- x
ÖZEL ÜNİVERSİTELER BU FORMDA KONUSALIM!
185 Cevap9129 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1 Mesaj
27 Haziran 2012; 12:26:14 

açıkçası atılımın iyi olduğunu duymadım hiç. bir de hangi yerleşkesinde bilmiyorum ama yerleşkeleri allahın unuttuğu yerde. ufuk üniversitesini hiç gördün mü bilmiyorum ama bildiğin bina şeklinde. ve kesinlikle birbirleriyle bağlantıları olmayan yerde. yerleşke ya da kampüs gibi bir şey yok. bildiğin apartmanın dışını biraz değiştirip üztüne ufuk üniversitesi fen edebiyat veya hukuk fakültesi gibi tabela var. üniversite demeye bin şahit gerek. böyle bir şey istiyorsan sen bilirsin. eğitimi hakkında pek fikrim yok ama bence verdiğin paraya değmez.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Haziran 2012; 12:28:05 

Ankarada Bilkent ve Başkent hariç gerisi vasat özellerin

330 Mesaj
27 Haziran 2012; 12:40:19 

quote:

Orijinalden alıntı: WalkieTalkie2

Ankarada Bilkent ve Başkent hariç gerisi vasat özellerin

TOBB İçin ne düşünüyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Haziran 2012; 12:40:53 

quote:

Orijinalden alıntı: noth1nq.

TOBB İçin ne düşünüyorsun ?

Ha TOBB da iyidir unutmuşum

1343 Mesaj
27 Haziran 2012; 13:21:17 

Koc isletme veya ekonomi düşünüyorum bilgisi olan var mı

2612 Mesaj
27 Haziran 2012; 13:26:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Ben ankaradaki ozeller icin soru sorucam. Gecen yil bilkente parali gitmedim, bu yil belki bilkent parali gelemicek, tobb dusunmuyorum en son care olarak goruyorum ben haftada 6gun okul ve yilda 1ay tatil yaparak gecirecek cesaret bende yok. Simdi soruma gelirsek

Insaat, mimarlik alaninda ailemin gecmisi ve cevresi var
Makine muh. Babamin arkadaslari ve benim cevrem var (savunma sanayisi uzerine)
Hukuk dedemin ve ailem cok fazla cevresi var
Aselsan vb yerlerde tanidik var ama iyi yetismis olmam lazim torpil yetmiyor
Siralamam 50-80bin araliginda gelicek, 50bin civari gelirse direk bilkente gidicem ama olduki 80bin civari geldi. O zaman atilim, baskent, cankaya vb universiteleri dusunicem
Bu universitelerde ailemin cevresi olan bolumleri okursam issiz hayatta kalmam, ailemin cevresi olmayan bolumleri endustri muh. Elektrik-elektronik muh. Bilgisayar muh. Bu universitelerde okunurmu, mezun olsugumda issiz kalirmiyim. Soyle diyiyim ygs-lys her ne kadar kotude gelse, okul hayatimda ve is hayatimda basariliyim, dersanede gelip bana soru soran adamlar 15-20binde ben daha gerideyim, yani okula parali girip yari burslu veya burs kapma ihtimalim var. Kendimi gelistiricem yani yatmak icin gitmiyorum.

Ikinci sorum ise belki hukuk gelirse tm sinavim iyi gecti cunku, parali hukuga gidilirmi, atilim, baskent, cankaya vb universitelerde muhendislik mi yoksa hukukmu

Son olarak hangi okullarda siyaset yok, ben bilkentte surekli bulundugumdan, adamlarin umurunda degil, bana boyle herkese rahat davranan siyaset umrunda olmayan okul lazim

Cevap bekliyorum

241 Mesaj
27 Haziran 2012; 14:03:30 

quote:

Orijinalden alıntı: yigitkrmn

ben endustri muh burslu okumayi dusunuyorum orada. ama bilmiyorum emin degilim anadolu uni de olabilir diye dusunuyordum peki sile kampusu mu dersiniz eskisehir mi?

