- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
netvarium 100tl nv puan
35 Cevap9157 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

409 Mesaj
26 Haziran 2012; 18:07:52 

netvarium bana 100 tl nv puan tanımlamış
geçen hafta 25 tl lik çeki kullanmak için 50 tl üstü bi alışveriş yapmıştım galiba ondan verdiler bilmiyorum artık

50 tl üzeri alışverişlerde tutarın %40ı kadar indirim yapıyor
100 tl üzeride kargo bedava
12.9-15 tl arası tişörtler var
100 tl lik 8 tişört alıp 60 tl verebilirsiniz

207 Mesaj
26 Haziran 2012; 18:08:53 

ben hiçbir şey yapmadım ilk yaptıklarıkampanyadan alışverişte yapmadım ama tanımlamışlar.. toplamda 130 lira var :)

1084 Mesaj
26 Haziran 2012; 18:12:50 

sadece üyelik açmıştım şimdi kontrol ettim bende de 130 tl var ama nasıl kullanılıyor pek anlayamadım

kinguin üzerinden istediğiniz her oyun komisyonsuz alınır.

1653 Mesaj
26 Haziran 2012; 18:22:29 

330 tl lik de olsa,
alışverişin %40 ına indirim yapıyor olması kötü.
60 tl alışverişe 36tl ödedim,
ama kalan 106tl yi kullanırmıyım bilmiyorum.

## <<İstanbul Anadolu Adliyesi>> ##

S & M

1090 Mesaj
26 Haziran 2012; 19:13:49 

alışveriş yapmadığım dolandırıcı sitelerden biri de bu netvariumdur

12 Mesaj
26 Haziran 2012; 20:24:03 

Benzer sitelere göre fiyatlar şişik zaten tırt bence

2086 Mesaj
26 Haziran 2012; 20:25:23 

aynı konuyu bende açtım az evvel görmedim bunu..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

888 Mesaj
26 Haziran 2012; 20:38:01 

saat satmak için çakma internet sitesi açan
sattığı a&f t-shirtlerin üzerinde %50 indirim yazıp
ödemede %50 indirim dün sona erdiğinden uygulamayan
güven vermeyen bir site netvarium.

http://www.umityasaroztoprak.com

29 Mesaj
26 Haziran 2012; 20:43:45 

quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

saat satmak için çakma internet sitesi açan
sattığı a&f t-shirtlerin üzerinde %50 indirim yazıp
ödemede %50 indirim dün sona erdiğinden uygulamayan
güven vermeyen bir site netvarium.

Alışverişlerim Ancyraa , berence , TwiNChiL , gunesindostu,edsamu(her türlü referans),r.evil,@sL@N,shopar45
Daha niceleri ...

1698 Mesaj
26 Haziran 2012; 21:02:52 

ya bunlar merter de toptancılardan malları toplayıp kafalarına göre marka uydurup satıyorlar galiba....
mesela şu markaları duyan var mı önceden?
omar sher
catch
matt stewart
glare
delicanora
bogneto
leonin
leo bernard
pop icon chicago
vs vs vs....

93 Mesaj
26 Haziran 2012; 21:43:31 

Geçen hafta sipariş verdim. Ürünler gelsin yeni yüklenen puanları kullanıp kullanmamayı düşüneceğim.

182 Mesaj
26 Haziran 2012; 21:44:05 

Öyle zaten ne zattettiniz ki?Böyle siteler ve benzerleri cinde yok pahasına yaptırdıkları ürünleri sanki çok büyük marka indirimleri gibi gösterip insanları dolandırıyorlar.Dolandırmanın dolaylı yoldan yapılması da denebilir.Bu na benzer sürü ile site var.Dikkatli olmak lazım

1653 Mesaj
26 Haziran 2012; 23:56:07 

hafta sonu sipariş verdim.
salı günü geldi.
ben sıkıntı yaşamadım.
tabi her üründe her siparişte sorun olmayacak diye bir kaide yok.
2 tshirt 2 bayan elbise toplam 60 yerine 36 ya geldi.
fiyatlar da ürünlere göre değişiyor.
ilk kez alışverişim oldu.

## <<İstanbul Anadolu Adliyesi>> ##

S & M

127 Mesaj
27 Haziran 2012; 0:06:35 

Sakın alışveriş yapmayınız Zaten çoğu şey çer çöp.

