Şimdi Ara

NBA 2K13'ün Kapak Tasarımı Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Daha öncesinde kapak tasarımlarında basketbolun efsane isimlerini teker teker ağırlayan NBA 2K serisi, bu kez genç sporculara yöneliyor. NBA 2K13'ün kapak tasarımı yayınlandı.

Yayınlanan kapak tasarımında, üç farklı basketbolcu bir arada yer alıyor. NBA 2K13'ün kapak tasarımında 2K Sports, Blake Griffin, Kevin Durant ve Derrick Rose'a yer veriyor. Bu tasarıma aşağıdan göz atabilirsiniz;

• Kötü olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Durant kesinlikle hak etti orada olmayı final serisinde gösterdiği savaşçı ruhu ne yazık ki
    Westbrook ve birazda Harden dışında kimsede yok.

• LeBron James olmaliydi. Ozellikle finallerdeki basarisiyla.
  • Kapak dusuncesi guzelde sekilleri pek olmamis daha guzel tasarim yapilabilirdi sanki , ayni mantik uzerine.
  • bu oyuncular buradaki gibi bağımsız değilde daha beraber bir kapak olabilirmiş yada ayrı yarı olabilir yine

• Geçen senelere göre çok kötü olmuş

• Paintten bile yapılabilir bu kapak. Çok kötü olmuş. Oyunda pek farklı olmayacak bence. Herkes 2K serisini çok övse de bence rakibi olmadığı için herkes oynuyor. Tamam çok güzel yanları var ama, oyundaki hatalar insanı çıldırtıyor. Bu hataları EA yapsa millet yerden yere vurur.
    Bu sene ki Gameplay'e baktığımda 2K12'den pek farklı gözükmüyor. Guitar Hero tarzı smaç yarışmasıda çok basit olmuş. (en azından allstar eklemeleri iyi)
    Bence serinin en iyi oyunun 2K11'di (ki onda ki hatalarda saç baş yolduruyordu yine) ondan sonra 2K10 gelir.

(tahminim, eksiler yağacak ama olsun asıl olanı söylediğime inanıyorum)

• 3 senedir oyunda gelişme yok zaten fark açacak bir şekilde, kapakta fos çıktı hadi hayırlısı.

• Nba Street Ballers Vardı. Ah Ah Ne Oyundu
  • Zırvalamayı bırakın gelmis gecmis en iyi basketbol serisidir NBA 2K adamlar her sene gelistiriyor oyunu helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Zırvalamayı bırakın gelmis gecmis en iyi basketbol serisidir NBA 2K adamlar her sene gelistiriyor oyunu helal olsun.

biz oyun kötü demiyoruz zaten.Her sene neyi geliştiriyorlar anlamadım my player gelişiyor o kadar.

• alemin derdi kapak tasarımı olmuş ya ! çok güzel olmuş süper olmuş daha ne olacaktı 3d mi istiyorsunuz ?

• Lebron olmalıydı diyen arkadaşlar, heralde reklamcılık denilen şeyden haberleri yoktur!
    şu üçüne verilen paranın yarısının 5 katını isterdi o lebron..
    Kaldı ki bu 3 isim bana göre seçilebilecek en iyi 5 isimden 3'ünü oluşturuyor..
    Yani Messi Ronaldo ve Mesut olan bir kapakta niye Xavi yok denilyor gibi bişey!
    Bilmem anlatabildim mi! :D

• İdare eder.
  • Çok hoş bir kapak olmamış aynı üç oyuncuyla daha güzel bir kapak dizaynı oluşturabilirdi bence.

• DRose Kapağa en çok yakışan adam !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Paintten bile yapılabilir bu kapak. Çok kötü olmuş. Oyunda pek farklı olmayacak bence. Herkes 2K serisini çok övse de bence rakibi olmadığı için herkes oynuyor. Tamam çok güzel yanları var ama, oyundaki hatalar insanı çıldırtıyor. Bu hataları EA yapsa millet yerden yere vurur.
    Bu sene ki Gameplay'e baktığımda 2K12'den pek farklı gözükmüyor. Guitar Hero tarzı smaç yarışmasıda çok basit olmuş. (en azından allstar eklemeleri iyi)
    Bence serinin en iyi oyunun 2K11'di (ki onda ki hatalarda saç baş yolduruyordu yine) ondan sonra 2K10 gelir.

(tahminim, eksiler yağacak ama olsun asıl olanı söylediğime inanıyorum)

2k10 bence en iyisi idi usta.
  • en çok rose yakışıyor durantte çok yetenekli ama griffin gerçekden haketmiyor.drose için bu sene herşey kötü gitti ama kötü desek bile ortamaları yinede en iyilerinden sezonun . cidden 7 yıldır nba izliyorum böyle bir oyuncu olamaz . atikliği gücü tekniği bence en iyi mj haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocoloccomaya

Lebron olmalıydı diyen arkadaşlar, heralde reklamcılık denilen şeyden haberleri yoktur!
    şu üçüne verilen paranın yarısının 5 katını isterdi o lebron..
    Kaldı ki bu 3 isim bana göre seçilebilecek en iyi 5 isimden 3'ünü oluşturuyor..
    Yani Messi Ronaldo ve Mesut olan bir kapakta niye Xavi yok denilyor gibi bişey!
    Bilmem anlatabildim mi! :D

LeBron'u Messi Ronaldo'nun yanında Xavi yaptın ya helal.İyi anlamda da söylemiş olabilirsin bilmem ama bu sene de görüldüğü üzere NBA'in açık ara en iyisi şu anda ki hiç sevmem kendisini. Sakatlıktan nasıl döneceği bir daha 1. adam bile olabileceği belli olmayan Rose ve reklam balonu Griffin'in yerine her türlü olacak adam LBJ'dir.

Kobe gibi çok daha fazla para isteyecek bir adamı koyabildiklerine göre LeBron da sorun olmazdı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.