Eskisehiri bilmiyorum o yuzden pek yorum yapamayacagim. Ben de matematik okuyorum, endustri ile cift anadal yapacagim. Endustrinin hocalari saglamdir, isiktaki en kalabslik muhendislik zaten. Bide devletle ozelin farki hocalarla arkadas gibi olmandir diyebilirim, dekanin odasina girip sohbet edebilirsin, devletlerin cogunda bu cok zor.

HD6870 // FX6100 3.3GHz @ 4.0GHz // 4GB 1666 DDR3 // 700w psu // Ducky DK9008S Shine Mekanik Klavye //A4 Tech X7 mouse

2898 Mesaj
27 Haziran 2012; 14:34:14 

Arkadaşlar Beykentte okuyan ya da Beykent hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

39 Mesaj
27 Haziran 2012; 16:23:10 

quote:

Orijinalden alıntı: reflorsanofi

Eskisehiri bilmiyorum o yuzden pek yorum yapamayacagim. Ben de matematik okuyorum, endustri ile cift anadal yapacagim. Endustrinin hocalari saglamdir, isiktaki en kalabslik muhendislik zaten. Bide devletle ozelin farki hocalarla arkadas gibi olmandir diyebilirim, dekanin odasina girip sohbet edebilirsin, devletlerin cogunda bu cok zor.

Bırde sanırım 5 kısıymıs kontenjan olarak. Olursa kalırım sanırım ıstanbulda ama eskısehır de her zaman aklımdadır

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ

6 Mesaj
27 Haziran 2012; 16:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Cevap bekliyorum

Hangi okulda siyaset yok değilde hangisinde var dersen Turgut Ö. derim, örneğin hukuk fak. yeni açılmasına rağmen 500 küsürlü puanları olanlar sırf iktidar yalakalığı için,f tipçilik için gittiler.Hergün iktidar ôvücülerini,hocaefendicileri dinlemek istemiyorsan gitme bence,ayrıca yazmamışsın özelde değil ama ben yinede yazayım Yıldırım B. da bùyük kadrolaşmanın olduğu yer ve t.özalı da aratmaz,ve son olarak okul aynı tornadan çıkmış Bayram abilerden geçilmez.

46 Mesaj
27 Haziran 2012; 17:18:22 

bilkent elekronik nasıl bilgisi olan var mı ve bilkent ortamı

73 Mesaj
27 Haziran 2012; 20:48:48 

Bilkent Bilgisayarda okuyorum sorun anlatayim. Sorular cok genel olmasin okul nasil felan gibi.

4 Mesaj
29 Haziran 2012; 13:19:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Parn

Koc isletme veya ekonomi düşünüyorum bilgisi olan var mı

aynen kopyalayip yapistiriyorum bu mesaji, bilgisi olanlar bakiverse keske :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2737 Mesaj
29 Haziran 2012; 13:33:04 

Beykent nasıl beyler?

Gran Turismo 6

2300 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:06:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Beykent nasıl beyler?

Valla bende merak ediyorum. Herkes kotu diyor. Ben gidip bakicam arastiricam tanitim gunlerinde

Battlefield 4 Clan PlayStation 4

96 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:33:29 

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTE si bilgisayar mühendisliği hakkında bilgi olan var mı ???

8 Mesaj
29 Haziran 2012; 14:39:40 

Arel Üniversitesi hakkında bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? Gerçi ben araştırdım baya bilmeyenler için söyleyeyim;

Radyo tv sinema bölümü için %50 burs kazanacağım %99 ihtimalle,bu ayda 800 tl demek oluyo bence fena sayılmaz.
Öğretim süreci boyunca hiçbir şekilde burs kesilme olayı yokmuş.
2 yerleşkesi var lisans programları olan yerleşke büyükçekmecede,myo nun oldugu felan da sefaköyde.
Ben kendim esenyurtta oturduğum için bi sorun yok ama çoğu kişi için yer konusu sıkıntı.
Üniversite felan da güzel yani neredeyse tüm özel üniversitelerde olduğu gibi mezun olunca seni bir işe yerleştiriyolar vs.

Bunların dışında oradaki ortamı bilen,okumuş olan yada tanıdığı olan okuyan birileri beni bilgilendirirse sevinirim.