Nikon D5100 18-55 VR Kit - Toshiba 8GB SDHC - Lowepro Advantura 160 - Apple iPod Touch 3G 32 GB - Samsung Ch@t s3053 - Acer Aspire 5720 Notebook
Breaking Bad - Person of Interest - White Collar - Game of Thrones - Spartacus

2713 Mesaj
27 Haziran 2012; 1:31:37 

netvarium dolandırıcı sitedir kredi kartı bilgilerinizi kopyalayabilir

GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE

60 Mesaj
11 Temmuz 2012; 9:49:47 

Aman uzak durun
bedava saat dağıtıyorlardır bilen bilir 10 tl kargo ücreti alıp urun gelince kargo faturası 2,90 yazan dolandırıcı netvarium zencilerde satılan toptan alsan 3.4 liralık saatı gönderdikten sonra müsteri hizmetlerinden asla cevap alamadığınız bi firma kanmayın bu yalanlara

2688 Mesaj
12 Temmuz 2012; 0:35:12 

Bir çok çakma, bilinmeyen marka satan, bilinen markalarda ise zaten fiyatı şişirdiği için %40 indirim niyetine yüklediği bu sözde paralar bir işe yaramayan, saçma sapan bir site. Ben de hiç alışveriş yapmadım ama bana da sözde 130 TL şeetmişler. Tırttt....

7 Mesaj
12 Temmuz 2012; 0:36:09 

spamlarından bıktım

2562 Mesaj
12 Temmuz 2012; 9:24:12 

Neredeyse bedavaya yakın bir fiyatla ürün kakalamaya çalışan sitelerden uzak durun. Haber sitelerinin birinde sürekli reklam veren bir site var, polorized marka gözlük aldı arkadaşım gözlük oyuncak çıktı. Öyleki çerçevesi camı tutmuyormuş. Aman diyeyim piyasada bir elin parmaklarını geçmeyecek site kaldı diğerleri olmayan malı yada sokaklarda üçe beşe alacağınız döküntü ürünleri orjinal diye satıp iadede zorluk çıkartıp üstüne gitmez iseniz paranızın üstüne yatmaya çalışıyorlar. Onlarca ismi değişik bu türden siteler var adamlar her taraftan oltayı atmış anlayacağınız, siz siz olun oltaya gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 12 Temmuz 2012; 12:47:18 >

HERKESİN İŞİNE YARADIĞIN KADAR İYİSİNDİR BU HAYATTA!
Golf.TSI.122hp.
LENOVO IDEAPAD YOGA 13 CORE İ5 1.8GHZ.

240 Mesaj
12 Temmuz 2012; 11:13:12 

quote:

Orijinalden alıntı: freezer80

netvarium bana 100 tl nv puan tanımlamış
geçen hafta 25 tl lik çeki kullanmak için 50 tl üstü bi alışveriş yapmıştım galiba ondan verdiler bilmiyorum artık

50 tl üzeri alışverişlerde tutarın %40ı kadar indirim yapıyor
100 tl üzeride kargo bedava
12.9-15 tl arası tişörtler var
100 tl lik 8 tişört alıp 60 tl verebilirsiniz

arkadaşlar bu site tuhaf bi site dikkatli olun bi ara bedava saat veriyoz diye (işporta saatleriyle dolu) abuk sabuk kargo parası yüksek bi kampanyaları vardı, şimdi de hesaba 130 yüklemişler vardır bi bildikleri, tarz olarak bi elime düşürürsem öperim tarzı gibi geliyor bu site bana

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE,TÜRKİYELİYİM DİYENE ,EKMEĞİNİ YEDİĞİ VATANINA İHANET ETMEYENLERE.
NE YAZIKTIR Kİ O ZAVALLI VATANSIZ SOLUCANLARA......

31 Mesaj
12 Temmuz 2012; 11:43:44 

Ben geçenlerde tiger ayakkabı aldım aynı hafta içerisinde gönderdiler, üstelik ayakkabı yaklaşık 66 liraya geldi.
Bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum. evet çok fazla tanımadık firma isimleri var ama adamlar zorla satmıyor sen bilindik markaları al.
Bence kullanılabilir.

