Şimdi Ara

Google, iOS platformu için yenilenmiş Haritalar uygulamasının çalışmalarını hızlandırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  iOS kullanıcıları yakın bir zamanda Google'ın yenilenmiş Haritalar uygulamasını kullanma şansına sahip olacak.

Uygulamanın yakında yayınlanacağı belirtilirken; Google adına konuşan Jeff Huber,iOS üzerinde kullanıcılara mükemmel bir Google haritalar deneyimi yaşatmayı hedeflediklerini dile getirdi. Google'ın daha önceleri pek ilgi göstermediği iOS cihazları üzerindeki bu çalışmaların sebebi ise iOS6'da Google Haritaların yerini alacak olan yeni haritalar uygulamasının kullanılacak olması. iOS6'dan önce çıkması beklenen Google haritalar uygulamasının iOS6'da yer alacak olan Haritalar uygulamasına benzer özellikler göstermesi bekleniyor.

Ücretsiz olarak sunulması beklenen Google Haritalar uygulamasının, Apple'ın Haritalar servisiyle nasıl etkileyeceği ve nasıl bir rekabet içinde ortamı yaratacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

• Şimdi mi akıllarına geldi. Sağolasın Google ama artık ihtiyacımız kalmadı.
  • google cık önce kendi android ine çıkar sen o haritacıklarını :D

• tekelken beni umursamıyorsun rakibin olunca mükemmel deneyim diyorsun. hadi ordan google !

• hadi bakalım jely baen bekliyorum bu jely baen li telefonlar ces fuarında çıkmaya başlar bende gider şubat veya mart ta alırımmmm

• Herhalde rabet görmeyeceğini anladı bir şeyler yapmaya başlıyor.r
  • bi fandroman eksiliyor herkesi :)

• Millet neden bunu kullansın? zaten gömülü ve ücretsiz uygulama geliyor.

• artık gerek kalmadı google amca zahmet etmeyeydin
  • Bildigim kadariyla iPhone'daki Maps uygulamasi Apple'in di, ancak Google'in acik datasini kullaniyordu. Yani update etmeyen google degil Apple'di diye dusunuyorum.
  • İos 6 da gömülü gelen haritanın güzel yanları ne yazık ki 4s ve sonrası için geliyor 3gs ve 4 apple gözünde artık ezik cihazlar her çıkardığı versiyonda önceki cihazlarını ağırlaştıran bir işletim sistemi politikası güdüyor. eğer güzel özellikler katarsa 3gs ve 4 kullanıcılarını fet eder diye düşünüyorum.
    ama android giderek daha stabil ve iyi oluyor.bende desire z vardı 2.3 versiyon ile ağırlaşabiliyordu. 4.03 ile hem daha güncel versiyona geçmiştim hemde cihazımın performansı artmıştı. :D

• Bir tarafı tutuşmuş Google'ın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mktr84

İos 6 da gömülü gelen haritanın güzel yanları ne yazık ki 4s ve sonrası için geliyor 3gs ve 4 apple gözünde artık ezik cihazlar her çıkardığı versiyonda önceki cihazlarını ağırlaştıran bir işletim sistemi politikası güdüyor. eğer güzel özellikler katarsa 3gs ve 4 kullanıcılarını fet eder diye düşünüyorum.ama android giderek daha stabil ve iyi oluyor.bende desire z vardı 2.3 versiyon ile ağırlaşabiliyordu. 4.03 ile hem daha güncel versiyona geçmiştim hemde cihazımın performansı artmıştı. :D

Offical romu nerden bulduğunu sorabilir miyim?Bende de desire s var.

• işte rekabetin nimetleri.. google nedense hiç tınlamadığı platforma bir anda ilgili gözüktü. ios platformunda yıllarca yerinde sayan uygulama apple'ın hamlesiyle nasılda geliştirilmeye başlandı.. neyse geliştirsinlerde kullanak...

• biraz geç bir atak oldu ama...
    rekabet budur işte..
    apple yeni harita çıkarınca aklı başına geldi google ın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

Bildigim kadariyla iPhone'daki Maps uygulamasi Apple'in di, ancak Google'in acik datasini kullaniyordu. Yani update etmeyen google degil Apple'di diye dusunuyorum.

Benim bildiğim de bu açıklama ile örtüşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nankörlük diz boyu. Bu zamana kadar Google Maps'i keyifle kullananlar şimdi daha görmedikleri bir hizmetin duyumuyla bile nankörlükde zirve yapıyorlar.

• google çok geç kaldı

• kim ne derse desin google
    google yapar
  • iosun o harita uygulaması elinde patlar bence bir google maps değil sonuçta.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.