Kendinle iyi geçin.

HEDEF AKDENİZ!

6 Mesaj
29 Haziran 2012; 16:19:51 

quote:

Orijinalden alıntı: elaycep

aynen kopyalayip yapistiriyorum bu mesaji, bilgisi olanlar bakiverse keske :)

Ücretli düşünüyorsan büyük hata yaparsın,yıllık ücreti ônümüzdeki sene 33 bin bitirene kadar 45 olur,hazırlıkta dahil toplamda 190_200 bin sadece okul ücreti,yurt ücreti,harçlık,ücretli gidipte arabası olmayan yoktur,araba parası,benzin parası derken 300 bini geçer,%50 olsada 180_200 ü bulur,bu yazdıklarım sabancı içinde geçerli,bu kadar para türkiyede okumaya değer mi bilmiyorum,%50 burslunun maliyetine bile dùnya sıralamasında ilk 50 ye giren kanada,y.zelanda,avustralya üni.lerinde okunur,lise ortalaması 4 üstü olanlar y.z ve avus. da 3 yıl okur zamandan da kazanır,şahsen ben hesapladığımda %50 nin bile akıl karı olmadığına karar verdim,tabi bu söylediklerim koç ve sabancı için geçerli,yoksa bilkentin ücretlisi bile %50 koç,sabancı maliyetini geçmez,en fazla eşit çıkar ,hem eğitimide kaliteli.Bence yurtdışını kaldırabileceğine inananlar düşünsün,üstteki 3 ülkeyi kabul şartları daha kolay olduğu için amerika gibi sınavı olmadığı için ingiltere gibi de zorunlu hazırlığı olmadığı için seçtim,ben özellikle kanadayı düşünüyorum,araştırmalarımda mcgill üni.si işletme bölümünde türk hocaların olduğunu,ekonomi bölümünün QS World sıralamasında 18.sırada olduğunu işveren memnuniyetindede 8.sırada oldugunu öğrendim,bu bilgiler ışığında yurtdışını düşünmeye karar verdim ve tavsiyede ederim.

83 Mesaj
29 Haziran 2012; 21:13:36 

İstanbul bilim üniversitesini düşünüyorum sizce nasıl?

T.C.
Kafkas Üniversitesi
Atatürk Sağlık Hizmetleri Myo
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

0 Mesaj
29 Haziran 2012; 22:19:14 

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#41501309

şuraya da bir bakın isterseniz.

45 Mesaj
1 Temmuz 2012; 1:45:50 

quote:

Orijinalden alıntı: birgaripturuncu

Arel Üniversitesi hakkında bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? Gerçi ben araştırdım baya bilmeyenler için söyleyeyim;

Radyo tv sinema bölümü için %50 burs kazanacağım %99 ihtimalle,bu ayda 800 tl demek oluyo bence fena sayılmaz.
Öğretim süreci boyunca hiçbir şekilde burs kesilme olayı yokmuş.
2 yerleşkesi var lisans programları olan yerleşke büyükçekmecede,myo nun oldugu felan da sefaköyde.
Ben kendim esenyurtta oturduğum için bi sorun yok ama çoğu kişi için yer konusu sıkıntı.
Üniversite felan da güzel yani neredeyse tüm özel üniversitelerde olduğu gibi mezun olunca seni bir işe yerleştiriyolar vs.

Bunların dışında oradaki ortamı bilen,okumuş olan yada tanıdığı olan okuyan birileri beni bilgilendirirse sevinirim.

bende orayı dusunuyorum ama ıstedıgım bolum 400 taban puanından almıs benım 396 cıvarı bısey olcak gıbı umarım gırebılırım ankaradan gelicem bı de senın hıc gorme ımkanın oldu mu??