183 Mesaj
12 Temmuz 2012; 12:05:42 

Tanesi 44,99tl olan Tommy Hilfiger t-shirt aldım 4 tane hediye çekini kullandım 150 liradan 96 liraya düştü ve ücretsiz kargo tanesi 24tl ye geldi çokta sıcak bir fırsat oldu. Saat 12.00 gibi sipariş verdim 14.00da kargoladılar ertesi gün sabah 9.00da elimdeydi ve ürünler orjinal sorun yaşamadım. Çekler dursun köşede arada güzel ürünler gelirse kullanmak lazım saçma markaları çok ama nautica, tommy, gant gibi markalarda geliyor bu kadarda öldürmeyin siteyi. Genel olarak memnun kaldım güzel markalar denk gelirse kullanmak lazım şu an toms ve armani var.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

155 Mesaj
12 Temmuz 2012; 15:12:36 

Bana da 130 tl nvpuan tanımlamışlar. Güvenmediğim için üyeliğimi iptal ettim az önce.

879 Mesaj
25 Temmuz 2012; 13:14:29 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Öyle zaten ne zattettiniz ki?Böyle siteler ve benzerleri cinde yok pahasına yaptırdıkları ürünleri sanki çok büyük marka indirimleri gibi gösterip insanları dolandırıyorlar.Dolandırmanın dolaylı yoldan yapılması da denebilir.Bu na benzer sürü ile site var.Dikkatli olmak lazım

ÇOÇ çok çok katılıyorum

868 Mesaj
25 Temmuz 2012; 13:38:24 

üzülürsünüz uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Apple Genius TR Zorlu

117 Mesaj
25 Temmuz 2012; 14:40:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

ya bunlar merter de toptancılardan malları toplayıp kafalarına göre marka uydurup satıyorlar galiba....
mesela şu markaları duyan var mı önceden?
omar sher
catch
matt stewart
glare
delicanora
bogneto
leonin
leo bernard
pop icon chicago
vs vs vs....

yahu bunlar kafadan atılmış gibi tuhaf uyduruk isimler
marka mı olmuşlar netvariumda?

bu yazdıklarınızdan bazılarını da mail ismi yapmıştım sanki

demekki netvarium da istanbul/merter de toptancılardan malları toplayıp kafalarına göre marka uydurup satıyorlar buna gerçekten inanıyorum

130 TL var diyor maillerde bir kere olsun bakmadım netvarium mynete
bıkmışım çektende alışverişten de

kasap kesmeyeceği hayvanın önüne ot atmazmış
bu netvariumda önce 30 sonra 100 liralık ot atmakta
aman dikkatli olun netvrymmu ne kafadan kopartmasınlar

182 Mesaj
25 Temmuz 2012; 16:57:56 

Bu nedir ya delicanora biraz delikanlı olun kardeşim

69 Mesaj
25 Temmuz 2012; 22:24:47 

quote:

Orijinalden alıntı: n0y4n

Tanesi 44,99tl olan Tommy Hilfiger t-shirt aldım 4 tane hediye çekini kullandım 150 liradan 96 liraya düştü ve ücretsiz kargo tanesi 24tl ye geldi çokta sıcak bir fırsat oldu. Saat 12.00 gibi sipariş verdim 14.00da kargoladılar ertesi gün sabah 9.00da elimdeydi ve ürünler orjinal sorun yaşamadım. Çekler dursun köşede arada güzel ürünler gelirse kullanmak lazım saçma markaları çok ama nautica, tommy, gant gibi markalarda geliyor bu kadarda öldürmeyin siteyi. Genel olarak memnun kaldım güzel markalar denk gelirse kullanmak lazım şu an toms ve armani var.

ürünler acaba geçekten orjinal mi ?
size gönderilen faturada tommy hilfiger t-shirt olarak mı fatura ediliyor ? yoksa sadece t-shirt olarak mı fatura ediliyor ?
türkiyede çok iyi imitasyon yapan yerler var geçen arkadaşım aldığı imitasyon adidas eşofman altını mağazaya götürdü gerçekmi sahte mi ayırt edemediler sonra fermuar demirinin farklı olması ile imitasyon olabileceğine karar verdiler geri kalan her şeyi aynı idi bunlar da iyi imitasyon satıyor olabilirler

401 Mesaj
25 Temmuz 2012; 22:36:21 

quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

ürünler acaba geçekten orjinal mi ?
size gönderilen faturada tommy hilfiger t-shirt olarak mı fatura ediliyor ? yoksa sadece t-shirt olarak mı fatura ediliyor ?
türkiyede çok iyi imitasyon yapan yerler var geçen arkadaşım aldığı imitasyon adidas eşofman altını mağazaya götürdü gerçekmi sahte mi ayırt edemediler sonra fermuar demirinin farklı olması ile imitasyon olabileceğine karar verdiler geri kalan her şeyi aynı idi bunlar da iyi imitasyon satıyor olabilirler

faturada tommy hilfiger knit polo yaka t-shirt bej olarak yazıyordu bende.ürüne gelince orjinal fakat 5 yada 6 sene önceki modeller poloların etiketleri felan orjinal richgroup mağazalarında satılmamış ve depoya kaldırılmış ürünler sanırım.

