Şimdi Ara

Özel Röportaj: TTNET'in Genel Müdür Tahsin Yılmaz ile TTNET ve Tivibu'nun Son Durumunu Konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
11.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET'in Bodrum'da düzenlediği basın toplantısında TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ile yaptığımız özel röpotajda, TTNET'in hizmetleinden Tivibu'nun son durumuna kadar birçok konuya değindik.

• İlk olarak tahsin bey fiber internet muhabbetinde superonline na çok kötü giydirmiş

biz 81 ilde direk fiber hizmeti vermeye başladık tarzı bir şey diyor

zaten superonline a geçenleri de anlamış değilim. Superonline olan her evde turk telekom var. Toplanın komple iptal ettirin geçin turk telekom'un alt yapısına. ttnet de şart değil bir sürü sağlayıcı var. O zaman adamlar mecbur kaldıracaklar akk yi.
    adamlar 24 ay taahhüt vermezsen 150 lira aktivasyon ücreti istiyor yuh yani

12 ay taahhütlü 50 gigabyte akn li superonline 60 lira; ttnet de birebir aynı paket 60 lira. Superonline nın farkı ne ben anlamadım.

İkinci olarak türkiye de genç nufus fazla internet kullanıcısı fazla peki adsl abonesi niye az onu da sormak lazım sayın tahsin bey'e

Özel Röportaj: TTNET'in Genel Müdür Tahsin Yılmaz ile TTNET ve Tivibu'nun Son Durumunu Konuştuk

yerin dibini boylamışız. Demek ki insanların internet ihtiyacını karşılayamıyorsun. O fiyatların biraz daha düşmesi gerekiyor demek ki.

abone oranı bu kadar azken sen bilmemne onuncusu oluyorsan ülke içinde adsl pazarında demek ki haksız rekabet dönüyor devlet birşeylere göz yumuyor demektir.

5 senedir ttnet var bu kadar mı azaldı senin pazar payın. Rekabet Kurumu ne iş yapıyor ben anlamış değilim.

şu tivibu olayı eyvallah gerçekten güzel bir hizmet ama onun da saçmalığı TTNET abonesi olmak gerekiyor. TTNET abonesi olmak için de sabit telefon gerekiyor. Ben ttnet kullanmak istemiyorum ama tivibu istiyorum diyemiyorsun illa kitleyecekler sana.

son olarak daha yüksek bir koltuk yok muydu ya o ne öyle tahsin beyi iyice sıkıştırdınız. Tahsin Yılmaz gibi insanlar bize lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 25 Haziran 2012; 22:32:54 >

• Müşteriyi dinlemek asıl görevleriymiş peh.

• Hazır gitmişken şikayetlerimizi de dile getirseydiniz.

• Bu adama söyleyin onların yüzünden kendi videolarını bile izleyemiyoruz

• AKK diyeyim yetsin. Adil Kullanım Kotası olarak mı algılar, yoksa benim içimden geçtiği gibi mi, orası ona kalmış!
  • Çok güzel yağ çekmişsiniz

• İŞTE GÜNÜN YORUMU, durum daha güzel anlatılamazdı, BRAVO

mnc07 :
    '' Bu adama söyleyin onların yüzünden kendi videolarını bile izleyemiyoruz ''

Ekleme:
    TTnet gibi bir firmaya olumlu yorum beklemek kadar abes bir şeyde olamaz.

• bu yılı müşeri yılı ilan ettik.gülümseyen müşteri programını başlatık. dedi ve videoyu kapattım...
  • Heh tam adamıyla yapmışsınız röportajı...
  • beleş tv varken parayla tv izle "tivibu" farkı

• Tivibu Ev taktırdım...ikinci gün söktüm iptal ettim,2 ay ücretsiz olmasına rağmen.......TTNET:hap yap para kap

• Tahsin yılmaz behzat ç . de ki amir değil miydi yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke akk kaldırsalar fiyatlarda pahalı düzenleme getirin akk paketleri ücretini düşürün sayın tahsin yılmaz şu anda yapmış olduğunuz ayıp birsey hızları düşürmek gerçekten aldığınız para gece uyumanıza yetiyormu ilk 10 olmak müşteri kazıklamak ayrı birşey avrupa standatına göre fiyatlar yüzde /50 pahalı

• akk yüzünden hiç bişe yapamıyorum ayda 70 tl ödüyoruz nerdeyse yok arkadaş günü geldimi kesmeyi biliyor interneti geçikti hesabına e bizde istediğimizi yapamadığımızda ne yapalım TTNET i mi basalım yani lanet olsun yıllardır küfür ederim hala ediyorum hep edicem hep EDİCEZ!! Yıllarca online oyunlarda hız problemi yüzünden ezildik ki cocukluk felci gibiydi resmen :@ tam az bi hoş

beş olduk bu sefer kota koydular. TVBU EV vardı kapatmaya gittik uleyn o ne TTNET binası küfür ederek kapatmaya gelenlerle dolmuş taşmış birde müşteri yılı diyorlar.

Lanet olsun içimizdeki bu TUTTU TIRMALADI TELEKOMA :@

• korkudan nasılda akk çıkmıyor ağızdan. internet bedava olunca (:

• bu siteden ttnet reklami yapmayi birakirsaniz soz veriyorum verdiginiz herhangi reklam linkine gunde 100 tiklayacagim...
  • AKK yüzünden video bile açılmıyor neler saçmaladıklarını duyamıyorum.
  • AKK'dan niye bahsetmediniz acaba...
  • aynen arkadşlar toplanalım organize şekilde dh deki tüm reklamlara tıklayalım. Sonra yöneticilere de diyelim bak biz sizin reklamlara tıklıyok siz de artık ttnet ten reklam almayın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.