тeqυιlα

15 Mesaj
1 Temmuz 2012; 2:15:54 

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Valla bende merak ediyorum. Herkes kotu diyor. Ben gidip bakicam arastiricam tanitim gunlerinde

Kötü cidden. üniversiteside okuyanlar dışında iyi diyen birini görmedim. Üniversite hakkında bölümlere göre ayrım yapılmasınnı daha mantıklı buluyorum genelleme yapmak yanlıs olur, bu yüzden bildigim fakülte hakkında bişeyler yazıcam. Beykent hukuk fakültesini geçen sene tercih döneminde epey araştırmıştım ve cidden berbattı akademik kadro, hukuk ögrencilerine yönelik seminer felan tam anlamı ile rezaletti. tek bir artısı var oda istiklal caddesinin arkasında kalan sıraselviler caddesinde bulunması okuldan çıktıgnız anda taksimdesiniz

260 Mesaj
1 Temmuz 2012; 2:28:05 

Doğuş Üniversitesi - Bilişim Sistemleri Mühendisliği (Tam Burslu)
İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)

bu üniversiteler hakkında bilgi alabilir miyim ? %50 bursluda fiyatlar ne olur ?

2013 Girişliler

İstanbul Şehir Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

17 Mesaj
1 Temmuz 2012; 16:45:04 

valla bence burssuz olarak özel üniversiteleri hic düsünmeyin.dunyanın parası ve cok gaddarlar ödemedinmi kaydını askıya alıyorlar,zorluk cıkarıyorlar.ben gidiyorum son senem bırakamıyorum da şimdiki aklım olsa hiç gitmezdim.torpiliniz yoksa baska yerlerden de burs cıkmıyor.bir devletten kyk bursu var onu alabiliyorsunuz.

6 Mesaj
1 Temmuz 2012; 17:36:41 

aslında konu açmıştım ama orada pek yorum yok burda da sormak istiyorum.
Tobb Etu biyomedikal okumayi dusunuyorum burslu.
fikirlerinizi merak ediyorum, gercekten yardimci olacak tesekkur ederim

8 Mesaj
3 Temmuz 2012; 13:38:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sınavzede_

bende orayı dusunuyorum ama ıstedıgım bolum 400 taban puanından almıs benım 396 cıvarı bısey olcak gıbı umarım gırebılırım ankaradan gelicem bı de senın hıc gorme ımkanın oldu mu??

Sefaköydeki yerleşkesini gördüm ama orası hiç üniversiteye benzemiyor,zaten 2 senelikle felan orada okuyomuş. Asıl yerlekşkesi Tepekent'te. Orayı hiç görmedim ama büyükçekmece taraflarında. Şehir merkezine oldukça uzak. Ama ben oralara yakın oturdugum için sorun yok. Ama üniversite gayet iyi bence umarım gidebiliriz.

Kendinle iyi geçin.

HEDEF AKDENİZ!

5 Mesaj
3 Temmuz 2012; 14:24:15 

koç üni endüstri tam burslu mu, boğaziçi endüstri mi? koçda + 400 lira burs + 2 kişilik yurtta konaklama da var sanırsam. sizce hangisi?

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise, başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.. K. Atatürk
Mezun olarak 2014 Hedef: Ege üniversitesi-Tıp Fakültesi

74 Mesaj
3 Temmuz 2012; 15:44:27 

Elektrik Elektronik Mühendisliği İlk 3 Vakıf Üniversitesi ve Taban Sıralamaları:

Koç Üniversitesi: 595

Bilkent Üniversitesi: 625

TOBB ETÜ: 1635

45 Mesaj
3 Temmuz 2012; 17:47:36 

quote:

Orijinalden alıntı: birgaripturuncu

Sefaköydeki yerleşkesini gördüm ama orası hiç üniversiteye benzemiyor,zaten 2 senelikle felan orada okuyomuş. Asıl yerlekşkesi Tepekent'te. Orayı hiç görmedim ama büyükçekmece taraflarında. Şehir merkezine oldukça uzak. Ama ben oralara yakın oturdugum için sorun yok. Ama üniversite gayet iyi bence umarım gidebiliriz.

aılem bılkente %50 bursla gonderelım dedı dun baya kararsız kaldım acıkcası hayırlısı olsun dıyelım umarım kazanırsın :)

тeqυιlα

8 Mesaj
3 Temmuz 2012; 23:28:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sınavzede_

aılem bılkente %50 bursla gonderelım dedı dun baya kararsız kaldım acıkcası hayırlısı olsun dıyelım umarım kazanırsın :)

Umarım,aynı şekilde sen de :)

Kendinle iyi geçin.

