yapmayacağını düşünüyorum. eee'leyerek aklımızı aldın arkadaş, tartışacağımıza ee'leri konuşur olduk.
  • eeeee ile boşluklar sıvanıyor ve akıcı bir gürültü düzeyine ulaşılıyor. Gürültü kesilince kendini kapatan sonra konuşunca kendini açan mikrofonlara karşı ilaç gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.