AMASYA-SULUOVA İLÇESİ AİLE KABRİSTANLIĞIMIZDA 2 METREKARE ARSAM VAR

3 Mesaj
26 Temmuz 2012; 17:14:31 

Tanıdığım bir iki avukat arkadaş var onların demesine göre nette reklamlarla bağra bağra çakma mal kimse satamaz en babaları trendyol onun bile ensesinde boza pişiriyolarmış marka avukatları.Ama bir şey daha söylediler eger markanın o modeli piyasaya çıkarmasının üzerinden bir sezon geçmişse i her isteyen sata bilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terotti -- 26 Temmuz 2012; 17:15:35 >

5 Mesaj
28 Temmuz 2012; 13:48:54 

oraya yazdıkları şu fiyattan düşme falana külliyen yalan o satış parasına en az %40 kar ediyolar mallar çok ktü yemeyin oradan hiç birşey satın alınmaz

234 Mesaj
28 Temmuz 2012; 15:22:17 

netvariumu da bünyesinde bulunduran bir şirkette çalıştım süre önce bizzat netvarium reklamı girmişliğim bile var ama yiğidi öldür hakkını yeme o kredikartı şiflerini çalar falan onların geçiniz ciddi bir sermaye var tmm işi bırakıyorum deseler 100 tirilyon çıkartırlar .ama gel gelelim sattıkları şeyler çok dandik bu konuda katılıyorum

8 Mesaj
28 Temmuz 2012; 15:30:54 

ben alışveriş yaptım. Çok da hızlı gönderdiler. Facebook sayfalarında kargo takip numarasını vermemelerini eleştirdim. 15 dk sonra telefon edip takip nosunu verdiler. 29 TLye %100 deri adidas çocuk ayakkabısı, 59 TL'ye adidas erkek ayakkabısı aldım. Çok da sıcak bir fırsat oldu.

https://www.netvarium.com/Urun/ADIDAS-G17072-BEYAZ

http://www.netvarium.co...91F0974-632-BEYAZ-PEMBE

9 Mesaj
30 Temmuz 2012; 11:24:12 

inanılmaz bir marka üretme departmanı var sanırım, birisi bi marka uyduruyor, ötekisi bilmem ne markası netvariumda hem de %90 a varan indirimlerleeee deyip sağa sola reklam veriyor, bir diğeri hemen bir domain alıp basmakalıp bir internet sitesi oluşturuyor, o kadar baştan savma bir site ki, warning:invalid argument ları çözmeye bile tenezzül etmiyorlar, iletişim bilgisi adına hiç bir şey yok sitede

adebas marka ayakkabı üretmenin biraz zekicesi

Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. Mustafa Kemal ATATÜRK

1 Mesaj
30 Temmuz 2012; 11:45:16 

bende ilk önce bedava saat diye almıştım kargo 9,90 ödettiler ve saat tam bir ay sonra geldi.saati iyi bişey sanıyorsum bir geldi çin malı hatta zencilerde satılanlardan daha da dandik bişey şimdi ise 130 tl yüklemişler ayakkabı alayım dedim adidasın 139 tl ytazıyor misal 50 tl sini 130luk nv puanınızdan kalan 89 tl yide kartınızla ödeyeceksiniz diyor aman sakın kanmayın zaten ayakkabının piyasası 79-89 arası bişeydi.üstüne birde fahiş kargo parası istiyorlar %50 zarar ediyorsunuz yemişim verdikleri paraları puanları bunlar sahtekar dolandırıcıdır kimse itimat etmesin.1 milyon saat hediye deyip sattılar en az 3 milyon kar ettiler.
git mağazadan dokunarak inceleyerek pazarlık et al daha ucuza alırsın.insana kartla alınca daha ucuzmuş gibi geliyor amma ekstre bir gelince vay vaya vay...

2 Mesaj
29 Kasım 2012; 10:42:28 

bu siteden bir daha hiçbir şey almam kimseye de tavsiye etmem.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.363