HEDEF AKDENİZ!

5 Mesaj
3 Temmuz 2012; 23:36:38 

normal gelir düzeyli bir memur çocuğu burslu girerse zenginlerin yanında ezilirmi

Hedef Tıp Fakültesi!

2080 Mesaj
4 Temmuz 2012; 14:56:19 

Doğuş tan bilgi almak isteyen olursa yazsın.

[% 100] / Apple Macbook Pro MB991LL/A
[% 100] / Apple iPad 2 Wifi + 3G Beyaz
[% 100] / Apple iPhone 5 32GB Beyaz
[% 050] / Herşey Birden Başlar
[% 000] / Huzur

2080 Mesaj
4 Temmuz 2012; 14:58:37 

Doğuş tan bilgi almak isteyen olursa yazsın.

[% 100] / Apple Macbook Pro MB991LL/A
[% 100] / Apple iPad 2 Wifi + 3G Beyaz
[% 100] / Apple iPhone 5 32GB Beyaz
[% 050] / Herşey Birden Başlar
[% 000] / Huzur

19 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

Beykent - Aydın - Yeniyuzyıl herkesin kötülediği bu üniversiteler hakkında bilgi almak istiyorum

ben beykente gitcem bina olarak iyi deil diolar ama eğitim olarak itüden hocalar geliomuş fena deilmiş.

2737 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:24:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Kendikitabım

ben beykente gitcem bina olarak iyi deil diolar ama eğitim olarak itüden hocalar geliomuş fena deilmiş.

Beykent'i aradım kalma hakkı vermiyorlar, ben o yüzden eledim..

Gran Turismo 6

19 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:33:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Beykent'i aradım kalma hakkı vermiyorlar, ben o yüzden eledim..

diğerleri %100 ingilizce be kardeşim beykent %40ing %60türk kaymak gibi daha ne istiyon ama sen bilirsin beykentte 4 senede rahat bitireceğin bölümü gider %100 ingilizce bölümde 6 sene de kasarak bitirirsin bursunu kesmezler rahat ol

19 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:35:16 

quote:

Orijinalden alıntı: maskapsiz

Bilkent Bilgisayarda okuyorum sorun anlatayim. Sorular cok genel olmasin okul nasil felan gibi.

bırakmaya çalışıyolar mı ortam nasıl insani ilişkiler nasıl sosyal hayata yer var mı çok çalışmasan geçebilirmisin %100 ingilizce mi herşey güzel iş hazır mı yoksa iş kaygısı var mı ücreti ne kadar hocalar takıntılı mı

73 Mesaj
4 Temmuz 2012; 19:49:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Kendikitabım

bırakmaya çalışıyolar mı ortam nasıl insani ilişkiler nasıl sosyal hayata yer var mı çok çalışmasan geçebilirmisin %100 ingilizce mi herşey güzel iş hazır mı yoksa iş kaygısı var mı ücreti ne kadar hocalar takıntılı mı

Birakmaya dgil herkesi gecirmeye calisiyorlar. Ortam kimlerle gezdigine bagli degisir her turden insan var sosyal hayata yer var ancak bazi donemler insanliktan cikabilrsin cok calismasan gecersin lakin hep ortalama problemi yasarsin gectim mi kaldim mi uzattim mi davasinda olursun yuzde yuz ingilizce turkce tarih felan saymazsak hazirligi gecmek cok zor ben 2 yilda gctim bu sene 22 milyar olmus 2007 de girdigimde 15 milyardi. İs kaygisi yine senin kendini gelistirmene bagli degisir. Hocalar takintili degil seni insan yerine koyan adam gibi adamlar.

6 Mesaj
5 Temmuz 2012; 2:09:31 

quote:

Orijinalden alıntı: 2013 Ygs Lys

normal gelir düzeyli bir memur çocuğu burslu girerse zenginlerin yanında ezilirmi

emin ol böyle bir şey yok. özel üniversiteler burslu kaynıyor, illa ki kendine göre birilerini bulursun sonuçta binlerce kişinin beraber olduğu bir alan.

8 Mesaj
20 Temmuz 2012; 14:42:04 

yüzde elli burslu özel üniversitelere gitmek istiyorum. Ama çokta emin değilim. Para sıkıntısı olmaz ama öğrenci ortamı nasıldır böyle şımarıkların ortasına gitmek istemiyorum. Sadece diploma almak için de okumak istemiyorum. Bilginiz varsa paylaşabilir misiniz hangi özellerin öğretimi, hocaları iyidir.

186 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:38:23 

İstanbul Bilgi'nin iletişim fakültesi için ne dersiniz?

69 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:52:04 

Yeni Yüzyıl ile ilgili sorularınızı elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım geçen sene benden sizin gibi çok zahmet çektim bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

57 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:59:09 

tobb etü, bilkent, koç ve sabancı hariç burslulara ücretsiz yurt veren okulları biliyor musunuz ?

quote:

Orijinalden alıntı: skrnucncu

yüzde elli burslu özel üniversitelere gitmek istiyorum. Ama çokta emin değilim. Para sıkıntısı olmaz ama öğrenci ortamı nasıldır böyle şımarıkların ortasına gitmek istemiyorum. Sadece diploma almak için de okumak istemiyorum. Bilginiz varsa paylaşabilir misiniz hangi özellerin öğretimi, hocaları iyidir.

artık özeller devletlerin hocalarına kapıyor. eğitimlerini ve sosyal yönlerini çok geliştirdiler. sıralaman ne civarda ona göre bi yorum yapalım.

emin ol böyle bir şey yok. özel üniversiteler burslu kaynıyor, illa ki kendine göre birilerini bulursun sonuçta binlerce kişinin beraber olduğu bir alan.

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felsefi1 -- 21 Temmuz 2012; 15:03:15 >

11344 Mesaj
21 Temmuz 2012; 15:06:26 

İstanbul Aydın Üniversitesi Hazırlık Okulu hakkında yazayım %50 burslu okuyorum DGS ile geçtim bu sene hazırlık okudum ve başarı ile geçtim. Hazırlık okulundaki eğitim gayet iyiydi bence yabancı hocamız çoktu pratikte yapılabiliyordu onlarla. Kısaca ben hazırlık okulunun eğitimini beğendim ama biraz lise havasında tabi gelenlerin hepsi sonuçta 18-19 yaşında.(22 yaşındayım)

Öğrencilerin büyük çoğunluğu dersten biraz kopuk ama okumak isteyen insanları okul destekliyor. Normalde kalanlar için yaz okulu var ve ücretli ama ben hocalarımdan rica ettim ve başarının ödülü olarak sende gel dediler ve bende tatil imkanımız olmadığı, ingilizcemi geliştirme amaçlı ve bilgilerimi biraz daha pekiştirmek amaçlı yaz okuluna bedavaya gidiyorum.

Fakülte hakkında bir bilgim yok inşallah oranında eğitimi iyidir. Ayriyeten ortam konusunda korkmayın okulun büyük çoğunluğu burslu okuyor zaten. Aşırı zengin tayfası çok az var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 21 Temmuz 2012; 15:08:46 >

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Para" ile "İman" Ters Orantılıdır...

Katılım zamanı: 7 Aralık 2005
İmzamı lütfen çalmayın! Kullanmak istiyorsanızda nezaketen bari bir izin isteyin...

3 Mesaj
21 Temmuz 2012; 15:35:57 

Bahcesehir bilgisayar tam burslu
Fatih unı endustri muh tam burs
Yildiz teknik endustri ikinci ogretim

Yoksa TOBB endustri %50 burslu mü

Görüşlerinizi bekliyorum baska alternatif de olur

3 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:11:56 

Bi yardım edin yaa

354 Mesaj
21 Temmuz 2012; 22:18:52 

Bahçeşehir üniversitesi hakkında konusulmamış pek tam burslu bir programa ne dersiniz bu okulda iyi olur mu? İngilizce eğitimi nasıldır yeterlmidir?

Flickr

Canon Sx130
Ricoh 500G 40mm f2.8
Canon 600D 18-55mm

2148 Mesaj
22 Temmuz 2012; 0:34:30 

beykent yeditepe kadir has aydın halic karar veremedim bir türlü ben yardımcı olun.

Psn:karpuzadam

173 Mesaj
22 Temmuz 2012; 13:57:50 

Özyeğinmi yoksa atılım üniversitesimi

Özyeğin için iyi diyiyorlar , atılım içinde fakat bazıları ankarada bilkent ve başkent dışındakilerin kotu oldugundan bahsediyor

Sizce hangisi ve neden

Origin ID : -GT-Prof

51 Mesaj
22 Temmuz 2012; 14:09:30 

Beyler Kültür tam burslu işletme düşünüyorum ne dersiniz? Zor ama bir ihtimal ticaret üniversitesi de olabilir. Ama Kültür olacak büyük ihtimal bekliyorum yorumlarınızı. Eğitim kalitesi burs kesme vs. nasıldır? Onun yerine Marmara 2.öğretim okumak mı mantıklıdır

5 Mesaj
22 Temmuz 2012; 14:40:08 

izmir ekonomi üniv de sektörde iyi ve iddalıdır düşünenlere ve bursunu sen çalıştığın sürece kesmezlr yanı bn duymadım şmdiye kdr ekonomde burs kesldiğini :)))

2898 Mesaj
23 Temmuz 2012; 16:54:33 

Çağ Üniversitesi Hukuk bölümü hakkında bilgilendirecek kimse var mı?
Ders geçmek kolaymıdır? Ortam falan benim çok umurumda değil, derslere devam etmeyi düşünmüyorum, devam konusunda sıkıntı yapıyorlar mı?

"BU MESAJDA ANLATILAN KİŞİ, KURUM VE OLAYLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR."

1 Mesaj
23 Temmuz 2012; 16:57:40 

ösym nin verdiği burs 7 sene kesilmez!!!

3978 Mesaj
23 Temmuz 2012; 17:17:22 

Arkadaşlar hepinize merhaba, herkes gönlünce istediği yere kazanır inşallah. Ben size hem tecrübemi hem isteğimi ve sorunumu yazacağım.

2011 yılında ilk senemde Bahçeşehir Uni - Reklamcılık bölümüne %50 burslu olarak kapağımı attım. İngilizce ağırlıklı ve zorunlu hazırlık beni korkutmuyordu çünkü yükseklisans,iş olanağı vs bakımından şarttı bende istekliydim ama olmadı. 4 ay dayanabildim. İNGİLİZCESİ %90 ORANINDA OLMAYAN BU ÜNİYE YAKLAŞMASIN, YANAR.

2012'de okul puanın aobpli olması ve yarısının gelmesi üstelik YGS sınavına hazırlanmamam gibi gerekçelerle bu senede %50 olarak tercih hakkı şansım oldu. Şimdi size tercihimi sunacağım okuyan,bilgisi olan,deneyimi olan vs yazarsa sevinirim:

Yeditepe Uni'den Reklam Tasarımı ve İletişimi veya RTS bölümünü düşünüyorum. Sıralamaları 100.000'de, benim 73.000 gelme olasılığı %99.999. AMA;

bunda uni'de de maalesef zorunlu INGILIZCE eğitim var. Bahçeşehir'deki gibi benden Ingiliz olmamı mı bekliyorlar yada üniversite düzeyinde mi ders görmemi bekliyorlar?

155 Mesaj
23 Temmuz 2012; 17:48:32 

Beykent burslu turkce iktisat hakkinda ne dusunursnuz arkadaslar

1 Mesaj
23 Temmuz 2012; 18:36:43 

bilgi ve yeditepe hakkında fikri olan var mı? hukukta?

408 Mesaj
23 Temmuz 2012; 19:31:15 

45k Tm-3 sıralamam var.
Psikoloji düşünüyorum yarı burslu.Hukuk istiyorum ama yarı burslu olmuyor.

FATİH SULTAN MEHMET üniversitesi hk bilgisi olan var mı yani kısaca? İyi midir psikoloji bölümü.